uzdrowienie

Modlitwa Ojca Pio o uzdrowienie – tłumaczenie pięknej modlitwy

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, bo wierzę, że jest Twoją wolą abym był zdrowy na ciele, umyśle, duszy i duchu.

Okryj mnie najszlachetniejszą krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka mej głowy do podeszwy mych stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być we mnie. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

Napełnij mnie swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie mojego życia. Ojcze, napełnij mnie Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

840 odpowiedzi

 1. Święty Ojcze Pio w Imię Chrystusa błagam o cud uzdrowienia z cukrzycy. Proszę niech Bóg przyjmie 20 letnie trudy związane z tą chorobą i oddali ją odemnie. Zlituj się Ojcze, bo tak bardzo pragnę zostać żoną i matką, a choroba odbiera mi na to możliwość. Powierzam Ci moje oczekiwanie na cud zdrowia, mój niepokój i rozpacz i ufam, że Bóg za Twoim potężnym wstawiennictwem ulituje się nade mną w moim utrapienia i wysłucha błagania. Ojcze Pio módl się za nami !

 2. Ojcze Pio, proszę Cię o pomoc w ratowaniu małżeństwa mojego Brata, o pokój, przemianę serc i wzajemne zrozumienie.

  1. Święty Ojcze Pio proszę Cię o dar uzdrowienia dla mojej mamy Danuty. Ulżyj jej w cierpieniu. Spraw aby operacja przebiegła pomyślnie, daj personelowi medycznemu najlepsze kompetencje i siły. Proszę Cię, uproś moją intencje u Boga. Amen.

 3. Ojcze Święty proszę o uzdrowienie dla mojego syna Aleksandra.Niech Twoja ręce dotkną i uzdrowią jego z choroby i genetycznych przypadłości.Niech za Twoim pośrednictwem laska Boga na nim spocznie ,a Duch Święty uzdrowi jego duszę i stroskane serce.Jezu Ty się tym zajmij i wesprzyj moje modlitwy do Ojca Pio.

 4. Święty Ojcze Pio proszę Cię w imię naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa o cud uzdrowienia ż choroby nowotworowej, módl się za mnie No naszego Pana abyzlitował się nade mną I obdarował mnie zdrowiem.Proszę Cię Ojcze Pio wysłuchaj prośby mojej I zrób co w mocy twojej aby Bóg dał mi tę łaskę, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen

 5. Ojcze Pio, modlitwę powierzam sobie samej. zdejmij ze mnie cierpienia
  choroby żołądkowo-jelitowej. Miej nas wszystkich w opiece. Amen

 6. Ojcze Pio ,odsuń ode mnie wszystkie choroby,spraw bym urodziła zdrowe dziecko,spraw aby w mojej rodzinie panowała miłość i zdrowie.

 7. Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie dla mojego dziadka który obecnie przebywa w szpitalu z ciężkim zapaleniem płuc. Jest w ciężkim stanie. Ojcze, uzdrów go!

 8. Ojcze Pio modlitwę powierzam w intencji taty która leży w szpitalu z chorobą płuc. Ojcze miej go w opiece. Proszę o dar uzdrowienia dla niego

  1. Święty Ojcze Pio błagam o Twoje orędownictwo i proszę o ulgę w cierpieniu i cud uzdrowienia dla mojej mamusi Seweryny.

 9. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mnie z nowotworu ,proszę o cud wierze ze mogę wyjść z choroby .Bog zapłać .Wioleta

 10. Święty Ojcze Pio, proszę Cię, wyproś dla mnie łaskę uzdrowienia ze złośliwego mięsaka. Proszę Cię o opiekę w tym trudnym czasie, bądź zawsze przy mnie. Jezu ufam Tobie!

 11. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie Józefy z jej dolegliwości zdrowotnych w szczególności jelitowych ku twojej i Pana naszego chwale, dziękuje

 12. Ojcze Pio błagam o Twoje wstawiennictwo w moich prośbach o zdrowie dla mnie i bliskich,wyzwolenie z nałogu syna,odrodzenie sakramentalnego małżeństwa ,dary Ducha Świętego aby kierował życiem każdego w mojej rodzinie i moim Amen

  1. Ojcze Pijo wyblagaj łaskę zdrowia u Boga dla mnie wstaw się za mną grzecznym . Tylko w Tobie Panie podkłada ufność i nadzieję który żyjesz i krulujesz Bóg przez wszystkie wieki Amen.

 13. Ojcze pio proszę błagam z całego serca o uzdrowienie mnie, usuń co niedobre z mojego organizmu, miej mnie w swojej opiece i cała moja rodzine św ojcze Pio módl sie za nami.

 14. Święty Ojcze Pio, poprzez Twoje wstawiennictwo, proszę Boga Wszechmogącego o uzdrowienie Natalii i Mateusza, Tobie ich powierzam, ufam

   1. Ojcze Pio proszę i uzdrowienie mojej mamy Olgi z rozlewu krwi w głowie nerek wątroby i wszystkiego czego potrzebuje proszę Cię w tobie nadzieja dziękuję córka Ania.

  1. Bardzo Cię proszę św.Ojcze Pio wstaw się u Boga aby mój mąż odzyskał łaskę zdrowia,ty jesteś jedyną moją nadzieją,ufam Tobie

 15. Ojcze Pio modlitwę powierzam w intencji taty Piotra ktory lezy w szpitalu w śpiączce po niedotlenieniu i zawale.Miej go w Swojej opiece.
  Prosze Cie o dar uzdrowienia dla niego aby odzyskał świadomość i zdrowie ,chroń go i odsuń od niego chorobę aby mogl cieszyć sie jeszcze zdrowiem i szczęściem rodzinnym.

 16. Proszę o cud uzdrowienia mnie Ojcze Pio. Miej w opiece całą rodzinę moją, wszystkich których kocham Proszę też o pokój w rodzinie i na świecie, ufam i wierzę Amen

  1. Błagam Ciebie najdroższy Ojcze o łaskę i cud uzdrowienia dla mojego ukochanego wnuka chorego na cukrzycę. Błagam też o zdrowie syna oraz córki aby łaska Twoja dokonała cudu w ich ciałach i umysłach.
   Proszę także o cud uzdrowienia mojej osoby abym mogła służyć Tobie Ojcze św. oraz moim bliskim aby wspierać ich i móc cieszyć się ich zdrowiem i szczęściem.
   Proszę też o pokój w rodzinie ina świecie.
   Błagam gorąco o wysłuchanie moich próśb.
   Pozostaję w modlitwie do Ciebie Ojcze jako Twoja gorąca orędowniczka !

   1. Kochany Święty Ojcze Pio. Proszę o dar uzdrowienia mojego syna Adama z choroby serca. Powierzam Ci go w każdej chwili jego życia i ufam , że będziesz go chronił i zapewnisz mu łaskę zdrowia oraz błogosławił jego Rodzinie. Prosi pełana ufności Matka

 17. św. Ojcze Pio, proszę Cię o pomoc w uleczeniu mojego mózgu który nie działa prawidłowo, walczę z depresją i innymi chorobami.
  Proszę o wstawiennictwo u Boga Ojca, Jezusa i Matki Najświętszej.

 18. Ojcze Pio miej mojego syna Marcina w opiece ,proszę o jego uzdrowienie .Proszę o moje zdrowie i miej nas wszystkich w swojej opiece.Bóg zapłać.

 19. Drogi Ojcze Pio modlitwę powierzam w intencji uzdrowienia mojego syna Marcina.Prosze również o moje zdrowie .Miej nas Wszystkich Ojcze w swojej opiece.Bóg zapłać.

 20. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża , żebym mogła wyjść ze szpitala po operacji do domu i powróciła do zdrowia. Dziękuję.

 21. Ojcze pio prosze plagam z calego serca.o uzdrowienie mojego menrza seweryna ktury walczy z rakiem pluc i oszkszeli dziekuje

  1. Święty Ojcze Pio, błagam o pomoc w uzdrowieniu mojego Synka z ciężkiej choroby genetycznej. By leczenie się powiodło i Synek wrócił do zdrowia. Ufamy.

  1. Ojcze Pio oraz Wszyscy Święci błagam Was pomóżcie mi uratować życie i zdrowie psychiczne i fizyczne mojego Kochanego Syna Wiktora oraz uwolnijcie go na zawsze od uzależnień które go zniewoliły,
   od myśli samobójczych,lęków, nerwicy agresji i myśli i zachowań destrukcyjnych.
   Oczyście Jego rozum aby rozróżniał dobro od zła i wybierał zawsze dobro.
   Pilnujcie i trzymajcie za rękę kiedy mnie przy Nim nie ma aby nie zboczył z drogi dobra
   Proszę i błagam pomóżcie uratować Wiktora.

 22. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojego Taty z choroby nowotworowej i sile do walki z choroba,proszę tez o uzdrowienie mojej mamy oraz zdrowie dla mojej siostry ,proszę też o uzdrowienie serca po chorobie dla Pawła

 23. Proszę o wstawiennictwo za moją mamą i siostrą, proszę o zdrowie dla nich, cierpliwość, znoszenie chorób, o dar uzdrowienia z bardzo poważnych chorób. Proszę jeśli mogę prosić.

  1. Ojcze Pio błagam… Twojemu wstawiennictwu polecam mojego syna… Uproś u Boga Ojca przez Najświętsze Serce Jezusa, łaskę powrotu do zdrowia, łaskę uzdrowienia go z choroby nowotworowej. Bądź naszym Pośrednikiem, Orędownikiem, Opiekunem…. ❤️

 24. Ojcze Pio błagam o Twoje orędownictwo i proszę o łaskę zdrowia dla mojej chorej i cierpiącej Mamy. Ojcze pomóż. Jezu ufam Tobie.

  1. Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mnie ze Stwardnienia Rozsianego i powrotu do zdrowia! Święty Ojcze Pio módl się za mną!

 25. Ojcze pio proszę o zdrowie dla mojej siostry żeby się obudziła że śpiączki żeby wyszła cała i zdrowa z tego tak bardzo o to proszę

 26. Święty Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie mnie z moich chorób. Uwolnienie od nikotynizmu. Proszę o opiekę nad moją rodziną. Święty Ojcze Pio wstawiaj się za nami u Pana naszego Jezusa Chrystusa. Bóg zapłać.

 27. O Pio wstawiaj się za mną u Pana abym był zdrowy na ciele,duchu i umyśle. Proszę także o wsparcie materialne i duchowe niech Matka Boża opiekuje się mną dla dobra innych.

 28. Ojcze Pio odmawiam codziennie Twoją modlitwę o zdrowie. Ale proszę z całego serca o łaskę zdrowia,bo dzisiaj usłyszałam ,że nie wszystko w porządku. Jestem potrzebna mojej mamie, rodzinie,dzieciom z którymi pracuję. Wypros mi się. Ojcze Pio tę łaskę.

 29. Najdroższy ojcze Pio błagam Cię o bezpieczne i pomyślne przeprowadzenie operacji u mojego dziecka.Wstaw się proszę w też ważnej dla mnie intencji, u Ojca Niebieskiego, aby moje prośby zostały wysłuchane.

  1. Święty Ojcze Pio, proszę wstaw się za mną u naszego Taty i upros dla mnie łaskę uzdrowienia na ciele, umyśle, duszy.

 30. Ukochany Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o szczęśliwą operację dla Mojej Kochanej Mamy o cud uzdrowienia dla Niej.Kieruj rękami chirurga dobrze i skutecznie.Miej nas w swojej opiece

 31. Ukochany Ojcze Pio Błagam Cię z ufnością o cudowne uzdrowienie mnie. Żeby mi zniknął guz który mnie uciska, żeby mnie nogi nie bolały. Błagam również o dobre wyniki badań. Proszę o cud. Bóg Zapłać za wszelkie łaski mi przekazane i Błagam o łaskę cudownego uzdrowienia. W Tobie Nadzieja Ukochany Ojcze Pio i proszę o wstawiennictwo u Naszego Pana❤️

  1. Ukochany ojcze pio proszę wstaw się za mną u Matki Bożej i Jezusa Milosiernego o dobry wynik proszę aby stał się cud uzdrowienia mnie Bóg Zapłać za wszystkie łaski ojcze pio które do tej pory otrzymałam bądź uwielbiony

 32. Boże Ojcze, błagam Cię o pomoc i uzdrowienie mojego syna z choroby alkoholowej, błagam o nawrócenie dla niego. Panie Boże dotknij swymi dłońmi mego syna tak aby poczuł Twoją ogromną łaskę i miłość. Błagam Cię pomóż mu bo ja już nie potrafię, w Tobie moja nadzieja Boże.
  Boże polecam Ci też zdrowie mojej córki, którą męczą różne choroby, błagam Cię Panie zabierz je od niej aby była zdrowa. Amen.

 33. Wspaniały Ojcze Pio, błagam cię o cud uzdrowienia dla mojej mamy, która przebywa obecnie w szpitalu w stanie krytycznym. Przez twoje wstawiennictwo u Boga każdego dnia modlę się o cud ponieważ lekarze są bezradni. Proszę cię Jezu wysłuchaj moich błagań i się nią zajmij. W tobie cała nadzieja. Bóg zapłać.

 34. Ojcze Pio uzdrów mojego syna z chorób rzeczywistych i wymyślonych. Spraw aby opuściły go złe myśli, brak akceptacji siebie. Wstawiaj się za niego o dobre życie. Proszę także za dwie moje córki o ich nawrócenie o dobrych mężów. Proszę za wszystkie moje dzieci o Twoje wstawiennictwo. Dziękuję

 35. Prosze Ojcze Niebieski, uzdrow wszystkich tu piszacych z chorob o jakie Ciebie prosza, zamocz ich krwja Chrystusa Twojego Syna, wybacz mi oraz nam nasze grzechy na ktore pozwolilem przez caly czas.. dopiero teraz ujrzalem ze to bylo Zle.. Prosze uzdrow mnie w imie Jezusa Chrystusa naszego Pana i Zbawiciela… Prosze Ojcze Pio wstaw sie za naszymi prosbami. Nie mamy mocy lecz mamy wiare i dzieki smierci Chrystusa mamy szanse dostapic Zycia Wiecznego! Blagam o Cudowne Uzdrowienie by zyc dla moich dzieci – Williama, Ignacego, Felixa, Nikusi…
  Bede postepowal wedlug Tw przykazan. PROSZE TAK MI DOPOMOZ BOZE SWIETY ZA WSTAWIENNICTWEM OJCA PIO z Saint Giovani Rotondo.

 36. Błagam Cię Ojcze Pio z ufnością o cudowne uzdrowienie mnie z wiadomej Ci dolegliwości. Uchron mnie przed operacją.Spraw Ojcze żeby mnie nogi nie bolały i żebym miała dobre wyniki badań.Błagam z ufnością o zdrowie i dobre wyniki badań krwi dla mojego męża. Spraw Ojcze żebyśmy byli zdrowi i mogli cieszyć się życiem ,wnukami i dziećmi.Prosze o cud i modlitwę w tych intencjach. W Tobie Nadzieja. Twoja czcicielka. Bóg Zapłać

 37. Ojcze Święty Pio Błagam Cię z ufnością o łaskę cudownego uzdrowienia małego Julianka z wirusa.Żeby nabrał sił i był zdrowy.Miał dobre wyniki badań, nie przeziębił się i jak najszybciej opuścił szpital. Błagam z ufnością i proszę o pomoc żeby to dziecko było zdrowe i był radością dla rodziców i rodziny. Bóg Zapłać

 38. Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie swoje aby wszystkie guzy z tarczycy zanikały,przepuklina i zapalenie żołądka proszę też wylecz mnie z arytmi. Ojcze mniej w opiece mnie i moja córeczkę i mamę.Prosze o cud uzdrowienia

 39. Ojcze Pio błagam o cud uzdrowienia mojego męża Bogdana , zachorował na sepsę a to jest choroba błyskawiczna więc tylko wielki cud go może uratować

 40. Ojcze Pio Błagam z ufnością o cud uzdrowienia z tak częstych przeziębień Adasia, Anię, Agusie i Dawida. ,Oraz o dobre wyniki badań. Miej ich w opiece Ojcze. Bóg Zapłać

  1. Święty Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo u Naszego Pana o łaskę powrótu do zdrowia mojego ciężko chorego Taty. Bóg Zapłać.

  2. Ojcze, pio proszę Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa aby uzdrowił naszą wnuczkę Zuzankę z tak ciężkiej choroby, o cud uzdrowienia dla niej w Bogu cała nadzieja. Amen

 41. Św. Ojcze Pio proszę wyproś nam łaskę zdrowia na duszy i ciele – proszę o uzdrowienie umysłu i cukrzycy dla męża o uzdrowienie kręgosłupa i jelit niech ustaną te choroby tylko w Panu nasza nadzieja .

 42. Ojcze Pio wysłuchaj mych próśb. Proszę cię o uzdrowienie mojego taty, który jest w stanie krytycznym. Proszę cię uzdrow jego serce, głowę, ciało i duszę. Miej go w swej opiece. Amen.

 43. Święty Ojcze Pio, przez Twoje wstawiennictwo proszę Pana Boga Wszechmogącego o zdrowie dla naszej rodziny, niech już ustaną te choroby, w Panu nasza nadzieja

 44. Ojcze Pio dwa lata temu mi pomogłeś razem z Maryją i święta Rita uzdrowił iście mnie z nowotworu złośliwego. Proszę dalej o zdrowie dla mnie by badania kontrolne nadal pokazywały że jestem zdrowa. Bym mogła żyć dla mojego synka.

 45. Ojcze Pio, w zeszłym roku wstawiłeś się u Boga i stał się cud, mój tatuś wyzdrowiał ze stanu krytycznego. Dziś błagam Cię o dobre wyniki badań płuc mojego tatusia i łaskę zdrowia🙏

  1. Ojcze Pio proszę pomóż nam. Pomóż mojej ukochanej której grozi choroba Parkinsona, usmzdrow ja błagam Cię, weź z mojego zdrowia i daj jej. Czekałem na nią 35 lat przez błędy i głupotę swoja. Bóg nas złączył spowrotem niedawno, błagam Ojcze Pio uzdrow ja żebyśmy mogli świecić przykładem cudownej miłości dla wnuków i wszystkich ludzi.

 46. Ojcze Pio najdroższy proszę aby rana na moich ustach po zabiegu chirurgicznym szybko i ładnie się goiła . Ojcze błagam z całego serca ulecz wszystkie komórki we mnie nawet te malutkie te najmniejsze też .
  Ojcze proszę usłysz mnie i wysłuchaj .

   1. Ojcze Ty wiesz ,ze jestes moim ,,idolem”.Uzdrow mojego syna z choroby alkoholizmu a jesli chodzi o mnie daj mi troche optymizmu….Ciagle sie zamartwiam o relacje w rodzinie syna

  1. Święty Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie mego ciała, mego łona. Proszę o dobre wyniki badań. Proszę by Dobry Bóg za Twoim wstawiennictwem uzdrowił całe moje ciało.

  2. Ojcze Pio proszę i błagam o uzdrowienie Kostka z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia.Zeby mógł nieść radość i dobroć bo takim jest człowiekiem.Błagam wysłuchajnie Ojcze Pio proszę o łaski

  1. Proszę Cię Św.Ojcze Pio,pomóż i wstaw się za Małgorzatę o uzdrowienie trzustki i wszystkich przewodów tego narządu,aby wszystko zdrowe było.Przyczyń się za Małgorzatą. Proszę Cię i Dziękuję Ci O.Pio.

 47. Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla mojego Taty. Przychyl się do łaski uzdrowienia i umocnienia dla mojego Taty.
  Proszę również o zdrowie dla mojej Mamy.
  Amen

 48. Najdroższy ojcze proszę usłysz moje wołanie i ulecz wszystkie komórki w moim organizmie nawet te najmniejsze . Błagam ojcze spraw aby plamka na ustach znikła .
  Ojcze Pio jutro 4 październik 2022 mam wizytę u lekarza mam mieć usuwaną tą plamkę chirurgicznie proszę o pewną rękę doktora . Proszę o Twa opieką o twe wstawiennictwo u mateńki . Ojcze spraw chociaż aby nie bolało i aby rana była maleńka niewidoczna . Ojcze proszę bądź
  przy mnie i opiekuj się mną .
  Ojcze pragnę być twa duchową córka .
  Ojcze Pio błagam o pomoc całym sercem.

 49. Ukochany Ojcze Święty Pio błagamy o uzdrowienie naszego ukochanego wnuka Dominika z wszystkich chorób i tików, błagamy o zdrowie dla niego. Bóg zapłać. Mama i babcia.

  1. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojego męża z choroby alkoholowej i uzdrowienie całej mojej rodziny z emocji temu towarzyszących,aby zapanował u nas spokój i miłość, szacunek i wzajemne zrozumienie.Bóg zapłać bardzo wierzę w twoje stawiennictwo.

 50. Ojcze Pio prosze o uzdrowienie męża z ciężkiej choroby oraz mnie z choroby żołądka i nerki.Prosze o cud uzdrowienia .Niech Matka Boska ma w opiece

  1. Grażyna
   Najukochańszy Ojcze Pio błagam Cię pokornie o łaskę zdrowia oraz macierzyństwa dla mojej ukochanej córki Anny. Niech ta straszna choroba opuści jej ciało. Ojcze wysłuchaj mej prośby.

 51. Panie Jezu ! Za wstawiennictwem św.Ojca Pio proszę pokornie o uzdrowienie dla mojej siostry z choroby ,która Ja dotknęła jeżeli jest taka Twoja święta wola .Amen. Jezu Ufam Tobie🙏🙏🙏

  1. Św.Ojcze Pio prosze o zdrowie dla mojego syna Davida ktorego tak bardzo kocham zachorował tak nagle prosze spraw aby mógl wrocić do zdrowia🙏🙏🙏prosze o zdrowie dla całej rodziny.Amen

  2. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojego kochanego syna Davida z cięzkiej choroby aby mogl wrocic całkowicie do zdrowia i cieszyc sie życiem 🙏prosze daj sil i zdrowia dla calej rodziny w tym ciężkim dla nas czasie 🙏

 52. Ojcze Pio błagam Cię o pomoc, o łaskę uzdrowienia dla mojego Męża, miej go w swej opiece podczas pobytu w szpitalu i podczas zabiegu, wspieraj go i chroń. Proszę także o nasz szczęśliwy powrót do domu.

 53. Święty ojcze Pio,wsrawiaj się za mną do Jezusa Chrystusa i wypros łaskę uzdrowienia mnie z chorób,które mnie dotknęły i w intencji mojej siostrzenicy jeżeli jest taka wola Boza .Amen ! Jezu Ufam Tobie !

 54. Ojcze Pio proszę usłysz moje wołanie o pomoc ,
  i wysłuchaj błagam o pomoc całym sercem i ze wszystkich sił . Ojcze w Tobie moja nadzieja na lepsze jutro .
  Proszę o opiekę w każdej chwili mego życia .

 55. Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę pokornie Pana Boga o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego brata Bogdana.

  1. Najdroższy Ojcze Pio, błagam o pomoc Twoją w uzdrowieniu mojego wnuka Jana .
   Jestem Twoją gorącą orędowniczką i proszę także o łaskę zdrowia dla pozostałych moich bliskich Powierzam Tobie moją rodzinę aby trwała w zdrowiu , szczęściu i miłości do Pana Boga ,siebie i bliskich !
   Proszę też o mój powrót do zdrowia abym mogła służyć pomocą moim bliskim.
   Wysłuchaj proszę mojej gorącej 🙏 prośby !

 56. Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia z moich dolegliwości na ciele i duszy. Spraw byśmy mogli normalnie żyć nie myśleli ciągle o zdrowiu czy wypróżnianiu, byśmy nie bali się żyć. Uzdrow nasze jelita sprawy odbytnicze i to czego nie wiemy i jest chore. Przywróć nam zdrowie. Prosimy również osoby czytające ten tekst by pomodliły się w tej intencji za mnie i moją rodzinę. Błogosław Nam O. Pio i chroni. Niech Nam wszystkim Bóg Błogosławi.

  1. Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojej córki,żeby pomogły lekarstwa na jej chorobę,żeby normalnie mogła chodzić,i dla mnie proszę o zdrowie, żebym mogła jej pomagać. Proszę o wstawiennictwo do Boga o zdrowie dla całej rodziny Amen

 57. Ojcze Pio błagam Cię o łaskę uzdrowienia dla mojego najdroższego Tatusia Kazimierza, który przebywa w szpitalu i jest bardzo słaby. Proszę wszystkich czytających o modlitwę. Bóg zapłać.

 58. Ojcze błagam o powrót do zdrowia mojego brata ,błagam wysłuchaj mojej prośby, zabierz od niego to cierpienie i spraw zeby mógł z powrotem cieszyć się zdrowiem i życiem.

  1. Ojcze ,błagam żeby moja córka mogła chodzić o własnych siłach,i ta choroba ,która ją dotyka,odeszła od niej,błagam Cię o modlitwę ,żeby była zdrowa i mogła się cieszyć życiem i wychowywać swoje dziecko

 59. Ojcze błagam całym sercem proszę o cud uzdrowienia dla mnie Ali ..
  Proszę ojcze spraw aby znamię które pojawiło się się u mnie na twarzy znikło .
  Ojcze błagam cię że wszystkich sił . Proszę ojcze spójrz na mnie i ulecz . Dla ciebie ojcze nie ma rzeczy nie możliwych . Proszę cię ojcze o opiekę w każdej chwili mego życia .

  1. Kochany Ojcze Pio proszę za moją rodzinę. Uproś dla nas zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, dary ducha świętego. Abyśmy w końcu byli szczęśliwi i zdrowi.

  2. Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia syna Michała z ból głowy i depresji.Prosze Cię Ojcze o opiekę w każdej chwili życia.

 60. Ojcze Pio, gorliwie upraszam za Twoim wstawiennictwem o łaskę powrotu do zdrowia mojej ukochanej Mamy. Wierzę, że nowotwór płuc może się cofnąć a zwyrodnienie kręgosłupa i bioder ustąpić, jeśli tylko Bóg pozwoli. Ja sama już nic nie mogę oprócz modlitwy i wiary, że będzie dobrze, ale On może wszystko. Błagam, dopomóż, aby nie cierpiała, a jeśli w Twoim planie pragniesz powołać ją z tego świata, pozwól, by odeszła w spokoju.

 61. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Boga za mężem Stanisławem o szczęśliwy przebieg operacji głowy . Niech Niepokalana czuwa nad nim.

 62. Ojcze, Boże któryś nas wyzwolił z wojen, twój syn czynił cuda. Proszę aby mój dziadek jeszcze mógłby wstać na nogi, powiedział cokolwiek, żeby żył. W środę, zmarła mi prababcia. Nie chcę, z resztą cała rodzina by nie chciała, aby on zmarł. Proszę, wyzdrów go z jego choroby, którą możesz wyleczyć tylko Ty, Boże. Wyzdrów go, będe bardzo wdzięczna. Mimo że często się kłóciliśmy się, nadal go kocham. Chciałabym aby mógł oddychać samodzielnie, żeby mógł otworzyć oczy, i uśmiechnąć się do kogokolwiek. Chciałabym, abyśmy znów byli szczęśliwą rodziną. Dla dziadka Jurka. Amelia.

 63. OJCZE PIO BŁAGAM O UZDROWIENIE MOJEJ CÓRKI ,ZEBU CHOROBA SIĘ NIE POGŁĘBIAŁA I MOGŁA CHODZIĆ NA WŁASNYCH NOGACH,I SZCZĘŚLIWIE WYCHOWYWAŁA SWOJĄ CÓRKĘ, BLAGAM CIE O TO

 64. Ojcze Pio modlitwę powierzam intencji mamy, która leży chora na puca. Ojcze mniej ją w opiece. Proszę o dar uzdrowienie dla niej. Proszę o cud miej nas wszystkich swojej opiece. I wybaw nas kłopotu finansowego obdarz nas zdrowiem i dobrobytem Bóg zapłać

 65. Ojcze Pio błagam Cię o uzdrowienie mojej córeczki z choroby nowotworowej . Miej w opiece całą naszą rodzinę i pomagaj nam Swoim wstawiennictwem u Boga.

 66. Św Ojcze Pio błagam wyproś u dobrego Boga łaskę uzdrowienia mojego chorego tatę. Panie Jezu Ty się tym zajmij

  1. Ojcze kochany błagam o pomoc dla mojego wnuczka Dawida ty możesz wszystko dziękuję za otrzymane łaski dla niego które wyprosilam za twoim stawiennictwo błagam wysłuchaj mojego wołania o pomoc Amen

   1. Kochający Ojcze błagam Cię obmyj mojego Dawida swoją święta krwią. Odetkaj jego zatkane żyły aby mógł znowu mówić twoja piękna modlitwa może wszystko błagam wysłuchaj mnie

 67. Ojcze Pio błagalnie proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego najdroższego Tatusia który bardzo ciężko choruje proszę spraw miał wolę walki i aby lekarze zrobili wszystko aby pomóc.

 68. Ojcze Pio, proszę, uproś Pana naszego, Boga Ojca Wszechmogącego o uzdrowienie mojej Mamy Olgi. Proszę, przelejcie łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej dróg rodnych, oraz niewydolności nerek mojej Ukochanej Mamy, abyś Ty Ojcze wraz z Panem Bogiem, Maryją Matką Przenajświętszą zawsze dziewicą, Jezusem Chrystusem, Barankiem Bożym, Duchem Świętym i Wszystkimi Świętymi pozwolili mojej Mamie żyć. Wierzę w Ciebie Ojcze Pio. Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych. Wierzę w Jezusa Chrystusa, wierzę w Maryję Matkę Przenajświętszą zawsze dziewicę, wierzę w Baranka Bożego, wierzę w Ducha Świętego, wierzę we Wszystkich Świętych Patronów, wierzę w Ciebie Ojcze Pio. Powierzam Wam swoje życie. Proszę, ześlijcie Swoje Święte moce, aby moja Mama, która leży w szpitalu wytrwała i została cudownie uzdrowiona. Ojcze Pio, błagam… Miej w Swojej opiece moja Ukochaną Mamę. Wylecz moja Mamę Olgę. Amen.

 69. Ojcze Święty, za wstawiennictwem św. o. Pio proszę Cię o zdrowie dla moich najbliższych, w szczególności córeczki i taty.

 70. Ojcze Pio proszę wstaw się za mną do Pana Boga iulecz moje rany aby się wygoily i inne moje dolegliwości o których Ty dobrze wiesz. Dziękuję i proszę

 71. Ojcze Pio proszę i błagam o uzdrowienie mojej żony z choroby serca . Proszę spraw ,aby wróciła do zdrowia . Powierzam Tobie Ojcze również całą moją rodzinę proszę o zdrowie i potrzebne łaski. Ufam i wierzę.

 72. Ojcze Pio, błagam wyproś u Pana naszego zdrowie dla mnie I moich bliskich. Daj mi siłę i uwolnij od codziennego bólu

 73. Ojcze Pio,proszę Cię o zdrowie dla mojego męża ,wylecz go z raka nerki.Powieżam Ci zdrowie mojego męża i całej naszej rodziny.Miej nas w swojej opiece.

 74. Ojcze Pio proszę o cud wyzdrowienia dla mnie,mojego męża , mojej mamy. Miej nas w swej opiece i obdarz nas swoimi łaskami.

 75. Ojcze Pio proszę o dar całkowitego wyzdrowienia z raka jelita i miej w opiece moją rodzinę i mnie. Spraw aby na świecie zapanował pokój.

 76. Św ojcze Pio wstaw się proszę za moimi chorymi rodzicami u dobrego Boga. Panie Jezu dotknij ich swoimi uzdrawiającymi dłońmi błagam

 77. Ojcze Pio, błagam z całego serca o uzdrowienie mojej chorej mamy Marii, żeby wróciła do zdrowia. Panie Jezu Ty się tym zajmij proszę

 78. Ojcze Pio, za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o pomoc w pracy. Nie daję rady…proszę o pokorę i mądrość. Błagam o pomoc..

 79. Ojcze Pio modlitwę powierzam intencji szwagra, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Proszę o dar uzdrowienia dla niego. Proszę miej nas wszystkich w opiece.

 80. Ojcze Pio modlitwę mą powierzam o cud uzdrowienia ze śpiączki młodziutkiej mamy Kasi i dar życia i zdrowia dla jej nowonarodzonego synka Damianka oraz Jej rodziny. Modlę się także o zdrowie dla mojego ojca, mamy oraz syna z mężem.

 81. OJCZE PIO PROSZĘ CIĘ O UZDROWIENIE MOJEGO CIAŁA ,O ZDROWIE MOICH DZIECI ,WNUKÓW I POKÓJ NA UKRAINIE I NA CAŁEJ ZIEMI,PROSZĘ CIĘ 🙏BÓG ZAPŁAĆ

 82. Ojcze Pio wstawiaj się za moimi wnukami.
  Niech Bóg Miłosierny da im zdrowie, miłość i silna wiarę. Małemu Filipkowi zdrowie i odporność. Ojcze Pio w Twoje ŕęce oddaje moje wnuki, wstawiaj się za nimi.

 83. Święty Ojcze Pio blagam Cie o pomyślne wyniki badań mojej nienarodzonego jeszcze wnuczki u której jest podejrzenie nieuleczalnie genetycznej choroby. Proszę Cię uzdrow to dziecko w łonie matki.

 84. Ojcze Pio, proszę o cud uzdrowienia mnie. Pokornie Cię błagam o zesłanie zdrowia dla mnie. W Tobie pokładam nadzieje ❤️

 85. Panie mój , prosze daj mi zdrowie , aby mógł pełnić to do czego mnie powołałeś, daj mi pokój ducha, dotknij mojego serca.

 86. Ojcze Mój pomóż mi wyjść z choroby.. Z tego leku strachu pomóż mi wrócić do spokojnego życia spokojnego oddechu.. Zabierz ode mnie tą chorobę. Proszę

 87. Ojcze Pio prosze Cię o uzdrowienie mojego kuzyna który ma 3 córeczki. Proszę żeby nie cierpiały i dawały sobie radę.

 88. Święty Ojcze Pio proszę Cię o cud uzdrowienia mojego taty w stanie krytycznym, który walczy o życie. Błagam Cię o pomoc i cud.

 89. Święty Ojcze Pio, wstaw się za nami u Pana, proszę o zdrowie dla mojego męża Marka, ufam w Bożą łaskę i dobroc

 90. Ojcze Pio błagam Cię o dar uzdrowienia mojego Taty ma złośliwy nowotwór,w dodatku teraz zachorował na covid.zeby się wyniki poprawiły i aby wrocił ze szpitala do nas do domu. W Tobie pokładam nadzieję.

 91. Święty Ojcze Pio proszę,wyproś u Boga zdrowie dla mojego taty, który dziś został podłączony pod respirator i poddany śpiączce farmakologicznej. Błagam pozwod Mu z tego wyjść,wzmocnij Go na ciele i duszy. Zaopiekuj się Nim. Spraw by przeżył. Bóg zapłać. Amen.

 92. Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla moich rodziców.Uproś im u Pana łaskę uzdrowienia i ulgę w cierpieniu. Panie Jezu Ty się tym zajmij

 93. Ojcze Pio, proszę o łaskę zdrowia dla mojej córki Malwinki, proszę otocz ja swoją opieką, żeby wyniki badań były pomyślne, żeby szybko wróciła do zdrowia i do domu. Proszę również o zdrowie dla całej mojej rodziny. Ojcze miej w opiece nas wszystkich.

  1. Święty Ojcze Pio w dniu dzisiejszym modliłam się do Twoich Relikwii, błagam o wstawiennictwo u Naszego Ojca niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

 94. Ojcze Pio .
  Proszę o dar uzdrowienia z covida dla mojego kochanego męża Staszka.Bez niego życie nie miałoby sensu.

 95. Ojcze, błagam o dar życia i zdrowia dla Jetona. Wzmocnij każdą komórkę jego ciała. Zwłaszcza serce. Wspomóż jego wiarę i walkę o życie. Obmyj go Przenajświętszą Krwią naszego Pana. Przez jego dobroć dla innych i poświęcenie dla rodziny. Dla jego synka, na którego tak długo czekał i nie był szczęśliwszy, od kiedy jest ojcem. Dla Twojego Świetego Imienia. Przez wstawiennictwo o. Pio. Amen

 96. Ojcze Pio błagam z całego serca o uzdrowienie dla mojego ukochanego męża. Wyproś mi u Serca Jezusowego tę łaskę dla niego. I proszę żeby nie cierpiał.

 97. Blagam o cudowne uzdrowienie mojej mamy I wybudzenie jej z spiączki. Pozwol szerzyć nam świadectwo Boże wśród grzeszników i niewiernych.

 98. Ojcze Pio proszę o zdrowie,potrzebne łaski,dary Ducha Świętego dla mnie i całej mojej Rodziny. Wstawiaj się za nami 🙏

 99. Panie Boże, Św. Maryjo proszę o zdrowie dla mojej żony Agnieszki. Nie będę potrafił żyć bez niej. Świat bez niej będzie inny.

  1. Ojcze wyproś dla mnie łaskę u Pana Boga , proszę Go o uzdrowienie z choroby z którą trudno mi żyć oraz stałą obecność Jezusa w moim życiu i Jego opiekę .Całe swoje życie i moich najbliższych chce oddaje w Jego ręce
   Jezu ufam Tobie ❤️

 100. Ojcze św Pio błagam cię o zdrowie i dobre wyniki badań dla mojej kochanej mamy z mamografi i wyniki z serca nie ipuszczaj jej miej ja w swojej opuece prosi córka

 101. Św Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia moich rodziców. Wstaw się proszę u dobrego Boga za nimi. Panie Jezu Ty się tym zajmij proszę.

 102. Ojcze Pio, proszę wstaw się za moim zdrowiem . Agnieszka to Ty mi powiedziałeś !!!nie mną się zachwycaj tylko Jezusem!!!

  1. Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia mojej wnuczka Karolinki z okropnej bakterii ktora zaatakowała jej ciało.Jezu ufam TOBIE

 103. Ojcze Pio błagam o dobre wyniki dla brata i wykluczenie choroby nowotworowej ,błagam o cud uzdrowienia dla niego.
  Ewa

 104. Święty Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo u Najukochańszego Ojca za moją siostrą Anią, by odzyskała przytomność i wróciła do zdrowia i do nas. Tak bardzo ufała Jego Miłosierdziu i wszystko Jemu zawierzała. Proszę o pokój serca dla nas, byśmy mogli Ją wspierać tak modlitwą jak i fizyczną pomocą.

  1. Święty Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo u Najukochańszego Ojca za moją żonę Anię o pomyślny przebieg operacji za zespół lekarzy którzy będą ją ratować i proszę o uzdrowienie z tej ciężkiej choroby. Jezu ufam Tobie

 105. Św Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojej chorej nogi żeby zaczęła normalnie funkcjonować proszę z całego serca wstaw się u za mnie u naszego ojca niebieskiego .Amen

 106. Prosze Cie Ojcze Niebieski o uzdrowienie mojego brata i mnie przez wstawiennictwo Twojego slugi swietego Ojca Pio!♥️

 107. Św Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo za moją córkę Anitkę o wyburzenie że śpiączki i wielki cud wyzdrowienia wstaw się za nią u Pana Boga Błagam

 108. SWIETY OJCZE PIO PROSZE Z CAŁEGO SERCA O CUD UZDROWIENIA MOJEJ KOCHANEJ MAMY ADELAJDY GDYZ DOZNAŁA UDARU .SPRAW PROSZE ABY WYZDROWIAŁA

 109. Sw. Ojcze Pio blagam o Twoje potezne wstawienninctwo u Pana !Blagam o cud uzdrowienia dla mojego kochanego meza z choroby serca. Blagam postaw na naszej drodze ludzi ktorzy w tym pomoga .Amen

 110. Św. Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia mojej kochanej mamy Bożeny. Daj jej dużo siły i wiary.. Podaruj lekarzom, którzy się zajmują mama, dużo mądrości i wrażliwości.

  1. Ojcze Święty Pio wstaw się i za mną u Boga. O pomyślne leczenie raka piersi. Pomōź przyjæč wolę Bożą. Prosi Małgorzata

  2. Prosze o uzdrowienie mojej rocznej corci Hani, jest w bardzo ciezkim stanie. Tylko modlitwa moze pomoc. Blagam , nie moge jej stracic. Prosze o uzdrowienie jej.

 111. Ojcze Pio proszę dla mojej córki Joanny o łaskę wiary , o cud uzdrowienia z depresji, siły do życia, wychowania dziecka i pracy

 112. Ojcze Pio ,wiem co mi powiedziałeś ,,Nie mną się zachwycaj tylko Jezusem!!! Wiem ,że mi pomożesz , proszę o modlitwę za moje zdrowie. Dzięki Ojcze Pio za wszystko.

 113. Sw. Ojcze Pio wstawiaj się za moją mamę i wyproś u naszego Pana Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Tatiany. Niech jej pluca samodzielnie zaczna oddychać oraz zniknie stan zapalny. Proszę Cie w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen

 114. Ojcze Pio prosze o wstawiennictwo za mnie i moich bliskich. Ja chce pokonać koronawirusa,oraz inne dolegliwości zdrowotne. Moi bliscy też potrzebują wsparcia w pokonaniu swoich chorob.

 115. Ojcze Pio uzdrów moją córkę Wiktorie,która jutro ma operacje usunięcia nerki I rozpocznie dializy .Niech ma dużo sił i zdrowia i szybki przeszczep .Dużo zdrowia I mocy dla Wiktorii od Ciebie Św Ojcze Pio.By wszystko się szczęśliwie udało I goiło wyniki były dobre.

 116. ŚW..Ojcze Pio, błagam Cię o ,, powrót mojej dawnej osobowości”, o prawidłowo funkcjonujący organizm. Spraw, abym mogła pomagać ludziom po wlasnych doświadczeniach życiowych.Amen.

 117. Św. Ojciec Pio błagam Cię z całego serca i z całej duszy o cud uzdrowienia mojego zięcia Piotra. Ojcze Pio byłeś, jesteś i będziesz miłością Piotra i jego rodziny. Nie opuszczaj ich w tym tak trudnym dla nich momencie. Wiem, że nas nie zawiedziesz, ufamy Tobie !!!

 118. Ojcze Pio usuń te zarazę umocnij zdrowe powietrze i ludzi.
  Sama proszę ciebie o wyjście z pozostałości tej choroby. Usuń ból cierpienie strach i osłabienie. Nie mam całkowitego węchu jeszcze. Oddaj moje zdrowie Boże. Uczyń cud ziemi i nam amen. W Imię Twoje usuń przekleństwo tej zarazy ochron nas i nasze domy amen.

 119. Ojcze Pio, błagam Cię o wyproszenie u Boga łaski uzdrowienia dla mojego syna. Daj mu siły i wylecz go ze wszelkiego zła które opanowało jego ciało. Ona jest dobrym człowiekiem i zasługuje na dalsze życie w zdrowiu. Daj mu szanse życia by mógł pomagać ludziom. Proszę o życie dla syna.

 120. Sw Ojcze Pio błagam Cię o uzdrowienie mojego 3 letniego synka Kacperka z autyzmu i zaburzen neurologicznych, o dar mowy i rozumienia otaczającego świata i powrót do pełni zdrowia. Św Ojcze Pio upros u Pana Boga łaskę cudu żeby zmiany się cofnęły i Kacperek zaczął się prawidłowo rozwijać dostał się do przedszkola i przestał się bać wszystkiego. Proszę we intencji małego chłopca który jest oczkiem w głowie mamy i taty. Jeśli jest cień szansy na powrót do zdrowia proszę o łaskę z całego serca będę Cię Ojcze wielbić.Bog zapłać. Kochająca i płacząca mama

 121. Św Ojcze Pio błagam wstaw się za moimi chorymi rodzicami u dobrego Boga i uproś im łaskę uzdrowienia proszę. Panie Jezu Ty się tym zajmij

 122. Ojcze Pio błagam wyproś uzdrowienie dla mojego Taty Andrzeja. Ulecz jego płuca, oczyść stany zapalne. Dodaj sił. Ratuj go Ojcze.

 123. Ojcze Pio proszę i błagam o uzdrowienie mojej ukochanej Joli i miej opiekę nad moja cala rodzina A w szczególności moja syna Patryka żeby się wreszcie ogarnął Amen

 124. Ojcze św Pio błagam cię daj zdrowie i dobre wyniki badań dla mojego syna Dawida rezonansu głowy nie opuszczaj go miej go w swojej opiece

 125. Proszę z całego serca o laskę zdrowia dla Piotra, który leży pod respiratorem i wciąż wirus panoszy się w jego płucach. Panie Jezu Ty tym się zajmij proszę.

  1. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy Jadwigi, która całe swoje życie poświęciła dla innych w zamian nic nie oczekując.Proszę o cud.Jezu,Ty się tym zajmij.

 126. Proszę o uzdrowienie mojej mamy. Proszę o opiekę nad całą rodziną a jeżeli wola Boga to zabierz mnie ale nie moją rodzinę.

 127. Proszę o uzdrowienie po udarze i covidzie mojego taty. Uzdrowienie mózgu i całego ciała. Proszę za wstawiennictwem Ojca Pio

 128. Sw Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojego taty, który przeszedł covida ale dostał udaru. Proszę o uzdrowienie jego chorego ciała, jego mózgu, żeby wrócił do zdrowia i do domu.

 129. Św Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u dobrego Boga za moimi chorymi rodzicami. Panie Ty wiesz, Ty się tym zajmij proszę

  1. Św Ojcze Pio proszę wstaw się za mną do Pana Jezusa Chrystusa o łaskę uzdrowienia mnie z choroby która mnie nawiedziła. Amen

 130. Św Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mnie samej matki trójki dzieci muszę być dla nich zdrowa i silna Wierzę w Twą nie ograniczoną moc.

 131. Święty Ojcze Pio proszę Cię laskę zdrowia dla Piotra Tomczaka który leży pod respiratorem w ciężkim stanie. Wypros Ojcze u Boga zdrowie dla Piotra przez Imię Syna Bożego Jezusa Chrystusa.

 132. Święty Ojcze Pio błagam Cię dotknij Piotra Tomczaka swoimi uzdrawiajacymi dłońmi i wstaw się u Boga poprzez imię Syna Jego za laska zdrowia dla Piotra który jest pod respiratorem.

 133. Św.Ojcze Pio proszę o Cud uzdrowienia dla mojego taty Adama który ciężko choruje na covid pod respiratorem .Proszę aby przeżył i mogl w zdrowiu cieszyć się jeszcze życiem doczesnym .Wysłuchaj mnie Panie .Amen

 134. SW OJCZE PIO PROSZE O UZDROWIENIE Z GUZA W GLOWCE I OCZKU MALEGO MIKOLAJKA PROSZE O UZDROWIENIE CORKI PATRYCJI Z WSZELKICH CHOROB IUZDROWIENI MOICH OCZU

  1. Święty Ojcze Pio proszę z serca o wstawiennictwo do Pana o cud uzdrowienia mojej rodziny o cofnięcie choroby u córki i synowej błagam z całego serca i duszy mojej

 135. Św. Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie mojej siostry. Proszę Św. Ojcze Pio o zdrowie dla moich rodziców. Chwała Panu, amen

 136. Święty Ojcze, proszę o cud uzdrowienia dla mojej mamy Małgorzaty, aby odzyskała siły, mogła samodzielnie oddychać, a wszelkie choroby od niej odeszły 🙏

 137. Ojcze Pio ,proszę o zdrowie dla mojego Syna Adrianka,i opiekę nad jego żoną i nienarodzonym dzieckiem w tych trudnych chwilach.

 138. Św Ojcze Pio wznoszę błagania o łaskę uzdrowienia z choroby pocovidowej mojej Mamusi. Jest w szpitalu w ciężkim stanie. Cały czas toczy się walka o jej życie. Błagam oczyść jej płuca z wszelkiego zła które się tam zagnieździło, uwolnij ja od wszelkich stanów zapalnych. Zregeneruj jej ciało i umysł. Dodaj odwagi do walki i sił do pokonywania przeszkód. Bardzo proszę wszystkich który mają taką możliwość o modlitewne wsparcie w tej intencji. Szczęść Boże, Bóg zapłać….

 139. Ojcze Pio, za Twoim wstawiennictwem błagam o cud uzdrowienia dla naszej mamy Joli która jest pod respiratorem z powodu covid i zapalenia płuc. Błagam o to, by mamusiabwyszła z choroby i cieszyła się życiem wśród nas oraz chwaliła i wielbiła Twoje Imię. Prosimy o cud uzdrowienia.

 140. Święty Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo u Naszego Pana o łaskę powrótu do zdrowia mojego ciężko chorego Taty. Bóg Zapłać.

 141. Św. Ojcze Pio, błagam Cię o cud uzdrowienia mojego kochanego męża, możesz to zrobić jeśli tylko chcesz. Proszę Ty się tym zajmij.

 142. Św.Ojcze Pio pokornie proszę o wstawiennictwo i cud uzdrowienia mojego kochanego tatusia a zarazem wspaniałego przyjaciela,mentora i nauczyciela. Wierzę, że dzięki twemu wstawiennictwu jeszcze nie raz będę mógł dzielić z nim wspaniałe chwile 😇♥️

 143. Ojcze Pio, blagam wstaw sie za nami, prosze o zycie dla mojego meza ktoremu lekarze nie daja juz szans, prosze by wrocil do nas do zony i dzieci, Jesli jest taka wola Twoja Boze zwroc go nam. Ojcze Pio wstaw sie za nami i wyblagaj u Boga zycie dla mojego meza.

 144. Ojcze Sw. Pio prosze o uzdrowienie mojego meza Jozefa z ciezkiej choroby.Żeby mogl chodzic ,mowic i oddychac bez respiratora.Blagam.

 145. Św. Ojcze Pio wstaw sie za maja mamusie u Pana Najwyzszego o uzdrowienie mojej kochanej mamusi chorej na covida . Bóg zapłać

 146. Ojcze Pio,proszę o cud uzdrowienia mojego taty Andrzeja, walczącego dzielnie pod respiratorem. Z całego serca dziękuję!!

  1. Św. Ojcze Pio blagam o wstawiennictwo, modlitwę i cud uzdrowienia z covidka dla mojej mamy Kazimiery., oby Jezus, Maryja i Józef wspomagali ją, ratowali ja i dali siłę do wyzdrowienia, aby mogła jeszcze z nami przeżyć te święta Bożego Narodzenia. Modlę się gorąco za nią i wiem że gdyby tylko miała siłę modliłaby się gorąco wielbiąc Boga tak jak czyniła to będąc zdrowa. Blagam o modlitwę aby pokonała te straszna chorobę

 147. Kochany Ojcze Pio wstaw się za moim Kolegą i wyproś Mu łaskę uzdrowienia i odzyskania świadomości.Tak bardzo Cię proszę!

 148. Swiety Ojcze PIo.Prosze cie z calego serca o uzdrowienie mnie ze wszyskich dolegliwosci ktore mi dokuczaja .Z gory bardzo dziekuje za uzdrowienie Andrzej.

 149. Święty Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojej mamy z ciężkiej choroby. O to bym stała się lepszym człowiekiem. Aby mój mąż mnie kochał i mi ufał, , bo dla niego najważniejsza jest jego mama i on jej ufa
  bezgranicznie bardziej niż mi. Wysłuchaj moich próśb.

 150. Ojcze Pio, za Twoim wstawiennictwem błagam o cud uzdrowienia dla mojej mamy Ewy, która od kilku dni znajduje się pod respiratorem z powodu covid i zapalenia płuc. Błagam o to, by mama wyszła z choroby i cieszyła się życiem wśród nas oraz chwaliła i wielbiła Twoje Imię. Prosimy o cud uzdrowienia.

 151. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla swojego męża. Prosimy o to, żebyśmy się mogli cieszyć wspólną obecnością wśród naszej rodziny. Bardzo go kochamy.

 152. Ojcze Pio pomóż mojemu mężowi Andrzejowi leżącemu w szpitalu pod tlenem. Niech zostanie z nami. Proszę tak mocno jak nigdy o nic nie prosiłam. Dla mnie i córki.

 153. Ojcze Pio błagam wysłuchaj mojej modlitwy która wznoszę do Boga za twoim pośrednictwem uzdrow mojego męża z choroby nowotworowej i Covida aby mógł się radować z życia i wychwalać Pana Naszego niczego innego nie pragnę

  1. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie babci Marianny , o poprawę stanu zdrowia proszę daj jej siłę gdy walczy o życie pod respiratorem , proszę uzdrow jej serce aby pracowało i biło normalnie.

   1. Ojcze Pio proszę wstaw się za Jolę młodą kobietę która straciła przez covida wyczekiwana córeczkę a teraz sama walczy pod respiratorem już 12 dni.Spraw aby wróciła do nas.Tak bardzo czekamy na dobre wiadomości

  1. Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojego teścia Henryka Swarlika. Niech powróci do nas. Prosimy o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa. Amen

 154. Ojcze Pio wstaw sie za mną u Boga. Proszę po raz pierwszy o zdrowie dla siebie…zawsze modliłam sie o zdrowie innych….nie mogę wyjść z powikłań po covidzie, ciągle brak diagnozy. Proszę z całego serca pozwól mi odzyskać zdrowie….proszę bardzo, pamiętaj o mnie. Wiem że inni mają gorzej, zwłaszcza ja czytałam komentarze tutaj. Ale ja już nie daję rady z tym bólem…..

  1. Ojcze Pio, błagam Cię o uzdrowienie mojego taty. Otocz go opieką w szpitalu, żeby wrócił cały i zdrowy do nas do domu.

 155. Świety Ojcze Pio błagam Cie o uzdrowienie mojego męża Piotra, o łaskę dla Niego żeby mógł wrócić do domu do rodziny i dzieci💙 Błagam Cię Święty Ojcze Pio dla moich dzieci, które tak bardzo tęsknią za swoim tata.

 156. święty Ojcze Pio błagam cię o uzdrowienie syna z choroby nowotworowej o całkowity powrót do zdrowia I dobre wyniki badań oraz opiekę nad naszą rodziną

 157. Padre Pio
  Ti prego, prega per me e per la mia Famiglia. Prega che Dio mi perdona tt male che ho fatto e mi salva della Malaria che jo. Che mi toglie tt le disfunzioni, Costa e tt Quello che non hanno visto ma non é buono. Vorrei avere la forza e salute per insegnare la mia figlia l’amore, per proteggerla per tt vita perche troppo nervosa, per mia mamma che posso prendere da lei tt che pesante, per mio padre che non sa fare tt cose, per tt che ho. Ti prego Padre Pio, Mutti le Tue Mani sopra di me e chiedi nostro Padre per darmi salute. Che le analisi saranno tt bene se tt come vuole Lui. Grazie Padre Pio. Non voglio disturbare ma ho troppa paura. Lo so che puoi fare e lo so che Dio ti ascolta.
  Katarina

  1. Cudowny Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo o uzdrowienie mojej mamy Danuty z choroby nowotworowej. Niech Bóg miłosierny otoczy Ją opieką i obdarzy łaską uzdrowienia. Św. Ojcze Pio, wysłuchaj proszę mych prośb i wstaw się u Boga Miłosiernego o uzdrowienie dla mojej mamy Danuty. Błagam Cię Cudowny Ojcze Pio.

 158. Ojcze św Pio błagam cię o zdrowie i dobre wyniki badań dla mojego syna Dawida i uzdrowienie go z szumu w uszach nie opuszczaj go miej go w swojej opiece

 159. Ojcze św Pio błagam cię o zdrowie dla mojej kochanej siostry Basi uwolnj ja z depresji nie opuszczaj jej miej ja w swojej opiece

 160. Ojcze św Pio proszę cię o zdrowie i dobre wyniki badań dla mnie aby ciśnienie krwi się unormowało aby była zdrowa i proszę cię o zdrowie dla mojej kochanej mamy męża synów z rodziną i siostry z rodziną

  1. Ojcze Pio uzdrow moją mamę z chorób oraz mnie i moją rodzinę .Wylecz mnie z depresji ,z którą żyje bardzo długo i z nią walczę.Amen.

 161. Błagam Cię Ojcze Pio, niech główka Leosia zostanie cudownie uzdrowiona, dzięki czemu rezonans będzie miał dobry wynik. Spraw Boże, aby Leoś wraz ze swoją siostrą cieszyli się dzieciństwem. Liczę na cud z Twojej strony i wierzę w niego 🙏

 162. Cudowny Ojcze Pio Błagam Cię o siły dla mojego syna Dawida by pokonał chorobę. Błagam o cud uzdrowienia. Szczególnie w tych najbliższych dniach gdy będzie przyjmował chemie i miał przeszczep otul go swoim ramieniem.

 163. Ojcze Pio. Błagam o uzdrowienie tatusia, który leży na OIOMIE. Tak jak w modlitwie błagam o odetkanie żył, o wyzbycie zakażenia i sprawny umysł. Wierzę w Twą moc uzdrawiania!

 164. Święty Ojcze Pio błagam Cię wstaw się za nami u Pana, niech już skończą się choroby w naszej rodzinie, uproś o zdrowie dla Piotra i Ani, umocnij wiarę i nadzieję. W Bogu nasza moc.

 165. Święty Ojcze Pio Błagam o cud odzyskania w oku widzenia dla mojej córki Angeliki, ochronę przed skutkami ubocznymi po przyjmowaniu w kroplówce sterydu Solumentol oraz osłonienie płaszczem ochronnym przed Covidem. Błaga mama.

 166. Ojcze Pio błagam o Twoje wstawiennictwo o uzdrowienie mojego brata Andrzeja z ciężkiej choroby tętniaka, żeby był sprawny fizycznie i umysłowo.Amen

 167. Święty Ojcze Pio wstaw się za nami u Pana, niech już skończą się choroby w naszej rodzinie, uproś zdrowie, umocnij wiarę i nadzieję. W Bogu nasza moc.

 168. Święty Ojcze PIO, błagam o uzdrowienie mojej córki Sylwii, żeby odzyskała dobre zdrowie i siły. Błagam o łaskę zdrowia dla niej po przez Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego.

  1. Święty Ojcze Pio Błagam Cię o uzdrowienie mojego synka Jakuba by jego brzuszek wyzdrowiał i wszystkie dolegliwości ustapiły. Wierzę w moc Twego uzdrowienia. Tobie Ojcze Pio zawierzam moje troski 🙏Amen

 169. Ojcze św Pio błagam cię uzdrow mojego syna Dawida z szumów w uszach i dzwonienia i proszę cię o dobre wyniki badań nie opuszczaj mnie

 170. Ojcze św Pio dziękuję Ci za wszystkie dobra które mi dajesz każdego dnia dla całej mojej rodziny proszę ci o łaskę zdrowia. Dla mojej mamy męża synów z rodziną siostry dla mnie aby przestała mnie boleć pierś i o dobre wyniki badań nie opuszczaj mnie

 171. Sw Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia Olafa rozwiązanie spraw trudnych beznadziejnych u córek męża i u mnie pomóż w zamianie mieszkania na godne dla nas, pomóż w sprawach trudnych beznadziejnych u córek męża u mnie,

 172. Sw Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia Olafa rozwiązanie spraw trudnych beznadziejnych u córek męża i u mnie o pojednanie całej mojej rodziny zabierz co złe zostaw dobroć pokój miłość radość mądrośc Bożą pomóż w zamianie mieszkania na godne dla nas pomóż

 173. Żadne modlitwy nie pomogły, mój tata zmarl wczoraj
  był pogrzeb…a 7 miesięcy temu zmarl nagle moj brat .Mama została sama w domu ,która Boga stawia ma pierwszym miejscu ,chodzi do kościoła i spowiedzi .Więc tak ją i nas wynagradza że po kolei zabiera nam bliskich?to gdzie jest ten Bóg???dodam że Mama ledwo się trzyma …

  1. Po ludzku to jest ciężkie do zrozumienia i przyjęcia ale Bóg zabiera ukochane i bliskie nam osoby w najlepszym momencie. Zabiera je w lepsze miejsce, chociaż dla nas to ogromna pustka, żal, poczucie opuszczenia 🙁 pozostaje nam nadzieją że kiedyś się tam z nimi spotkamy i będzie wieczna radość i szczęście. Życzę duzo sił, wytrwałości i pogody ducha również dla Mamy

  2. Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie dla całej naszej kochanej rodziny a dla zmarłych o Życie Wieczne. Proszę także o potrzebne łaski dla naszego dzieciątka, które wkrótce przyjdzie na świat, aby się zdrowo i prawidłowo rozwijało oraz o jego szczęśliwe narodziny. Dziękujemy za wszystkie otrzymane Łaski.

  3. To co Pani pisze to bardzo trudne doświadczenia i cięzko nam ludziom zrozumieć, dlaczego musimy przez nie przechodzić. Prawda jest taka, że wiara którą ma Pani mama ją umacnia i mimo trudu pozwala jej przez to przejść. Wiem o czym mówię. Niedawno sama przeszłam tragedię. Dziś mimo moich tak ciężkich doświadczeń mogę powiedzieć jedno jestem szczęśliwa i dziękuję Bogu za wszystko czego dokonał w moim życiu. Życzę dużo wytrwałości, siły i wiary. Ofiaruję modlitwę w Waszej intencji.

   1. Proszę Cię Święty Ojcze Pio o wybudzenie mamy ze śpiączki i o dalsze ukojenie ran i nerwów żeby się dobrze goilo

  4. przyszliśmy na ten świat i od początku wiemy, ze przyjdzie taki moment , że kiedys z niego odejdziemy do domu Pana, nie oskarżajmy , a miejmy miłość i ufność w sercu, Bóg jest miłosierny…

 174. Sw Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia Olafa, rozwiązanie spraw trudnych beznadziejnych u córek męża u mnie ,o pokój miłość radość mądrośc Bożą dla całej mojej rodziny, zabierz co złe, zostaw dobroć pokój miłość radość mądrośc Bożą, pomóż w zamianie mieszkania na godne dla nas

 175. Sw Ojcze Pio proszę o uzdrowienie wnuka Olafa, rozwiązanie spraw trudnych beznadziejnych u córek męża i u mnie pomóż nam żyć szczęśliwie w pokoju miłości y mądrości Bożej, pomóż w zamianie mieszkania na godne dla nas, dopomóż Grażynie w znalezieniu dobrej pracy, Eli i całej rodzinie wskaż piękną drogę przez życie do zbawienia

 176. Sw Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia wnuka Olafa całej mojej rodziny na duszy i ciele, proszę o nawrócenie grzeszników w mojej rodzinie aby pokój miłość radość mądrośc Boża spływały na nad nieustannie, proszę o szczęśliwą zamianę mieszkania na godne dla nas wśród dobrych ludzi, uwolnij nas od wszelkiego zła wrogów widzialnych i niewidzialnych

 177. Ojcze proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci, męża , bliskich. Ale w szczególności dla mojego bezbronnego synka , tego młodszego. Przywróć mu siłę i zabierz wszystko co złe. Uzdrow go. Tak wiele wycierpiał. My również. Zabierz z nas ten ciężar. Niech nadgania rówieśników. My robimy co możemy, ale Tobie oddajemy resztę. Bez Ciebie i całego niebiosa nie damy rady. Amen. Bóg zapłać.

 178. Ojcze Pio, moja koleżanka potrzebuje modlitwy i pomocy. Wstawiaj się proszę u Pana Boga Wszechmogącego za nią i całą rodziną. Niech Pan Bóg czuwa nad nimi i obdarzy ich potrzebnymi łaskami, nadzieją, pokojem serca i ducha i miłością. Serce Jezusa ufamy Tobie.

 179. Święty Ojcze Pio błagam Cię o uproszenie łaski zycia i zdrowia dla mojej córeczki Madzi. O uzdrowienie jej z tego strasznego nowotworu. Błagam opiekuj się nią.

 180. Ojcze Pio ,proszę o cud za mojego ojca Franciszka ,który lezy teraz na intensywnej terapii,lekarze nie dają mu szans ,ale my wiemy że on chce być z nami nie może zostawić samej Mamy oraz mnie z siostrą Renata .Proszę o sile i cudowne uzdrowienie Franciszka.Tato Ty musisz żyć!

 181. Sw Ojcze Pio proszę o uzdrowienie wnuka Olafa, rozwiązanie spraw trudnych beznadziejnych u córek męża u mnie,uzdrow nas na duszy i ciałe, wprowadź pokój miłość radość mądrośc Bożą dla każdego z nas, pomóż w zamianie mieszkania na godne dla nas wśród dobrych ludzi,dla duszy rodziców proszę o pokój Nieba

 182. Święty Ojcze Pio błagam Cię o uproszenie łaski zycia i zdrowia dla mojej córeczki Madzi. O uzdrowienie jej z tego strasznego nowotworu. Błagam opiekuj się nią.

 183. Ojcze św Pio błagam cię o zdrowie dla moich dzieci wnuczki synowej męża mojej mamy siostry z rodziną i proszę cię o zdrowie i dobre wyniki badań dla mnie i żeby przestała boleć mnie pierś błagam cię pomóż mi nie opuszczaj nas wstaw się u Boga

 184. Sw.Ojcze Pio błagam cie z całego mojego serca popmoz uzdrowić syna mojej koleżanki to tak malutkie dzieciotko i tak bardzo chore 🙁 błagam wstaw się za nim i pomóż wybłagać u Boga Ojca naszego o łaskę uzdrowienia dla Nika Amen

 185. Święty ojcze Pio proszę uzdrów mojego najlepszego przyszłego Teścia z ciężkiej choroby z którą walczy w szpitalu. Spraw aby z jego mózgu zeszła opuchlizna i powróciło krążenie. Ulecz jego kregoslup i rany pooperacyjne. Spraw aby wrócił do nas, tak bardzo jego potrzebujemy. Bóg zapłać.

 186. Proszę o cud uzdrowienia Olafa, rozwiązanie spraw trudnych u córek,o pokój w w mojej rodzinie, pomyslne załatwienie spraw dotyczących zamiany mieszkania, uwolnienie od wszelkiego zła, wrogów widzialnych i niewidzialnych, o pokój miłość radość mądrośc Boża dla całej rodziny,o szczęśliwe ułożenie życia dla Eli i Grażynki o dóba pracę dla Michała , córek,zięcia, pokój

 187. Sw Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia Olafa, uzdrowienia na ciele i duszy całej rodziny, rozwiązanie spraw trudnych beznadziejnych u córek ,o szczęśliwą zamianę mieszkania na godne dla nas uwolni, wśród dobrych ludzi, pojednaj całą moją rodzinę aby pokój miłość radość mądrośc Boża napełniały każdego z nas w każdej chwili naszego życia, proszę o dobrą pracę dla Michała córek o szczęśliwe ułożenie życia dla Eli, Grażynki z rodziną, uwolnij nas od wszelkiego zła, wrogów widzialnych i niewidzialnych

 188. Ojcze Pio dodaj nam siły, wytrwałości, miłości w trudnym czasie choroby mojego Brata. Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego i dopomóż nam poradzić sobie z tą sytuacją. Panie Ty wszystko możesz, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Jezu, ufamy Tobie.

 189. Ojcze święty Pio opiekuj się moja wnuczkiem i jego rodzicami, spraw cud aby wnuczek miał dobre wyniki badania’ pomóż lekarzom bezpiecznie przeprowadzić badania spraw aby Dawidek był zdrowy, miej ich w swojej opiece, proszę Cię Matko Przenajświętsza

 190. Ojcze dziękuję za Twoje wstaniennictwo z całego serca. Wierzę że Twoja modlitwa pomogła w trudnych chwilach. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla moich bliskich i dla mnie. Bóg zapłać.

 191. Ojcze święty Pio opiekuj się moja wnuczka i córka spraw cud aby wnuczka miała dobre wyniki badania’pomóż lekarzom bezpiecznie przeprowadzić jutrzejsze badania spraw aby Agatka była zdrowa’opiekuj się moja córka pomóż jej błagam miej w opiece wnuczke i córkę aby wróciły do domu były zdrowe’proszę o pomoc Boża i Matki Bozej

 192. Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie ciała mojego taty Leszka Włodarczyka z ciezkich chorób,jego stan jest na pograniczu krytycznym. Proszę wyproś u Pana naszego ,zeby zle komórki z ciała taty,stany zapalne i powrócił go do zycia

 193. Ojcze Pio dziękuję ci za przywrócenie zdrowia mojej mamie po udarze a teraz proszę Cię wypros mi u Boga łaskę zdrowia dla mnie i spraw żebym nie czuła bólu.

 194. Błagam Cię Ojcze Pio o cudowne uzdrowienie moich dzieci. Spraw, aby wcześniactwo nie pozostawiło po sobie żadnych śladów, które są prognozowane. Niech Niebo stanie się lekarzem moim dzieci w tym czego lekarze tu na ziemi nie mogą uleczyć. Mama

 195. Błagam Cię Ojcze Pio o cudowne uzdrowienie moich dzieci. Spraw, aby wcześniactwo nie pozostawiło po sobie żadnych śladów, które są prognozowane. Niech Niebo stanie się lekarzem moim dzieci w tym czego lekarze tu na ziemi nie mogą uleczyć. Mama

 196. Ojcze Pio Prosze cie bardzo o uzdrowienie mojego Krystiana , oraz o wysluchanie wszystkich ktorzy cie prosza o uzdrowienie . Ojcze Pio wysluchaj nas
  Amen

 197. Błagamy Cię Ojcze Pio o uzdrowienie naszych dzieci Igusi i Leosia, wcześniaków. Uzdrow wszytko to co wczesne przyjście na świat u nich popsuło a wcześniej funkcjonowało poprawnie. Zajmij się szczególnie główką Leosia, uzdrow ją z wylewów. U Igusi jeśli jest coś w niej nie tak to również wylecz ją bo główki, mózg są najważniejsze u ludzi. Błagamy Cię o cud uzdrowienia, niech dzieci rosną zdrowo bez nowych komplikacji i wracają do domu. A przed wypisem pos RTG usłyszymy od lekarzy ,,niewiarygodne ale nie ma śladu po wylewach”. Liczymy i ufamy w Twoją moc i pomoc🙏

 198. Ojcze św Pio błaga cię jutro dobre wyniki badań dla mojej kochanej juleczki z usg miej ja w swojej opiece i jej rodziców nie opuszczaj jej wstaw się za nią u Boga

 199. Ojcze Pio Prosze o uzdrowienie dla mojego Krystiana. Bardzo cie o to Prosze , pomuz mu pokonac chorobe . Wysluchaj mnie ojcze .
  Amen

 200. Proszę Ojcze Pio módl się i miej naszą rodziną w swojej opiece. Upraszaj nam potrzebne łaski. Spraw żeby wszyscy chorzy bliscy wyzdrowieli, a wątpiącym podaj rękę, prowadź, tłumacz, pokaż każdemu dobrego, miłującego Pana Jezusa i Maryję. AMEN. DZIĘKUJĘ KOCHANY OJCZE PIO ZA WSZYSTKO CO DLA NAS WSZYSTKICH CZYNISZ I ZA TO WSZYSTKO CO UCZYNIŁEŚ. BARDZO UFAM TOBIE OJCZE PIO.

 201. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo do Boga o uzdrowienie mojej ukochanej malutkiej córeczki. Błagam o cud, aby jej nerka i serce były bez wad. Proszę też o opiekę nad drugim dzieckiem, które jeszcze się nie urodziło, a przeżywa mój smutek.

 202. Drogi Ojcze Pio, Błagam się o uzdrowienie naszych dzieci Igusi i Leosia, którzy zostali dotknięci wcześniactwem i teraz walczą o życie. Proszę się spraw, aby wszystkie szkody jakie się pojawiły do tej pory w ich ciałkach zostały cudownie uzdrowione, a one rosły zdrowo. Bóg zapłać. Kochający rodzice Ewa i Jan

 203. Św Ojcze Pio proszę Cię o dar uzdrowienia dla mnie i sprawności .Ty wiesz jakie są moje problemy zdrowotne i bardzo proszę Cię o cud uzdrowienia.Proszę Cię również o zdrowie i błogosławieństwo dla mnie i całej mojej rodziny.
  Oraz o dobre i przemyślane decyzje . O rozwiązanie problemów w pracy .
  Bóg zapłać.

 204. Ojcze Pio wylecz mnie z mojej choroby daj mi zdrowie i siłę, i staw się za mną do naszego Pana Jezusa Chrystusa, amen.Bóg zapłać za modlitwę

 205. Sw Ojcze Pio proszę o uzdrowienie wnuka Olafa,córek, zięciów, męża mnie, Zbyszka,o pokój miłość radość mądrośc Bożą dla całej mojej rodziny, przyjdź do nas zabierz co złe.,s zostaw dobre

 206. Sw Ojcze Pio proszę o uzdrowienie wnuka Olafa,córek, zięciów męża. Zbyszka,o pokój miłość radość mądrośc Bożą dla całej mojej rodziny, szczęśliwą zamianę mieszkania, pokój duszy dla rodziców

 207. Ojcze Pio mniej mojego brata Jerzego w swojej opiece . Czuwaj nad jego zdrowiem teraz i zawsze.
  Dziękuję z całego serca Bóg zapłać..

 208. Ojcze Pio bardzo Ciebie proszę daj siły mojemu bratu Jerzemu do walki z powikłaniami po covidowymi. Dziękuję za wszystko co do tej pory dla niego uczyniłeś. Wyrwaleś go z objęć śmierci za to serdeczne podziękowania. Proszę jeszcze o to aby mógł wyzdrowieć. Bóg zapłać..

  1. ojcze proszę o dobry umysł i zdrowie żeby nie potrzebować opieki na stałe,oraz zdrowie i zgodę w rodzinach moich dzieci.Bóg zapłać

 209. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie naszej najukochańszej i najwspanialszej Babci. Niech Pan Bóg da jej siłę, nie pozwól jej Ojcze nas opuścić. Umacniaj nas w wierze i wstaw się za nami i naszą babcią. Jest nam bardzo potrzebna. Wysłuchaj nas Panie.

 210. Prosze z pokora i niezmiennie o uzdrowienie duszy i ciała Joli,Marii…Ojcze Pio proszę pokornie wstaw sie u Jezusa za Jola i Marysia które bardzo potrzebuja Twojego wsparcia…Amen

 211. Ukochany św. Ojcze Pio proszę wstawiaj się do naszego Pana Jezusa Chrystusa za mojego syna Pawła o łaskę zdrowia a pobrany materiał do badania nie okazał się tym złym. Błagam.

 212. Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojego męża Dominika (rak przełyku) .Jest za młody żeby umierać … Ojcze Pio błagam Cię !!! Bóg zapłać

  1. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie serc i duszy córek z rodzinami męża i mnie,błagam o cud uzdrowienia wnuka

 213. Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo u Boga w uzdrowieniu mojego taty ze zmian w płucach. Spraw by zniknęły i by tata lepiej się poczuł. Niech jeszcze pożyje długo w zdowiu. Spraw cud, przecież potrafisz.

 214. Proszę Cię Święty Ojcze Pio o opiekę nad moim siostrzeńcem Pawełkiem w trakcie bardzo poważnej operacji a także o szybki powrót do zdrowia. Maluszek ma dopiero 2 miesiące a już tak strasznie cierpi. Proszę Cię o uzdrowienie dla niego. Ojcze Pio módl się za nami. Bóg zapłać!

 215. OJCZ PIO PROSZĘ CIE WSTAW SIĘ DO NASZEGO PANA JEZUSA Chrystusa o moje zdrowie ,i oto żeby moje wyniki badań na nowotwór wyszły dobre ,BÓG ZAPŁAC ZA MODLITWĘ

  1. Ojcze Pio blagam o zdrowie dla calej mojej rodziny.
   Szczegolnie teraz wesprzyj mojego meza w zdrowiu aby wszystko sie dobrze ulozylo.

  2. Ojcze Pio proszę Cię o pomyślny wynik Tomografii komputerowej mojej córki Marii i wstaw się za naszą córką u Pana naszego Jezusa Chrystusa aby Jezus Chrystus wysłuchał naszych błagań i przywrócił upragnione zdrowie dla naszej córeczki

 216. Ojcze Pio błagam Cię o uzdrowienie mojej ukochanej mamy z choroby nowotworowej. Błagam Cię czuwaj nad moją mamą, pomóż jej w walce z chorobą. Błagam Cię Ojcze Pio spraw, żeby moja mama wyzdrowiała i pokonała chorobę.

 217. OJCZ PIO PROSZĘ ,WSTAW SIĘ ZA MNĄ U PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA O MOJE ZDROWIE ZEBY BÓLE MINEŁY ,BÓG ZAPŁAC ZA MODLITWĘ.

 218. Ojcze Pioblagam Cie o uzdrowienie mojej corki z nalogowi nienawisci do innych , o nawrocenie oraz o zdrowie w nie uleczalnej chorobie i daj jej sily wychowac dziecko , o rozum zeby myslala normalnie Wysluchaj mnie Bog zaplac

 219. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej mamy, jeśli taka jest wola Pana przelej na mnie to cierpienia a mamę uwolnij od bólu i tej strasznej choroby.Bóg zapłać. JEZU UFAM TOBIE

 220. Kochany Ojcze Pio proszę uzdrów moją duszę i ciało z choroby. Ucz mnie każdego dnia miłości Chrystusowej. Bóg zapłać

 221. Błagam Cię św. Ojcze Pio, uproś u Pana Naszego Jezusa Chrystusa CUD uzdrowienia syna Jakuba. Błagam, wysłuchaj mnie, powierzyłam go Twojej opiece, zanim się narodził. Dziś potrzebuje wielkiej interwencji Nieba. Proszę Cię Ojcze Pio miej go w swej opiece i wypraszaj potrzebne łaski

 222. Ojcze Pio dziękuję, dziękuję po stokroć dziękuję za to , że wysłuchałeś i uzdrowiłeś mojego ciężko chorego brata. Dziękuję z całego serca, że nie pozwoliłeś mu odejść. Wielkie Bóg zapłać..Amen.

 223. Ojcze Pio dziękuję bardzo Tobie, że nie opuszczasz w chorobie mojego brata Jerzego. Bardzo proszę miej pod opieką moje zdrowie i mojej rodziny. Bóg zapłać za wszystko co zrobiłeś i robisz..

 224. Ojcze Pio, proszę Cię o uzdrowienie mojego Męża z powikłań pocovidowych, daj Mu zdrowie i siłę, aby mógł z nami żyć długie lata. Proszę Cię także o zdrowie dla całej naszej rodziny.

  1. Silna wiara w moc uzdrawiającą ojca Pio czyni cuda. Mój brat był dwa razy reanimowany w stanie skrajnie ciężkim nawet nie chcieli za bardzo go ratować. Powiedzieli, że jak przeżyje będzie warzywkiem i się nie wybudzi że śpiączki w którą zapadł. Dzięki naszej modlitwie brat zaczął się wybudzać i jest z nim logiczny kontakt. Bardzo dużo trzeba czasu i rehabilitacji aby doszedl do siebie po tym jak covid spustoszył jego organizm, ale żyje. Żyje dzięki głębokiej wierze . Myślę i życzę pani z całego serca żeby choroba opuściła pani ciało. Będzie dobrze ojciec Pio pomoże..

 225. Drogi św.Ojcze Pio dziękuję Tobie szczerze z całego serca za to, że sprawiłeś cud i mój ciężko chory brat wybudza się ze śpiączki gdzie lekarze nie dawali żadnych szans na życie i wybudzenie. Sprawiłeś wielki cud. Teraz proszę Ciebie jeszcze o to żeby krwawienie które się pojawiło nie okazało się nowotworem. Bardzo proszę o wstawiennictwo u najwyższego . Małgorzata…

 226. Ojcze Pio błagam o pomoc w walce o powrót do zdrowia mego męża Andrzeja . Leży pod respiratorem . Ojcze daj siłę do walki z tą straszna choroba

 227. Święty Ojcze Pio błagam o uzdrowienie i wybudzenie mojego brata Jerzego z głębokiej śpiączki po cowidowej. Spraw żeby się wybudził uzdrowiony na umyśle. Proszę z całego serca.

  1. Kochający ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i daj mi siłę w walce z nowotworem. Proszę Cię z całego serca.

  2. Ojcze Pio .. Rok temu błagałam Cię o uzdrowienie mojej wnuczki z wcześniactwa … dzisiaj pragnę podziękować z całego serca .. moja wnuczka w tym miesiącu kończy Rok i jest zupełnie zdrowym cudownym dzieciaczkiem wierzę ze modlitwa i wiara dokonały cudu .. dziękuję Ojcze

 228. Ojcze Pio dziękuję, że uzdrowiłeś ciało mojego brata i zawrocileś z drogi do niebios…Bardzo proszę Ciebie o to abyś uzdrowił jego umysł i wybudził ze śpiączki cowidowej. Spraw aby odzyskał świadomość i wrócił do nas zdrowy. Bardzo proszę z całego serca..

 229. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej schorowanrj po covid mamusi błagam by wróciła do nas .leży teraz w śpiączce pod respiratorem błagam o uzdrowienie mojej kochanej mamusi

 230. Święty Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie całej mojej rodziny . Wierzę w Ciebie iufam Tobie .Wstawiaj się u Pana Boga i Jezusa Chrystusa za nami .Proszę Cię o modlitwe w tej intencji .Amen .

  1. Ojcze, proszę o uzdrowienie mojej mamy Haliny która leży pod respiratorem na ciężkie zapalenie płuc Daj jej siłę walki , błagam ulecz jej schorowane płuca Spraw by pozostałe organy pracowały. By mogła cieszyć się jeszcze życiem na ziemi i wielbić Pana.

 231. Ojcze Pio błagam o modlitwe za zdrowie mojego brata Andrzeja,ojca trojki dzieci,prosze zeby badania i wyniki byly
  bardzo dobre i zeby wrócił szybko do zdrowia,blagam z calego serca.

 232. Ojcze Pio błagam Cie o uzdrowienie mojej kochanej mamusi , wstaw sie za nia u pana Boga ona jest Nam potrzebna !Teraz leży w śpiące w szpitalu walcząc z Covidem . Proszę wszyskich o modlitwę. Bóg zapłać.

 233. Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, by uzdrowił mój umysł i ciało, które podczas ciąży doznało nawrotu choroby ogólnoustrojowej… Proszę o ochronę mojego dziecka, aby było bezpieczne w moim łonie i by Maryja otaczała go opieką nieustannie.
  Amen.

 234. Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojego Taty – Sławomira, który leży w szpitalu pod respiratorem. Wstaw się za Nim, aby wrócił do nas, do domu, pokornie o to proszę. Mocno wierzę, że się uda. Proszę także o siłę dla moich bliskich, miej nas wszystkich w opiece.

 235. Ojcze Pio prodzę Cię bardzo o uzdrowienie mojego najlepszego przyjaciela Jacka .Została zdjagnizowana choroba .Ma nowotwór złośliwy .Proszę Cie Ojcze osiłę i łaskę dla niego .Amen.
  Tadeusz .

 236. Ojcze Pio ratuj moje dzieci uzdrawia relacje w tej rodzinie pomóż im przeznaczyć sobie zranienia które sobie zadali uwolnij ich od złych duchów aby stali się rodziną kochająca. Zabierz ojcze Pio wszystkie nałogi które niszczą tą rodzinę.prosze też o przebaczenie naszych grzechów którymi sprawdziliśmy naszego Pana Jezusa Chrystusa

 237. Proszę o uzdrowienie Taty Józefa z covidu, spod respiratora. Proszę o to,by mógł Cię wielbic i cieszyć się życiem

 238. Proszę Cię Ojcze o łaskę uzdrowienia z ciężkiej niewydolności oddechowej mojego taty Janusza. Spraw by został uleczony z ciężkiego covid-19. By jego ciało i umysł dały radę pokonać chorobę, aby mógł wrócić do domu i cieszyć się obecnością rodziny, która go kocha. Umacniaj nas w wierze. Ufam Ci Panie że wysłuchasz mojej pokornej prośby o powrót taty do zdrowia.

 239. Ojca Pio proszę o uzdrowienie mojej matki z tej okrutnej choroby koronowirusa .Pomóż odzyskać jej siły .żeby opuściła ja gorączka i wróciły jej sily.Pomozzwalczyc jej tą chorobę.Spraw żeby mogła jeszcze zobaczyć przyszłe wnuki.żeby mogła modlić się i prosić dla innych laskie. Bardzo Cię proszę okryj ja płaszczem zdrowia daj jej nadzieję wyzdrowienia.Uchron ja od szpitala bardzo Cię proszę chroń ja daj siłę do walki z tą chorobą.

 240. Ojcze Pio błagam o cud wyzdrowienia dla mojej ukochanej Mamy z bardzo ciężkiego przebiegu COVID-19, jednocześnie prosząc o błogosławieństwo dla całej Rodziny

 241. Drogi Ojcze Pio bardzo Ciebie proszę o łaskę w uzdrowieniu mojego brata Jerzego. Spraw aby jego ciało i umysł wróciło do normalności po przebytym covidzie. Dwa razy zawrocileś go z drogi do niebios. Głeboko wierzę, że i tym razem uzdrowisz jego głowę i umysł. Amen.

  1. Święty Ojcze Pio, prosimy o wstawiennictwo u Boga za naszym Tatą i dziadkiem, mężem, bratem synem, o moc uzdrowienia z covid, aby mógł cieszyć się życiem, słońcem, nami i wnukami, żeby mógł chwalić dobroć Wszechmogącego, a nas cieszyć tylko Swoją obecnością …….bardzo zasłużył sobie swoim dotychczasowym życiem, Prosimy Cię OJCZE PIO i Jezu Chryste!!!! ;,,,(

 242. Ojcze, proszę o uzdrowienie mojego taty Janusza. Daj mu siłę walki, ulecz jego schorowane płuca dotknięte chorobą covid-19. Spraw by pozostałe organy pracowały. By mógł cieszyć się jeszcze życiem na ziemi i wielbić Pana.

 243. Ojcze Pio, dziękuję za Twoją opiekę nade mną. Proszę Ciebie w intencji Danusi, aby jej ciało na nowo było zdrowe. O wyleczenie z glejaka i paraliżu ciała. Ojcze Pio wstawiaj się za nią u Jezusa.

 244. Ojcze proszę o powrót do zdrowia mojej babci .Covid podstępnie ją dopadł choc tak wierzyła w moc szczepionki.Pozwól powrócic jej ze szpitala do domu i cieszyć się starością

 245. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojego męża i całkowity Jego powrót do dobrego zdrowia. Proszę miej również całą moją rodzinę w swojej opiece. Amen. Teresa

 246. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia mojego ukochanego męża Andrzeja który jest ciężko chory na płuca spowodowane przez Covid i przebywa w śpiączce proszę okaż mu swą łaskę

 247. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojego męża Darka, i dla moich synów Konrada i Bartka. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Jeśli jest to wolą Pana Boga proszę też o zdrowie dla mnie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Amen.

 248. Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie Agnieszki Która zachorowała na covit. Proszę o siłę i wsparcie dla całej Jej rodziny. Bóg zapłać.

 249. Drogi Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej siostry z choroby nowotworowej z przerzutami. Jeśli ktoś chciałby pomóc, bardzo proszę o modlitwę.Bóg zapłacić.

 250. Drogi Ojcze proszę z całego serca o uzdrowienie mojego brata Jerzego z covida i przywróć do pracy nie wydolne nerki. Spraw aby podjęły one pracę. Amen.

 251. Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mamy, o siły dla niej i odporność. Proszę o błogosławieństwo dla całej naszej rodziny.

 252. Drogi Ojcze Pio bardzo Ciebie proszę o uzdrowienie mojego kochanego brata Jerzego. Przywróć go do zdrowia i obudź z głębokiego snu. Uzdrów jego schorowane ciało od stóp do głów.
  W domu czeka na niego zrozpaczona żona i chora córeczka bez niego nie są one dobie w stanie poradzić. Bardzo Ciebie proszę z całego serca wysłuchaj mojej prośby i daj nam nadzieję .

 253. Kochany ojcze Pio w dniu urodzin Mateusza proszę o jego nawrócenie uzdrowienie psychiki odrzucenie wszelkich nałogów ratuj to Boże

  1. Jolanta pisze Ojcze Pio proszę Cię o modlitwę uzdrowienia mojego chorego męża Witolda przebywającego w szpitalu Amen

 254. Ojcze Pio proszę i błagam Cię o uzdrowienie Mojej Mamy Krystyny z ciężkiej choroby covidovej, która jest prawdziwym moim aniołem na tej ziemi i życzliwą dla wszystkich osobą – Proszę Cię błagalnie Ojcze.

 255. Św. Ojcze Pio
  Dziękuje, za pomyślny przebieg operacji wycięcia guza grasicy i usunięcia tarczycy, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, żeby badania histopatologiczne dały dobry rezultat i żebym mógł dalej żyć, wychować dzieci oraz być przy mojej żonie Agnieszce, Św. Ojcze Pio, módl się za nami

 256. Ojcze Pio prosze Cie o uzdrowienie mojego taty Adama z nowotworu, spraw aby nie mial przezutow, daj spokoj i sile mojej mamie. Prosze Cie o wstawiennictwo u Pana za cala nasza rodzine.

 257. Ojcze Pio, błagam Cię o siłę i powrót do zdrowia Mojego Ukochanego Taty – Zbyszka. Wierzę, że wysłuchasz mojej prośby, a ja odwdzięczę się jak tylko potrafię. Błagam o pomoc.

 258. Ojcze Pio, proszę Cię o uzdrowienie ojca mojej koleżanki, oraz o zdrowie dla niej i całej jej rodziny. Spraw, by mógł wrócić do najbliższych cały i zdrowy.