uzdrowienie

Modlitwa Ojca Pio o uzdrowienie – tłumaczenie pięknej modlitwy

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, bo wierzę, że jest Twoją wolą abym był zdrowy na ciele, umyśle, duszy i duchu.

Okryj mnie najszlachetniejszą krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka mej głowy do podeszwy mych stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być we mnie. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

Napełnij mnie swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie mojego życia. Ojcze, napełnij mnie Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

303 odpowiedzi

 1. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej mamy, jeśli taka jest wola Pana przelej na mnie to cierpienia a mamę uwolnij od bólu i tej strasznej choroby.Bóg zapłać. JEZU UFAM TOBIE

 2. Kochany Ojcze Pio proszę uzdrów moją duszę i ciało z choroby. Ucz mnie każdego dnia miłości Chrystusowej. Bóg zapłać

 3. Błagam Cię św. Ojcze Pio, uproś u Pana Naszego Jezusa Chrystusa CUD uzdrowienia syna Jakuba. Błagam, wysłuchaj mnie, powierzyłam go Twojej opiece, zanim się narodził. Dziś potrzebuje wielkiej interwencji Nieba. Proszę Cię Ojcze Pio miej go w swej opiece i wypraszaj potrzebne łaski

 4. Ojcze Pio dziękuję, dziękuję po stokroć dziękuję za to , że wysłuchałeś i uzdrowiłeś mojego ciężko chorego brata. Dziękuję z całego serca, że nie pozwoliłeś mu odejść. Wielkie Bóg zapłać..Amen.

 5. Ojcze Pio dziękuję bardzo Tobie, że nie opuszczasz w chorobie mojego brata Jerzego. Bardzo proszę miej pod opieką moje zdrowie i mojej rodziny. Bóg zapłać za wszystko co zrobiłeś i robisz..

 6. Ojcze Pio, proszę Cię o uzdrowienie mojego Męża z powikłań pocovidowych, daj Mu zdrowie i siłę, aby mógł z nami żyć długie lata. Proszę Cię także o zdrowie dla całej naszej rodziny.

  1. Silna wiara w moc uzdrawiającą ojca Pio czyni cuda. Mój brat był dwa razy reanimowany w stanie skrajnie ciężkim nawet nie chcieli za bardzo go ratować. Powiedzieli, że jak przeżyje będzie warzywkiem i się nie wybudzi że śpiączki w którą zapadł. Dzięki naszej modlitwie brat zaczął się wybudzać i jest z nim logiczny kontakt. Bardzo dużo trzeba czasu i rehabilitacji aby doszedl do siebie po tym jak covid spustoszył jego organizm, ale żyje. Żyje dzięki głębokiej wierze . Myślę i życzę pani z całego serca żeby choroba opuściła pani ciało. Będzie dobrze ojciec Pio pomoże..

 7. Drogi św.Ojcze Pio dziękuję Tobie szczerze z całego serca za to, że sprawiłeś cud i mój ciężko chory brat wybudza się ze śpiączki gdzie lekarze nie dawali żadnych szans na życie i wybudzenie. Sprawiłeś wielki cud. Teraz proszę Ciebie jeszcze o to żeby krwawienie które się pojawiło nie okazało się nowotworem. Bardzo proszę o wstawiennictwo u najwyższego . Małgorzata…

 8. Ojcze Pio błagam o pomoc w walce o powrót do zdrowia mego męża Andrzeja . Leży pod respiratorem . Ojcze daj siłę do walki z tą straszna choroba

 9. Święty Ojcze Pio błagam o uzdrowienie i wybudzenie mojego brata Jerzego z głębokiej śpiączki po cowidowej. Spraw żeby się wybudził uzdrowiony na umyśle. Proszę z całego serca.

  1. Kochający ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i daj mi siłę w walce z nowotworem. Proszę Cię z całego serca.

 10. Ojcze Pio dziękuję, że uzdrowiłeś ciało mojego brata i zawrocileś z drogi do niebios…Bardzo proszę Ciebie o to abyś uzdrowił jego umysł i wybudził ze śpiączki cowidowej. Spraw aby odzyskał świadomość i wrócił do nas zdrowy. Bardzo proszę z całego serca..

 11. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej schorowanrj po covid mamusi błagam by wróciła do nas .leży teraz w śpiączce pod respiratorem błagam o uzdrowienie mojej kochanej mamusi

 12. Święty Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie całej mojej rodziny . Wierzę w Ciebie iufam Tobie .Wstawiaj się u Pana Boga i Jezusa Chrystusa za nami .Proszę Cię o modlitwe w tej intencji .Amen .

  1. Ojcze, proszę o uzdrowienie mojej mamy Haliny która leży pod respiratorem na ciężkie zapalenie płuc Daj jej siłę walki , błagam ulecz jej schorowane płuca Spraw by pozostałe organy pracowały. By mogła cieszyć się jeszcze życiem na ziemi i wielbić Pana.

 13. Ojcze Pio błagam o modlitwe za zdrowie mojego brata Andrzeja,ojca trojki dzieci,prosze zeby badania i wyniki byly
  bardzo dobre i zeby wrócił szybko do zdrowia,blagam z calego serca.

 14. Ojcze Pio błagam Cie o uzdrowienie mojej kochanej mamusi , wstaw sie za nia u pana Boga ona jest Nam potrzebna !Teraz leży w śpiące w szpitalu walcząc z Covidem . Proszę wszyskich o modlitwę. Bóg zapłać.

 15. Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, by uzdrowił mój umysł i ciało, które podczas ciąży doznało nawrotu choroby ogólnoustrojowej… Proszę o ochronę mojego dziecka, aby było bezpieczne w moim łonie i by Maryja otaczała go opieką nieustannie.
  Amen.

 16. Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojego Taty – Sławomira, który leży w szpitalu pod respiratorem. Wstaw się za Nim, aby wrócił do nas, do domu, pokornie o to proszę. Mocno wierzę, że się uda. Proszę także o siłę dla moich bliskich, miej nas wszystkich w opiece.

 17. Ojcze Pio prodzę Cię bardzo o uzdrowienie mojego najlepszego przyjaciela Jacka .Została zdjagnizowana choroba .Ma nowotwór złośliwy .Proszę Cie Ojcze osiłę i łaskę dla niego .Amen.
  Tadeusz .

 18. Ojcze Pio ratuj moje dzieci uzdrawia relacje w tej rodzinie pomóż im przeznaczyć sobie zranienia które sobie zadali uwolnij ich od złych duchów aby stali się rodziną kochająca. Zabierz ojcze Pio wszystkie nałogi które niszczą tą rodzinę.prosze też o przebaczenie naszych grzechów którymi sprawdziliśmy naszego Pana Jezusa Chrystusa

 19. Proszę o uzdrowienie Taty Józefa z covidu, spod respiratora. Proszę o to,by mógł Cię wielbic i cieszyć się życiem

 20. Proszę Cię Ojcze o łaskę uzdrowienia z ciężkiej niewydolności oddechowej mojego taty Janusza. Spraw by został uleczony z ciężkiego covid-19. By jego ciało i umysł dały radę pokonać chorobę, aby mógł wrócić do domu i cieszyć się obecnością rodziny, która go kocha. Umacniaj nas w wierze. Ufam Ci Panie że wysłuchasz mojej pokornej prośby o powrót taty do zdrowia.

 21. Ojca Pio proszę o uzdrowienie mojej matki z tej okrutnej choroby koronowirusa .Pomóż odzyskać jej siły .żeby opuściła ja gorączka i wróciły jej sily.Pomozzwalczyc jej tą chorobę.Spraw żeby mogła jeszcze zobaczyć przyszłe wnuki.żeby mogła modlić się i prosić dla innych laskie. Bardzo Cię proszę okryj ja płaszczem zdrowia daj jej nadzieję wyzdrowienia.Uchron ja od szpitala bardzo Cię proszę chroń ja daj siłę do walki z tą chorobą.

 22. Ojcze Pio błagam o cud wyzdrowienia dla mojej ukochanej Mamy z bardzo ciężkiego przebiegu COVID-19, jednocześnie prosząc o błogosławieństwo dla całej Rodziny

 23. Drogi Ojcze Pio bardzo Ciebie proszę o łaskę w uzdrowieniu mojego brata Jerzego. Spraw aby jego ciało i umysł wróciło do normalności po przebytym covidzie. Dwa razy zawrocileś go z drogi do niebios. Głeboko wierzę, że i tym razem uzdrowisz jego głowę i umysł. Amen.

  1. Święty Ojcze Pio, prosimy o wstawiennictwo u Boga za naszym Tatą i dziadkiem, mężem, bratem synem, o moc uzdrowienia z covid, aby mógł cieszyć się życiem, słońcem, nami i wnukami, żeby mógł chwalić dobroć Wszechmogącego, a nas cieszyć tylko Swoją obecnością …….bardzo zasłużył sobie swoim dotychczasowym życiem, Prosimy Cię OJCZE PIO i Jezu Chryste!!!! ;,,,(

 24. Ojcze, proszę o uzdrowienie mojego taty Janusza. Daj mu siłę walki, ulecz jego schorowane płuca dotknięte chorobą covid-19. Spraw by pozostałe organy pracowały. By mógł cieszyć się jeszcze życiem na ziemi i wielbić Pana.

 25. Ojcze Pio, dziękuję za Twoją opiekę nade mną. Proszę Ciebie w intencji Danusi, aby jej ciało na nowo było zdrowe. O wyleczenie z glejaka i paraliżu ciała. Ojcze Pio wstawiaj się za nią u Jezusa.

 26. Ojcze proszę o powrót do zdrowia mojej babci .Covid podstępnie ją dopadł choc tak wierzyła w moc szczepionki.Pozwól powrócic jej ze szpitala do domu i cieszyć się starością

 27. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojego męża i całkowity Jego powrót do dobrego zdrowia. Proszę miej również całą moją rodzinę w swojej opiece. Amen. Teresa

 28. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia mojego ukochanego męża Andrzeja który jest ciężko chory na płuca spowodowane przez Covid i przebywa w śpiączce proszę okaż mu swą łaskę

 29. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojego męża Darka, i dla moich synów Konrada i Bartka. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Jeśli jest to wolą Pana Boga proszę też o zdrowie dla mnie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Amen.

 30. Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie Agnieszki Która zachorowała na covit. Proszę o siłę i wsparcie dla całej Jej rodziny. Bóg zapłać.

 31. Drogi Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej siostry z choroby nowotworowej z przerzutami. Jeśli ktoś chciałby pomóc, bardzo proszę o modlitwę.Bóg zapłacić.

 32. Drogi Ojcze proszę z całego serca o uzdrowienie mojego brata Jerzego z covida i przywróć do pracy nie wydolne nerki. Spraw aby podjęły one pracę. Amen.

 33. Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mamy, o siły dla niej i odporność. Proszę o błogosławieństwo dla całej naszej rodziny.

 34. Drogi Ojcze Pio bardzo Ciebie proszę o uzdrowienie mojego kochanego brata Jerzego. Przywróć go do zdrowia i obudź z głębokiego snu. Uzdrów jego schorowane ciało od stóp do głów.
  W domu czeka na niego zrozpaczona żona i chora córeczka bez niego nie są one dobie w stanie poradzić. Bardzo Ciebie proszę z całego serca wysłuchaj mojej prośby i daj nam nadzieję .

 35. Kochany ojcze Pio w dniu urodzin Mateusza proszę o jego nawrócenie uzdrowienie psychiki odrzucenie wszelkich nałogów ratuj to Boże

  1. Jolanta pisze Ojcze Pio proszę Cię o modlitwę uzdrowienia mojego chorego męża Witolda przebywającego w szpitalu Amen

 36. Ojcze Pio proszę i błagam Cię o uzdrowienie Mojej Mamy Krystyny z ciężkiej choroby covidovej, która jest prawdziwym moim aniołem na tej ziemi i życzliwą dla wszystkich osobą – Proszę Cię błagalnie Ojcze.

 37. Św. Ojcze Pio
  Dziękuje, za pomyślny przebieg operacji wycięcia guza grasicy i usunięcia tarczycy, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, żeby badania histopatologiczne dały dobry rezultat i żebym mógł dalej żyć, wychować dzieci oraz być przy mojej żonie Agnieszce, Św. Ojcze Pio, módl się za nami

 38. Ojcze Pio prosze Cie o uzdrowienie mojego taty Adama z nowotworu, spraw aby nie mial przezutow, daj spokoj i sile mojej mamie. Prosze Cie o wstawiennictwo u Pana za cala nasza rodzine.

 39. Ojcze Pio, błagam Cię o siłę i powrót do zdrowia Mojego Ukochanego Taty – Zbyszka. Wierzę, że wysłuchasz mojej prośby, a ja odwdzięczę się jak tylko potrafię. Błagam o pomoc.

 40. Ojcze Pio, proszę Cię o uzdrowienie ojca mojej koleżanki, oraz o zdrowie dla niej i całej jej rodziny. Spraw, by mógł wrócić do najbliższych cały i zdrowy.

 41. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej ciężkiej chce być zdrowa i cieszyć się życiem. Proszę o opiekę i zdrowie mojej córki i mamy Amen Bóg zapłać Małgosia

 42. Ojcze Pio, błagam cię o uzdrowienie mojej mamy, której mi tak bardzo brakuje. Błagam cię o szczęśliwy powrót że szpitala.

 43. Ojcze Pio jestem juz u kresu sil, prosze Cie o wstawiennictwo u Pana Jezusa,aby udzielił mi łaski uzdrowienia z postepujacej choroby I powrotu do zycia jako maz I ojciec.

 44. Święty ojcze Pio. Proszę cię o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej z przerzutami mojej wnuczki Jagódki. Amen.

 45. Ojcze Pio proszę wstaw się za mną do najdroższego Jezusa bym mogła cieszyć się zdrowiem fizycznym i psychicznym o niech Pan Jezus ma nas wszystkich w opiece. Proszę wypros łaskę zgody i nawrócenia moich dzieci. Proszę też o zdrowie dla mojej siostry.

 46. Ojcze Pio, błagam Cię,wstaw się za mego Syna Aleksandra. Dopomóż,aby opinie o autyzmie się nie potwierdziły. Spraw,by szybko zaczął mówić i rozwijał się tak jak Jego rówieśnicy. Ześlij na niego zdrowie. Niech jego umysł pracuje prawidłowo,niech jego emocje wycisza się i niech zacznie je kontrolować. Błagam Ojcze, uczyń cud.

  1. Ojcze Pio, błagam o uzdrowienie mojego Taty z choroby nowotworowej. Lekarze nie dają Mu żadnych szans a ja wiem,ze wszystko jest w rękach Boga. Błagam o wstawiennictwo

 47. Ojcze Pio proszę Cię w imię Jezusa Chrystusa byś wyprosił łaskę zdrowia dla nowonarodzonego wnuka oraz jego mamy. Proszę o opiekę dla całej naszej rodziny.

  1. Ojcze Pio, proszę ciebie o łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego i o wytrwałość w moich relacjach z przyjaciółmi jak również proszę o dar do nauczania się ksiegowosci- lepszego skupienia się i zdawania egzaminow. Proszę o zdrowie dla mojego taty który ma schorowane oko i o pokój i radość w sercu mamy która tęskni za swoją mamą która już odeszła do Pana Boga. Daj jej dobrych przyjaciół dookoła i poczucie bezpieczeństwa i umiłowania od samego Boga. Uzdrow moje relacje ze siostra aby mnie traktowała jak dorosłą i nie robiła że mnie dziecka. Proszę też o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rysia, Sławka, Irka i Bożeny. Amen.

 48. Święty Ojcze Pio, wstaw się u Boga za moją rodziną. Wyproś Nam u Najwyższego łaskę uzdrowienia taty z nowotworu i łaskę zdrowia oraz siły dla mamy. Proszę Ojcze, módl się za Nami.

 49. O. Pio
  Proszę uzdrów moją głowę z dzwonienia, zmian w przewodach słuchowych i dzwonienia w uszach, hashimoto i całego przewodu pokarmowego i wydalniczego że stanów zapalnych i grzybicy i kręgosłupa.
  Kochany Ojcze ja już nie mam siły bo jestem znerwicowana i nie mogę chodzić.
  Wierzę że zawsze przychodzisz pomocą
  Jezus zawsze Ciebie wysłuchuje
  Dziękuję że się za m a wstawiasz

  1. Ojcze proszę cię o zdrowie i dobre wyniki badań rezonansu głowy dla mojego syna Dawida i zdrowie dla Julki i Ani miej ich w swej opiece

  2. Ojcze św Pio dziękuję Ci za wysłuchanie moich próśb proszę cie z całego serca o powrót do zdrowia mojego męża Damiana z ciężkiej choroby covid owej aby odzyskał pełnię sił przywróć mu pamięć nie opuszczaj go i proszę cię o zdrowi i dobre wyniki badań dla mnie z tomografia płuc proszę cię o zdrowie dla moich synów z rodziną dla mojej mamy siostry z rodziną i przyjaciółki miej nas w swojej opiece

 50. Świety Ojcze Pio Proszę Cię o uzdrowienie mojego taty Proszę Cię również o najlepsza opiekę lekarską -zeby mogli dojść do przyczyny .wskaż im drogę ..

 51. Ojcze Pio proszę uzdrów mojego narzeczonego Mariusza, który jest w bardzo ciężkim stanie w szpitalu z powodu koronawirusa

 52. Ojcze Pio proszę Cię z całego serca, wstaw się za mną u Pana Boga, aby zniknęły mi powikłania po koronawirusie.i uchroń moich bliskich przed wszelkimi chorobami.

 53. Ojcze Pio proszę cie uzdrow mojego Taty który ma guza proszę Cie wstaw się za nim u Pana Boga aby wyzdrowiał. Świety Ojcze Pio Prosze Cie Modl Się Za Nim. AMEN

 54. Ojcze Pio proszę cie abys uzdrowił mojego taty który ma guz pozwol mu wrócić z szpitala do domu zeby żył jeszcze lata. Świety Ojcze Pio Modl Się Za Nim. AMEN

 55. Ojcze Pio błagam wypros łaskę uzdrowienia mojego męża Jana Jakuba, któremu Coronawirus zaatakował płuca. Wstaw się za nim u Ojca Niebieskiego.

  1. Ojcze Pio. Proszę o modlitwę i wstawiennictwo o uzdrowienie mojej siostry Marleny z problemów pocovidowych, która walczy o życie

  1. Proszę Ojcze Pio uproś o łaskę zdrowia u Pana dla mojego kochanego taty, aby ustąpiły powikłania pocovidowe.

 56. Ojcze Pio, błagam o uzdrowienie męża Leszka po krwotoku mózgowym do móżdżku. Mam tylko jego na świecie, proszę wstaw się u Pana Jezusa Chrystusa by powrócił do zdrowia.

 57. Dziękuję Ci ojcze Pio, że byłeś ze mną i moją siostrą Katarzyną w godzinę jej śmierci i pozwoliłeś jej iść w tamtą stronę razem z Tobą.

 58. Panie Jezu, Ojcze Wszechmocny obdarz łaską zdrowia Marka, kadrów Marka i otocz Marka życzliwym ludzmi. Bogu niech beda dzięki. Alleluja

 59. ŚW Ojcze PIO, błagam o łaskę uzdrowienia dla mojego ciężko chorego Taty Józefa, który po ciężkiej operacji zachorował na Covid, jest w bardzo ciężkim stanie, wyproś proszę łaskę uzdrowienia u Jezusa, dodaj mu też wsparcia duchowego i miłości, ktora wszyscy kierujemy do niego. Proszę też o zdrowie i spokój dla mojej Mamy Eli. W Tobie pokładam nadzieję.

 60. Ojcze Pio, błagam Cię o uzdrowienie mojego ciężko chorego Taty Józefa, proszę też o łaskę zdrowia i spokoju dla mojej Mamy Eli.w Tobie pokładam nadzieję.

 61. Ojcze Pio, uproś mi u Boga łaskę wyleczenia chorób, które niszczą moje życie, niech dobry Pan będzie łaskawy przywrócić mi radość z życia. Prosze tez o wyleczenie mojego wnuczka i spokój i poszanowanie w naszej rodzinie.

 62. Proszę o ojcze Pio wstawiaj się za Wioletta I Sebastiana uratuj tą miłość. Proszę o łaskę macierzyństwa i zdrowe dzieci. Proszę uwolnij nas od przekleństwa chorób niepowodzeń ciężkości. Proszę o zdrowie dla nas i naszych rodzin. Dziękuję

 63. Ojcze pio bardzo bym prosił i modlitwę za mojego kolegi wnuczka ma roczek i jest poważnie hory i miał tera na dniach roczek a tera leży w szpitalu Mial zabieg i mówią lekarze. Ze cza się modlić bo jest cieszko bardzo proszę o modlitwę dla tego chłopczyka. Vinieste się nazywa niech będzie Bogusławiony 🙏🏼

 64. Ojcze Pio uzdrów mnie i moją siostrę
  Daj nam siłę do walki z tą chorobą abyśmy mogły cieszyć się każdym nadchodzącym dniem.
  Pomóż nam!

 65. Najukochańszy Ojcze Pio uzdrów mnie ,żeby wszystkie narządy moje były zdrowe .Wstaw się u Pana Boga z moja prośba .

 66. Św.Ojcze Pio proszę uproś u Boga łaskę nawrócenia dla syna Tomka i to aby odnalazł już swoje miejsce w życiu i cel , do którego Pan Bóg chciałby aby Tomek dążył

  1. Święty Ojcse Pio, proszę Cię o powrót do zdrowia dla mojego ukochanego Tatusia. Wstaw się za nim i uproś potrzebne łaski.

 67. Święty Ojcze Pio, z głębi serca proszę Cię, miej w opiece, wstawiaj się u Pana Boga i uproś uzdrowienie dla mojego brata Bogusława, u którego dzisiaj zdiagnozowano covid.

 68. Proszę Cie Sw. Pio za wszystkimi kochanymi braćmi i siostrami który tutaj z ufnością zwracają sie O twoje wstawiennictwo do Boga. Wypros im i ich bliskim uzdrowienie żeby mogli sie jeszcze cieszyć życiem i zdrowiem i jeszcze mocniej chwalić i kochać miłosiernego Boga. dziękuje Ci tez za uratowanie życia i zdrowia gdzie wyszłam cudem z poważnego wypadku samochodowego. W samochodzie miała Twoja mała poświęcona figurkę. Dziękuję Ci!

  1. Ojcze błagam cię abym wyzdrowiała bo będę ciężarem dla siostry proszę pomóż mi abym mogła iść do pracy aby moja krew była lepsza i żeby doktor powiedziała dobre wiadomości proszę

 69. Swiety Ojcze Pio,ty ktory nikomu nie odmawiasz swej pomocy, prosze Cie o modlitwe za moja Mame Janine w intencji o cud powrotu do zdrowia po przebytym udarze.Prosze o Twoje wstawiennictwo modlitewne u Boga. Amen.

 70. Dobry i kochajacy Ojcze proszę Cie za wstawiennictwem Ojca Pio o uzdrowienie i ulge w cierpieniu dla Beaty i prosze o potrzebne łaski dla niej

 71. Proszę Cię, Ojcze Pio, wstawiaj się u Boga za moim mężem,aby noga powróciła mu do pełnej sprawności, żeby mógł normalnie chodzić. Święty Ojcze Pio, módl się za nami

 72. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie.. Tak bardzo cierpię i nie daje sobie już rady. Pozwól mi znowu żyć w radości daj mi sile. Ufam Tobie Jezu ty się tym zajmijAmen.. Bóg zapłać

 73. Miłosierny Ojcze Niebieski, pokornie proszę przez wstawiennictwo Twojego sługi św. Ojca Pio o uzdrowienie mojej kochanej mamy i powrót do domu. ❤🙏

 74. Ojcze Pio proszę miej mnie w swojej opiece nie opuszczaj mnie w tym trudnym czasie dla mnie i pomóż mi Ojcze nie opuszczaj mnie proszę Cię wysłuchaj mnie w mojej sprawie AMEN

 75. Ojcze Pio proszę Cię o stawiennictwo za Beatę…aby wyszła z tego ciężkiego stanu po operacji i wróciła do pełni zdrowia..jest taka młoda i tyle przed nią…

 76. Ojcze Pio proszę uprościć u Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia mnie i powrotu do zdrowia. Niech Jezus mnie prowadzi i leczy każdego dnia.

 77. Św Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u Pana Boga i wyproś łaskę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej abym mogła wychować moje dziecko.
  Błagam Cię o to. Ufam i wierze ze ulitujesz się nade mną.

 78. Ojcze proszę cie o uzdrowienie mnie z wszystkich chorób i daj mi siłę do życia. Opiekuj się moja rodzina by nic złego ich nie spotkało

 79. Panie miej litość i przywróć do zdrowia mojego męża. Błagam pokornie. Niech choroba która go toczy odejdzie. Miej go Panie Boże w swojej opiece.

 80. Ojcze Pio, wyjednaj u Pana mi i mojemu wnukowi łaskę uleczenia naszych chorób. Oddal dolegliwości i cierpienie. Ulituj sie nad nami.

 81. O. Pio
  Proszę, wstaw się za mną, choruję, mam
  hashimoto, dzwonienie w głowie i osłabienie, grzybicę, nerwicę lękową, zaparcia mój układ pokarmowy, wydalniczy, opadam z sił. Czuję się osamotniona i o odrzucona. Mąż już i jemu brakuje sił, mamy problemy finansowe długi, rodzina ona się odwróciła. Upadam duchowo
  Ojcze uproś dla nas cud uzdrowienia abym mogła pójść do pracy, pomocy dobrych ludzi i wyjście z długów

 82. Ojcze. Proszę Cię o wstawiennictwo o uzdrowienie mojego męża Andrzeja z choroby nowotworowej. Bóg zapłać. Anna

 83. Ojcze Pio wstaw się u Jezusa Chrystusa za Maćkiem który ma 22 lata jest chory 7 lipca 2020 będzie miał operację przeszczepu szpiku a jak wszystko będzie ok dostanie chemię która zniszczy mu wątrobę do reszty choć nie ma nowotworów czekać go będzie przeszczep wątroby ulituj się nad nim Ojcze Pio i wstaw się za nim do Boga bo tylko w Bogu nadzieja

 84. Sw. Ojcze Pio, prosze cie z calego serca wstaw Sie za Moja corka ktora MA miec operacje. Blagam cie zeby wyzdrowiala ze wszystkich chorob I zeby operacja Sie udala. W imie ojca I syna I ducha swietego amen.
  Miej cala nasza Rodzinie w opiece.

 85. Kochany Ojcze Pio błagam Cię o uzdrowienie mojej mamy z chorób które ja dręczą. Dziękuję Ci Ojcze Pio że opiekujesz się moim synem że pomogłeś mu ukończyć technikum A teraz Cię bardzo proszę o zdanie wszystkich egzaminów studenckich bądź przy nim w drodze , pracy, na egzaminach w codziennym życiu aby nie zbładził A zawsze był blisko Jezusa i Maryi.

 86. Proszę cię ojcze uwonij mnie od tej choroby i chron moja całą rodzinę od wszelkich chorób. Amen

 87. Ojcze Pio,proszę Cię o uzdrowienie bym mogła starać się o dziecko,by ból głowy w końcu się skończył błagam pomóż.Amen

 88. Ojcze Pio, pomóż mi proszę wyzdrowieć bym mogła starać się o dziecko oraz pomóż mi w potwornych migrenach.Czuwaj nade mną bym ozdrowiała.Błagam. Amen

 89. Ojcze Pio, wyjednaj u Boga łaskę wyleczenia choroby mojej u mojego wnuczka. Panie, pomóż nam, daj siły do wykonywania codziennych czynności. Obdarz naszą rodzinę spokojem i wzajemnym poszanowaniem. Proszę pokornie Ojcze Pio o Twoją pomoc.

 90. Ojcze, błagam pomóż mi.. Pomóż mi się dowiedzieć na co choruję.. Rok żyję w potwornych bólach, jeżdżę cały czas po lekarzach ale nic nie wiadomo. Moje życie się sypie, tracę wszystko.. Powoli tracę nadzieję.. Boję się, Ojcze nie pozwól abym zwariowała przez to wszystko.
  Ojcze proszę Cię o uzdrowienie..
  Kocham moich najbliższych. Nie chce ich tracić. Nie chce zostawiać mamy samej..

 91. Święty Ojcze Pio wstaw się u Pana za mojeg mojego męża , aby był zdrowy czekamy na wyniki z kolonoskopii

 92. Proszę Cię Ojcze Pio o zdrowie dla mojego męża aby łaska,która otrzymał była błogosławieństwem dla niego.Aby mógł żyć bez dializ.Prosze Cię aby jego organizm przyjął przeszczepiona nerek.Ufam Tobie.

 93. Proszę Cię Ojcze Pio o zdrowie dla mojego męża aby łaska,która otrzymał była błogosławieństwem dla niego.Aby mógł żyć bez dializ.Prosze Cię aby jego organizm przyjął przeszczepiona nerek.Ufam Tobie.

 94. Sw. Ojcze Pio, prosze wstaw sie za naszym tatusiem do Boga naszego. Niech tata wybudzi sie ze spiaczki, prosimy Cie Ojcze Pio. Niech sie stanie cud i niech tata wroci do domu. Boze uzdrow jego mozg, prosimy Cie bardzo, prosiny wybudz go.

 95. wiem ze zwątpiłam i tyle slow wypowiedziałam nie godna jestem twej łaski ale w pokorze przychodzę
  pomoz mi w tej chorobie
  ocal mi dłonie bo bez nich nie dam sobie rady
  mam syna chce mu dac wszystko a bez rak nic mu nie dam
  prosze o zdrowie zeby moc dbać o najbliższe mi osoby
  i o tych co mnie beda potrzebować

 96. Krystyna pisze:Sw.O.Pio prosze cie o uzdrowienie mojego syna,zeby spelnial swoje marzenia i cieszyl sie zyciem.

 97. Ukochany Ojcze Pio prosze cie o zdrowie dla mnie i calej mojej rodziny. Bardzo sie modle o Cb o znalezienie u mnie przyczyny problemowych dolegliwosci odpowiednia dniagnostyke oraz o uzdrowienie. Święty Ojcze Pio, proszę Cię o uzdrowienie z choroby , która mnie dotknęła , wyproś u Pana łaskę zdrowia i opieki dla mnie i całej mojej rodzinny. Ufam i wierzę ze wkrotce los sie odmieni i bede zdrowa moja rodzina rowniez. Prosze Cie rowniez o opieke nad moim mlodszym bratem aby wyszedl na madrego czlowieka. Magda

 98. Ojcze Pio znalazłeś sie w moim życiu nie przypadkiem wierzę w to …wstaw się proszę o zdrowie dla mojego tatusia,ulecz go.Daj nam siłę do walki..jeszcze nie jest ten czas pozostaw go nam jeszcze trochę..Prosze o wstawiennictwo za zdrowie i siły do walki.

 99. Ojcze Pio dziękuję ci za to co dla mnie już zrobiłeś proszę czuwaj i nie pozwól żeby nowotwór wrócił mniej mnie i całą moją rodzinę w opiece

 100. Ojcze Pio blagam uzdrów mojego tata, mial ciezki zawal i niedotlenienie mozgu. Daj mu zdrowie i sily. Barfzo go kochamy i chcemy go znowu wsrod nas

 101. Święty Ojcze Pio wstaw się za nas do Pana Boga o wygaśnięcie epidemii koronawirusa, aby mogliśmy jak co roku obchodzić uroczyście Święto Wielkanocy.

 102. Proszę Cię o zdrowie którego tak bardzo potrzebuje A także wzmocnienie wiary i twojej opieki w moim życiu. Bodzcie POZDROWIENI na wieki wieków ament

 103. Jezu ukochany pozwól nam zyc,zatrzymaj tego szatańskiego wirusa. Mistrzu Jezu Ufam Tobie.czarek z rodziną.

 104. Ojcze Pio proszę opiekuj się chorym sercem mego męża,spraw aby biło nadal i mogliśmy się wspólnie dalej cieszyć naszym życiem.

 105. Święty Ojcze Pio,proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojej mamy.Proszę,wyproś łaskę zdrowia dla niej i całej mojej rodziny.

 106. Święty Ojcze Pio, głęboko wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu rekonwalescencja żony po operacji serca przebiegnie pomyślnie i będzie mogła cieszyć się zdrowiem. Wyproś u naszego Pana łaskę zdrowia dla mojej żony.

 107. Święty Ojcze Pio, proszę Cię o uzdrowienie z choroby , która mnie dotknęła , wyproś u Pana łaskę zdrowia i opieki dla mnie i całej mojej rodzinny. Ufam i wierzę

 108. Święty Ojcze Pio proszę wstaw się za mną i uproś łaskę silnej woli i uzdrowienia z choroby, miej w opiece całą moją rodzinę

  1. Święty Ojcze Pio, zdejmij ze mnie ten ogromny ból i cierpienie które trwa już kilka lat spowodowane choroba nowotworową, Błagam już ostatkiem sił fizycznych i psychicznych o wstawiennictwo u naszego Pana o uzdrowienie

 109. Święty Ojcze Pio, głęboko wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu moja operacja przebiegła pomyślnie. Proszę otocz cała moją rodzinę swoją opieką, wyproś u Pana zdrowie dla nas,
  Bóg jest nieskończenie dobry

 110. Proszę Cię Świety Ojcze Pio Święty wstaw się za moją żoną Ewą u Pana Boga i uproś uzdrowienie. Ufam Tobie i pokładam nadzieję.Św Ojcze Pio módl się za nami .

  1. Drogi Ojcze Pio, prosze Cie o opieke i wstawiennictwo u Boga, aby moja mala rodzinka pozostawala w zdrowiu. Chron mnie od covida, a mojemu niewierzacemu koledze daj laske opamietania i pokochania Boga oraz zdrowie.Ufam Tobie i wierze, ze mi dopomozesz. Kochany Ojcze pomoz rozwiazac trudny problem w naszej malej spilecznosci, dopomoz, aby ludzie ujrzeli dwulicowisc niektorych osob i wsparli tych co na to naprawde zasluguja. Prosze Ojcze zakoncz ta nielatwa sprawe. Wspieraj mnie w trudnych dniach, w gonitwie mysli i dopomoz sbym nigdy nie zwatpila. Prosze modl sie za mnie i ze mna do Boga i wspieraj w moich prosbach.

 111. Proszę Cię Ojcze Pio o opiekę nad Moim chorym Mężem i uzdrowienie. Miej w opiec Jego i całą moją rodzinę. Święty Ojcze wstaw się za mojego Męża u Pana Boga i uproś uzdrowienie. Ufam Tobie i pokładam nadzieję.Św Ojcze Pio módl się za nami .

 112. Ojcze, w imię Jezusa Chrystusa, za wstawiennictwem Twojego sługi św.Ojca Pio proszę o uzdrowienie mojego Taty Zygmunta.Amen.
  Sw. Ojcze Pio módl sie za nami.

 113. Proszę Cię Ojcze Święty Piotr o opiekę nademną w czasie poważnej operacji oraz pomoc w uzdrowienia moich wnętrzności. Żebym mogła powrócić do zdrowia i swoich najbliższych.

 114. Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo zdrowia dla całej mojej rodzinki. Błagam miej nas w opiece i bądź naszym patronem <3

 115. Prozę Cię Ojcze Święty Pio o opiekę nad moją żoną Ewą, żeby operacja pomyślnie się udała i mogła powrócić do zdrowia

    1. Ojcze Pio błagam cię o uzdrowienie mnie z ciężkiego nowotworu i 9 ochronę mojej całej rodziny,spraw ojcze bym mogła jeszcze cieszyć się moimi wnukami,Amen.Malgosia

   1. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z nałogów mojego partnera, o uzdrowienie z nienawiści do siebie i innych, uzdrowienie z pychy i buty.
    Jeśli ktoś chciałby pomóc, bardzo proszę o modlitwę w tej intencji. Bóg zapłać!

Twoja intencja

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email