uzdrowienie

Modlitwa Ojca Pio o uzdrowienie – tłumaczenie pięknej modlitwy

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, bo wierzę, że jest Twoją wolą abym był zdrowy na ciele, umyśle, duszy i duchu.

Okryj mnie najszlachetniejszą krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka mej głowy do podeszwy mych stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być we mnie. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

Napełnij mnie swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie mojego życia. Ojcze, napełnij mnie Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

58 Responses

 1. Prozę Cię Ojcze Święty Pio o opiekę nad moją żoną Ewą, żeby operacja pomyślnie się udała i mogła powrócić do zdrowia

 2. Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo zdrowia dla całej mojej rodzinki. Błagam miej nas w opiece i bądź naszym patronem <3

 3. Proszę Cię Ojcze Święty Piotr o opiekę nademną w czasie poważnej operacji oraz pomoc w uzdrowienia moich wnętrzności. Żebym mogła powrócić do zdrowia i swoich najbliższych.

 4. Ojcze, w imię Jezusa Chrystusa, za wstawiennictwem Twojego sługi św.Ojca Pio proszę o uzdrowienie mojego Taty Zygmunta.Amen.
  Sw. Ojcze Pio módl sie za nami.

 5. Proszę Cię Ojcze Pio o opiekę nad Moim chorym Mężem i uzdrowienie. Miej w opiec Jego i całą moją rodzinę. Święty Ojcze wstaw się za mojego Męża u Pana Boga i uproś uzdrowienie. Ufam Tobie i pokładam nadzieję.Św Ojcze Pio módl się za nami .

 6. Proszę Cię Świety Ojcze Pio Święty wstaw się za moją żoną Ewą u Pana Boga i uproś uzdrowienie. Ufam Tobie i pokładam nadzieję.Św Ojcze Pio módl się za nami .

 7. Święty Ojcze Pio, głęboko wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu moja operacja przebiegła pomyślnie. Proszę otocz cała moją rodzinę swoją opieką, wyproś u Pana zdrowie dla nas,
  Bóg jest nieskończenie dobry

 8. Renata
  Św. Ojcze .Pio proszę. O uzdrowienie .mnie z choroby nowotworowej wypros u Pana łaske uzdrowienia mnie jezu ufam tobie

  1. Święty Ojcze Pio, zdejmij ze mnie ten ogromny ból i cierpienie które trwa już kilka lat spowodowane choroba nowotworową, Błagam już ostatkiem sił fizycznych i psychicznych o wstawiennictwo u naszego Pana o uzdrowienie

 9. Święty Ojcze Pio proszę wstaw się za mną i uproś łaskę silnej woli i uzdrowienia z choroby, miej w opiece całą moją rodzinę

 10. Święty Ojcze Pio, proszę Cię o uzdrowienie z choroby , która mnie dotknęła , wyproś u Pana łaskę zdrowia i opieki dla mnie i całej mojej rodzinny. Ufam i wierzę

 11. Święty Ojcze Pio, głęboko wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu rekonwalescencja żony po operacji serca przebiegnie pomyślnie i będzie mogła cieszyć się zdrowiem. Wyproś u naszego Pana łaskę zdrowia dla mojej żony.

 12. Święty Ojcze Pio,proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojej mamy.Proszę,wyproś łaskę zdrowia dla niej i całej mojej rodziny.

 13. Ojcze Pio proszę opiekuj się chorym sercem mego męża,spraw aby biło nadal i mogliśmy się wspólnie dalej cieszyć naszym życiem.

 14. Jezu ukochany pozwól nam zyc,zatrzymaj tego szatańskiego wirusa. Mistrzu Jezu Ufam Tobie.czarek z rodziną.

 15. Proszę Cię o zdrowie którego tak bardzo potrzebuje A także wzmocnienie wiary i twojej opieki w moim życiu. Bodzcie POZDROWIENI na wieki wieków ament

 16. Święty Ojcze Pio wstaw się za nas do Pana Boga o wygaśnięcie epidemii koronawirusa, aby mogliśmy jak co roku obchodzić uroczyście Święto Wielkanocy.

 17. Ojcze Pio blagam uzdrów mojego tata, mial ciezki zawal i niedotlenienie mozgu. Daj mu zdrowie i sily. Barfzo go kochamy i chcemy go znowu wsrod nas

 18. Ojcze Pio dziękuję ci za to co dla mnie już zrobiłeś proszę czuwaj i nie pozwól żeby nowotwór wrócił mniej mnie i całą moją rodzinę w opiece

 19. Ojcze Pio znalazłeś sie w moim życiu nie przypadkiem wierzę w to …wstaw się proszę o zdrowie dla mojego tatusia,ulecz go.Daj nam siłę do walki..jeszcze nie jest ten czas pozostaw go nam jeszcze trochę..Prosze o wstawiennictwo za zdrowie i siły do walki.

 20. Ukochany Ojcze Pio prosze cie o zdrowie dla mnie i calej mojej rodziny. Bardzo sie modle o Cb o znalezienie u mnie przyczyny problemowych dolegliwosci odpowiednia dniagnostyke oraz o uzdrowienie. Święty Ojcze Pio, proszę Cię o uzdrowienie z choroby , która mnie dotknęła , wyproś u Pana łaskę zdrowia i opieki dla mnie i całej mojej rodzinny. Ufam i wierzę ze wkrotce los sie odmieni i bede zdrowa moja rodzina rowniez. Prosze Cie rowniez o opieke nad moim mlodszym bratem aby wyszedl na madrego czlowieka. Magda

 21. Krystyna pisze:Sw.O.Pio prosze cie o uzdrowienie mojego syna,zeby spelnial swoje marzenia i cieszyl sie zyciem.

 22. wiem ze zwątpiłam i tyle slow wypowiedziałam nie godna jestem twej łaski ale w pokorze przychodzę
  pomoz mi w tej chorobie
  ocal mi dłonie bo bez nich nie dam sobie rady
  mam syna chce mu dac wszystko a bez rak nic mu nie dam
  prosze o zdrowie zeby moc dbać o najbliższe mi osoby
  i o tych co mnie beda potrzebować

 23. Sw. Ojcze Pio, prosze wstaw sie za naszym tatusiem do Boga naszego. Niech tata wybudzi sie ze spiaczki, prosimy Cie Ojcze Pio. Niech sie stanie cud i niech tata wroci do domu. Boze uzdrow jego mozg, prosimy Cie bardzo, prosiny wybudz go.

 24. Proszę Cię Ojcze Pio o zdrowie dla mojego męża aby łaska,która otrzymał była błogosławieństwem dla niego.Aby mógł żyć bez dializ.Prosze Cię aby jego organizm przyjął przeszczepiona nerek.Ufam Tobie.

 25. Proszę Cię Ojcze Pio o zdrowie dla mojego męża aby łaska,która otrzymał była błogosławieństwem dla niego.Aby mógł żyć bez dializ.Prosze Cię aby jego organizm przyjął przeszczepiona nerek.Ufam Tobie.

 26. Święty Ojcze Pio wstaw się u Pana za mojeg mojego męża , aby był zdrowy czekamy na wyniki z kolonoskopii

 27. Ojcze, błagam pomóż mi.. Pomóż mi się dowiedzieć na co choruję.. Rok żyję w potwornych bólach, jeżdżę cały czas po lekarzach ale nic nie wiadomo. Moje życie się sypie, tracę wszystko.. Powoli tracę nadzieję.. Boję się, Ojcze nie pozwól abym zwariowała przez to wszystko.
  Ojcze proszę Cię o uzdrowienie..
  Kocham moich najbliższych. Nie chce ich tracić. Nie chce zostawiać mamy samej..

 28. Ojcze Pio, wyjednaj u Boga łaskę wyleczenia choroby mojej u mojego wnuczka. Panie, pomóż nam, daj siły do wykonywania codziennych czynności. Obdarz naszą rodzinę spokojem i wzajemnym poszanowaniem. Proszę pokornie Ojcze Pio o Twoją pomoc.

 29. Ojcze Pio, pomóż mi proszę wyzdrowieć bym mogła starać się o dziecko oraz pomóż mi w potwornych migrenach.Czuwaj nade mną bym ozdrowiała.Błagam. Amen

 30. Ojcze Pio,proszę Cię o uzdrowienie bym mogła starać się o dziecko,by ból głowy w końcu się skończył błagam pomóż.Amen

Dodaj komentarz

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
%d bloggers like this: