Skrzynka intencji

639 odpowiedzi

 1. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mojego wnuka Mikołaja, mojej córki Angeliki. Aby to ich przeziębienie szybko minęło.

 2. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby moje wyniki z krwi które zrobię w tym tygodniu były dobre.Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 3. Św. Ojcze Pio proszę Cię o pomoc w uzyskaniu łaski od Pana Naszego Jezusa Chrystusa uzdrowienia z białaczki mojego brata Wojtka

 4. Ukochany Ojcze Pio dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Dopomóż mi Ojcze swoimi modlitwami aby mój mąż zakochał się we mnie na nowo. Spraw aby nasze małżeństwo odrodziło się w duchu wiary, prawdy, było pełne miłości i bardzo szczęśliwe. Spraw aby mój mąż przestał spotykać się ze swoją kochanką. Proszę wybłagaj mi Ojcze tę łaskę i aby ona była stała.

 5. Ojcze Pio, proszę o pomoc -o uzdrowienie mojego kochanego męza Marka z choroby nowotworowej, o szczęśliwy przebieg dzisiejszej operacji, o mój powrót do zdrowia. Niech dobry Bóg i Maryja maja nas i naszą córkę w swojej opiece. Jezu ufam Tobie.

 6. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby mój brat Marian i mój zięć Marcin wyzdrowiali. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 7. Panie Jezu za wstawiennictwem Św. Ojca Pio proszę o zdrowie, przebaczenie grzechów, ochronę od zła i błogosławieństwo dla Ireny, Teresy oraz rodzin: Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Anny, Sandry, Joanny i Jana.

 8. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby moja bratowa Benia wyzdrowiała. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 9. Najdroższy ojcze proszę o bezustanną opiekę o wsparcie w codzienności o pomoc w pracy . Ojcze błagam o zdrowie dla syna Łukasza męża Arka , proszę opiekuj się nami zawsze w każdej chwili naszego życia . Proszę ojcze o silną wiarę w dobro . Proszę usłysz moje wołanie ojcze i wysłuchaj . Dziękuję całym sercem .

 10. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby była zdrowa, aby moje badania które jutro robię nie wykazały nic złego. Proszę także, aby wyniki mojego męża były bez zmian.Chroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 11. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby była zdrowa, aby moje badania które jutro robię nie wykazały nic złego. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 12. Święty Ojcze Pio proszę uproś łaskę trzeźwości dla Mirosława i Sakrament Małżeństwa proszę też o miłość i zgodę w rodzinach moich dzieci, uwolnienie z nałogów słodyczy i medialnych Małgorzatę i Gabryielę prosi matka i babcia

 13. O wstawiennictwo za moją rodzinę,za rodziny bliskich znajomych oraz ich samych.
  By nie zabrakło im niczego i byli chronieni przed skutkami nieszczęść.By nie zabrakło im sił na codzienność z jaka przychodzi się borykać.

 14. Św. Ojcze Pio wypraszaj u Pana Jezusa zdrowie, ochronę od zła, szczęśliwe wakacje, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo w życiu dla Ireny, Karoliny, Julii, Andrzeja, Anety, Ireny, Janusza, Marzeny, Kamila, Marcela oraz rodzin: Nataszy, Beaty, Agnieszki, Wioli, Anny, Teresy, Sandry i Joanny.

 15. Kochany Święty Ojcze Pio pokornie błagam Cię o łaskę uratowania rodziny – małżeństwa rodziców, łaskę nawrócenia dla ojca aby przestał słuchać złych rad swojego rodzeństwa, które bardzo miesza w naszej rodzinie i aby uniknęli rozwodu i podziału majątku.

 16. Ojcze Pio, proszę Cię o pomoc dla Ilony i Grzesia w ich trudnościach. Wyproś im nadzieję i poprawę sytuacji.

 17. Ojcze Pio błagam Cię o nawrócenie i uwolnienie syna i synowej, ich przemianę wewnętrzną, ich przemianę myślenia i postępowania, dary i światło Ducha Świętego dla nich. Powrót ich do normalności.

  1. Święty Ojcze Pio, chciałabym Ciebie prosić o zdrowie, siłę walki oraz o podjęcie dobrej decyzji dla mojej kochanej cioci.. Proszę, żebyś przy niej trwał, tak jak ona trwała przy tobie przez całe swoje życie.. Dziękuję za wszystko i błagam o cud

 18. Św.Ojcze Pio proszę o nawrócenie syna i synowej, o światło i dary Ducha św., ich przemianę wewnętrzną i powrót do normalnego życia.

 19. Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty Stefana, o jak najszybsze ustąpienie paraliżu ręki i nogi, o jak najszybszy powrót do pełnej sprawności, żeby nie musiał iść do szpitala.

 20. Świety Ojcze Pio, proszę o Twoje wstawiennictwo, proszę o łaskę zawarcia związku małżeńskiego z Tomaszem. Aby Pan nam pobłogosławił jeśli będzie to zgodne z Jego wolą. Otwórz Panie ponownie serce Tomasza na naszą miłość, abyśmy mogli stać się rodziną.

 21. Kochany Ojcze Pio proszę Cię o Łaskę uzdrowienia mowy mojego synka Kubusia. Proszę aby Kubuś zaczął wyraźnie mówić, aby miał zdrowe ząbki , serduszko . Proszę o twoją Opiekę i Wstawiennictwo.

 22. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie. Aby w końcu poczuła się silna. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 23. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby była zdrowa. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 24. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby moje wyniki które jutro zrobię nie były złe. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 25. Święty Ojcze Pio błagam o pełnię zdrowia dla naszej nienarodzonej córeczki (zdiagnozowany zespół Downa) oraz dla Karolinki, dziecka Agnieszki i Magdy z taką samą diagnozą (i dodatkowo zespołem Turnera),

 26. Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę prosząc o uwolnienie od złego ducha, demona Jezebel i ludzi którzy im służą, o zerwanie wszelkich więzów zła w moim życiu, Łaskę uzdrowienia, Laskę Bożego Miłosierdzia i przebaczenia dla mnie i mojej rodziny oraz bliskich, Opiekę i Pomoc Maryi dla nas i w Panu Bogu wiadomej intencji.
  Bóg zapłać, dziękujemy.

 27. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby lekarka do której idę jutro mi pomogła. Aby w końcu poczuję się silna. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 28. Szczęść Boże,
  Proszę o modlitwę o uzdr. problemów z oddychaniem, z lęków, problemów z przełykaniem, klaustrofobii, zranień duchowych… Dziękuję. Bóg zapłać.

 29. Św. Ojcze Pio, błagam Cię o zdrowie dla całej naszej rodziny, aby choroby, które nas trapią odeszły w niepamięć. Daj zdrowie mojej Babci, moim Rodzicom i pochyl się i nade mną. Proszę… Błogosław nam każdego dnia.

 30. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla moich dzieci, mojego wnuka, mojego męża i zięcia, oraz dla mnie. Aby ominęła nas wszelkie epidemie.

 31. Święty Ojcze PI proszę o modlitwę za Elżbietę i Sebastian to małżeństwo o pracę dla Eli o uwolnienie od lęku przed ludźmi wszelkich traum z dzieciństwa aby Sebastian odnalazł ojca Boga i go szukał, nie szukał pocieszenia i rozwiązania problemu w alkoholu . Niech Bóg czuwa nad nami i rodziną Magdy IRENA

 32. Święty Ojcze Pio Proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Naszego i uzdrowienie mojego męża który jest ciężko chory na covid uratuj go swoją uzdrowieńczą mocą Świętych Dłoni

 33. bardzo prosze o modlitwe w intencji wyzdrowienia mojego meza dariusza ktory jest w szpitalu ma covid i obustronne zapalenie pluc bog zaplac

 34. Święty ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga o poukładanie mojego życia, żebym mogła zaznać w końcu spokoju.

 35. Swięty Ojcze Pio proszę Cię o Miłosierdzie Boże,łaskę wiary,uzdrowienie,uwolnienie dla mojej rodziny.Dla Józefa,Gosi,Tomasza,Andrzeja.Dziękuję.

 36. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby moja córka i mój mąż przeszli bez komplikacji otrzymaną szczepionkę. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 37. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o to aby moja córka i mój mąż przeszli dobrze otrzymaną szczepionkę. Ponadto proszę aby jutrzejsze badanie mego męża było bez powikłań. Ochroń moich najbliższych i mnie od pandemii.

 38. Za dusze w czyśćcu cierpiące, nawrócenie brata Marka i tatę Stanisława, zdrowie dla mamy Mari, za Kingę o jej nawrócenie raz opamiętanie i pewnej dyskretnej i bardzo ważnej intencji Panu Bogu wiadome

 39. Ojcze Pio, uproś proszę łaskę uzdrowienia dla siostrzenca, szwagra i zdrowia dla rodziny. Proszę o wstawiennictwo w szczęśliwym rozwiazaniu kłopotów.

 40. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie. Abym mój organizm zaczął normalnie funkcjonować. Nie wiem czy to pozostałości po koroniewirusie czy coś innego. Ale jestem bardzo słaba i szybko się męczę. Ochroń moich najbliższych od pandemii.

 41. Panie Jezu, Mamo Boża, Święty Ojcze Pio błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, zawsze byli sobie wierni, pobrali się, założyli razem wspaniałą rodzinę, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie życie, zdrowie, szczęście, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację zawsze, pomoc w pracy i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek

 42. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie. Abym przy wykonywanych prac domowych się tak szybko nie męczyłam. Ochroń moich najbliższych od pandemii.

 43. Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża który jest alkoholikiem.
  Proszę o modlitwę aby poradził sobie z tym nałogiem i żebyśmy mogli być jeszcze szczęśliwą rodziną.

 44. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie, abym nabrała sił. Ochroń moją najbliższą rodzinę od pandemii.

 45. O łaskę wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

 46. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie. Ochroń moich najbliższych od pandemii.

 47. Święty ojcze Pio. Proszę cię o cud uzdrowienia z choroby mam guza w odbycie czasami krwawiący i spuchniete lewe kolano

 48. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie , abym się tak nie męczyłam przy robienia porządków. Ochroń moich najbliższych od pandemii.

 49. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie , aby ta nie moc mnie opuściła i abym odzyskała siły. Ochroń moją rodzinę od pandemii.

 50. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie , aby odzyskała siły. Ochroń moją rodzinę od pandemii.

 51. Św. Ojcze Pio proszę pomóż mojemu bratu Rolandowi, który ma bardzo ciężką sytuację rodzinną, żeby dziewczynki Vanessa (11l.) i Wiktoria (15l.) przetrzymały ten kryzys rodziców i żeby bratowa zaprzestała zła które wyrządza całej rodzinie.

 52. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mojego męża Wojciecha, aby to przeziębienie mu szybko minęło. Ochroń moją rodzinę od pandemii.

 53. Swiety ojcze Pio prosze wymodl mi dar odwagi przed wyjazdem do szpitala i przed badaniami, oraz o zdrowie dla mnie i mojej rodziny.

 54. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mojego wnuka Mikołaja, oraz o zdrowie dla mojej rodziny to jest dla mojego syna Łukasza, córki Angeliki, męża Wojciecha, zięcia Marcina, oraz o zdrowie dla mnie. Ochroń nas od pandemii.

 55. Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko bardzo przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy się pobrali i stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, pomoc w pracy, brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek

 56. Ojcze Pio prosze o zdrowie i siły dla mnie ,o wiare,nadzieję,radosc z życia,o potrzebne dary i łaski dla naszego małżeństwa. Prosze o przemiane dla meza ,jego egoizm,beztroskosc,nieszczerosc ,brqk dialogu ,wiezi malzenskiej,przedmiotowe mnie traktowanie i manipulowanie ,doprowqdzily mnie do depresji.Ojcze ja zmarnowalam sobie zycie z tym człowiekiem, pomoz mi bym ze spokojem pokora potrqfila zaakceptowac ta porazke zyciowa.

 57. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mojego wnuka Mikołaja. Aby kaszel go nie męczył, aby jak najszybciej wyzdrowiał.

 58. Bardzo serdecznie proszę o modlitwę wstawienniczą o zdrowie dla mojej kuzynki Lidki, która czeka na wyniki badań biopsji piersi. Pragniemy prosić dobrego Boga, aby wyniki były dobre i nie był to nowotwór złośliwy. Polecamy się Waszej modlitwie i dobremu Bogu.

 59. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mojego wnuka Mikołaja. Aby kaszel go nie męczył.

 60. Bardzo gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ogromnie wyczerpującej, trudnej i przykrej dla mnie sprawy, od której zależy przyszłość moja i mojej rodziny. O cud zmiany decyzji osoby, od której zależy ta sytuacja, a która mogła być spowodowana moim działaniem w dobrej wierze. O dobre kluczowe wybory lub inne szczęśliwe rozwiązanie pozwalające uratować moje plany i marzenia, na które tak ciężko i długo pracowałem. O łaskę spokoju wewnętrznego, przebaczenia sobie, zaufania Bogu i pogodzenia się z Jego wolą. Najserdeczniejsze Bóg zapłać za wszelką modlitwę.

 61. Panie Jezu, Mamo Boża, Święty Ojcze Pio za wszystko bardzo przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, pomoc w pracy, brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek

 62. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie abym odzyskała siły i zdrowie. Ponadto proszę aby ta pandemia się skończyła. Aby wynaleziono lekarstwo na tego koronawirusa .

 63. Święty Ojcze Pio proszę Cię o Twoją pomoc dla dwóch osób, które ciężko chorują. Proszę Cię o zdrowie dla nich.

 64. Panie Jezu, Mamo Boża, Święty Ojcze Pio za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Błagamy też o zdrowie, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek

 65. Święty Ojcze Pio proszę o to,aby Krystian zobaczył we mnie miłość swojego życia,żeby mnie uszanował i bardzo pokochał ze wzajemnością.

 66. Panie Jezu, Mamo Boża błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, na zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, o zdrowie i pomoc w pracy. Karolina i Tomek (Kielce)

 67. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla szwagra mojego brata Kazika, aby wyzdrowiał z tego koronawirusa.

 68. św. O. Pio pomóż mi walczyć z pokusami. Sprowadź mnie na drogę właściwego powołania zawodowego. Wskaż drogę w obecnej bardzo trudnej sytuacji. Błagam aby kochany Jezus w dobroci swojej zlitowal się nade mną, pomógł się jeszcze bardziej nawrócić. Proszę Ciebie o. Pio również o pomoc w tym i pomóż proszę rozeznać to, co ciężko mi rozpoznać, co muszę jeszcze odrzucić.

 69. O odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

 70. Prosimy serdecznie o stałe wstawiennictwo w intencji dzieła zawierzenia się Matce Bożej kapłanów i wiernych diecezji pelplińskiej.

  Dziękujemy! Niech Mama Niebieska Wam błogosławi!

 71. Ojcze Pio błagam cię o uzdrowienie Marcina z ciężkiej choroby, przywróć mu zdrowie i uzdrów go, wybudź go ze śpiączki i daj powrót do pełnej sprawności

 72. Panie Jezu, Mamo Boża, Święty Ojcze Pio za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze się tak kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie razem dla nas, wspaniałe relacje z Rodzicami, zdrowie, bezpieczeństwo, pomoc w pracy i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)

 73. O cud nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

 74. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mojego męża, aby to było tylko małe przeziębienie.

 75. O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, a szczególnie o łaskę dobrego męża i pracę zgodną z moim wykształceniem.

 76. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o moje zdrowie, abym tak szybko się nie męczyłam, a także o zdrowie dla mojej rodziny.

 77. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o moje zdrowie, abym tak szybko się nie męczyłam.

 78. Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie kręgosłupa, problemów z przełykaniem i z lęków… Dziękuję. Pozdrawiam. Z Bogiem.

 79. Panie Jezu, Mamo Boża błagam żeby Tomek długo żył, był zdrowy, żeby nigdy nie stało Mu się nic niedobrego i żebyśmy zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie razem dla nas. Karolina Lussa, lat 32

 80. proszę w intencji Izabeli i Mateusza o dobre rozeznanie ich relacji, uzdrowienie z lęków i zranień, a także o potrzebne dla nich i ich bliskich dary i łaski, zwłaszcza dar mądrości, wolności wew., rozeznania, ufności i cierpliwości.

 81. O dar nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

 82. Szczęść Boże,
  bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie kręgosłupa, przełykania z lęków… Dziękuję. Z Bogiem.

 83. Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy również o zdrowie, długie i szczęśliwe życie razem dla nas, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację zawsze, pomoc w pracy, bezpieczeństwo oraz brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)

 84. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mnie, abym nabrała sił po przebytej chorobie.

  1. Kochany Ojcze Pio błagam Wstaw się za naszym wnuczkiem do Boga Najwyższego aby stał się cud jego uzdrowienia aby sam zaczął jeść i mówić błagam cię o pomoc wysłuchaj mojej modlitwy bałam proszę wysłuchaj mnie kochający Ojcze.

 85. Ojcze Pio, proszę całym sercem abyś za swoim wstawiennictwem wyprosił u Naszego Ojca łaskę zdrowia dla Grzesia. Pozwól mu cieszyć się zdrowiem, daj możliwość bycia przy jego dzieciach, żonie, daj wsparcie duchowe, psychiczne dla niego i rodziny. Obdarz go wiarą i nadzieją, że wszystko się ułoży. Proszę aby potrafił on bezgranicznie ufać Bogu a wiara niech przynosi mu ukojenie i nadzieję na to że w Bogu wszystko jest możliwe. Kocham Cię Jezu. Amen

 86. Święty Ojcze Pio! Św. Janie Pawle II ! Panie Boże mój i Ojcze!
  Proszę, aby Jacek poszedł do szpitala i zaczął leczyć się…
  Aby nie doszło do żadnej tragedii i dlatego konieczna jest hospitalizacja i ZOL!
  Wysłuchaj mnie Boże, bo muszę pracować do końca…
  Oby Jacek znalazł się najszybciej w szpitalu i nie wyrządził nikomu krzywdy!
  Proszę o zdrowie dla Wszystkich !

  Amen
  Bóg zapłać !

 87. O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

 88. Błogosławiony Ojcze Pio wstaw się do Pana Boga za naszą wnuczka Ola by zmieniła swoje postępowanie wobec rodzicow cioci i dziagdków daj jej mądrość przez Ducha ŚWIĘTEGO ONA MA DOPIERO 10 LAT JEST BARDZO NIEPOSŁUSZNA JEJ BRACISZEK CIĘZKO ZACHOROWAŁ A ONA SIĘ BUNTUJE BŁADAM O POMOC

 89. Ojcze Pio prosze o zdrowie dla Donaty. O uzdrowienie ja z chorob. O wyjście z sytuacji w której się znalazła. O dar nieba dla jej bliskich.

 90. Szczęść Boże!

  Prosimy Was o dołączenie się do modlitwy o cud uzdrowienia dla nowo narodzonej Małgosi oraz przymnożenie wiary dla jej rodziny.

  Monika i Marcin, rodzice

 91. Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina i Tomek

 92. Ojcże Pio Kochany Dziękujemy Ci za Wszystko Błagamy w Twych Świętych Intencjach Nieustannie Najpierw Błagamy Nie odwlekaj Naszych Próśb Na Później Prosze Wybacz Pomóż Nam

 93. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie. Dziękuję za to, że mojego zięcia wynik na koronawirusa wyszedł negatywnie.

 94. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, aby mój zięć Marcin nie miał koronawirusa, aby jego wynik wyszedł negatywnie.
  Proszę także, o to aby mojej córki rodzina nie miała kwarantanny.

 95. Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina lat 31

 96. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, aby mój zięć Marcin nie miał koronawirusa, aby jego wynik wyszedł negatywnie.

  1. Święty Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę powrotu do zdrowia i pełni sił dla moich kochanych rodziców. Wstaw się za nimi u Boga naszego Pana

 97. O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

 98. Boże postawiłeś na mojej drodze Marka któremu oddałam serce. Jeśli taka jest Twoja wola spraw aby nasza miłość była Twoja i na wieczność

 99. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i Piotra, o poprawę i umocnienie naszej relacji, oraz o uzdrowienie tej milosci. Aby połaczyła nas prawdziwa miłość i doprowadziła do zawarcia sakramentu małzeństwa.

 100. Panie Jezu, Mamo Boża, Święty Ojcze Pio błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami.

 101. Św. Ojcze Pio proszę Cię o zatrzymanie rozwoju choroby u moich rodziców Haliny i Stanisława.
  Proszę Cię obdarz ich zdrowiem sprawnością umysłową i fizyczną.

 102. Św. Ojcze PIO, towarzysz nam w ziemskiej pielgrzymce do szczęśliwej ojczyzny, do której również my mamy nadzieje dojść, aby na wieki kontemplować chwałę Ojca, Syna i Ducha Świętego. Św. Prosimy wstawiaj się w naszych intencjach, prosimy wyproś łaski zdrowia w tym łaski ochrony przed korona wirusem dla nas wszystkich oraz łaskę zgody w rodzinie .

 103. Pokorny i umiłowany Ojcze PIO ! Prosimy, naucz także nas pokory serca, abyśmy zostali zaliczeni do grona prostaczków z Ewangelii, którym Ojciec obiecał objawić tajemnice swego Królestwa. Prosimy wypraszaj nam łaski zdrowia i ochrony przed korona wirusem dla wszystkich oraz łaskę zgody w rodzinie .

 104. Blogosławiony Ojcze Pio błagam uzdrów naszego kochanego Dawidka który przestał mówić i jeść udroznij jego zablokowane komórki wróc do nas błagamy wstaw sie Pana Niebios uzdrów naszego wnuczka Babcia Krystyna

 105. Proszę o modlitwę za Marcina o jego nawrócenie związał się z kobietą po rozwodzie z dzieckiem, a jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą byśmy byli razem. proszę o modlitwę w intencjach mojego serca. Dziękuję

 106. Św. Ojcze PIO, powierzamy Ci nasze troski i prosimy o wstawiennictwo u Pana, byśmy dzięki Bożej dobroci otrzymali łaski o które gorąco prosimy. Prosimy o łaski zdrowia i ochrony przed korona wirusem dla wszystkich oraz łaskę zgody w rodzinie .

 107. Ojcze proszę o zdrowie , błagam ulecz mnie całą wszystkie komórki które potrzebują Twego ojcze cudownego uzdrowienia . Ojcze błagam usłysz mnie i wysłuchaj .

 108. Najdroższy ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej całej rodziny , syna Łukasza i męża Arka . Błagam ojcze o opiekę Twą w każdej chwili życia . Ojcze Twoja moc ma siłę , błagam całym sercem o zdrowie o uleczenie każdej komórki która potrzebuje ojcze Twego cudownego uzdrowienia . Ojcze proszę spójrz na mnie swą ojcowską miłością usłysz mnie i wysłuchaj .

 109. Św. Ojcze PIO powierzamy Ci nasze błagania o to, byś ofiarował nas Dziewicy Pośredniczce Łask, abyśmy otrzymali od Pana wieczne zbawienie. Prosimy wstawiaj się w naszych intencjach, prosimy wyproś łaski zdrowia w tym łaski ochrony przed korona wirusem dla wszystkich oraz łaskę zgody w rodzinie .

 110. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Małgorzaty i Łukasza. O dar wzajemnego przebaczenia i budowania od nowa na Chrystusie. Jezu, ratuj nas!

 111. Św. Ojcze PIO, Ty który jesteś naszym przyjacielem , pocieszycielem naszych dusz, pomocą dla nas grzeszników, powierzamy Ci nasze dusze, by stały się zdolne do udźwignięcia całego cierpienia, które nosimy w sercach. Prosimy wstawiaj się w naszych intencjach, prosimy wyproś łaski zdrowia w tym łaski ochrony przed korona wirusem dla wszystkich oraz łaskę zgody w rodzinie .

 112. Św. Ojcze PIO, błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy byli w stanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecać je Bogu, aby poprzez nie przygotował dla nas miejsce w życiu wiecznym. Wstawiaj się za nami u Boga, abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjąć nasz ból i uproś nam łask zdrowia i zgody w rodzinie.

 113. Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami. Karolina, lat 31

 114. Święty ojcze Pio, wstaw się do naszego kochanego icmiłosiernego Boga o uzdrowienie męża Rysia i przyjaciółki Bożenki. Jezu, zmiłuj się nad nami grzesznymi. Jezu, ulituj się.

 115. Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o dobre relacje z Rodzicami, zdrowie, długie życie, szczęście, żebym zawsze mieszkała osobno, żebym zawsze była dobrym człowiekiem i o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła. Karolina, lat 31

  1. Ojcze Po proszę o zdrowie i pokonanie choroby mojego taty.Aby powrócił do sił i zdrowia.Błagam Cię ojcze Pio.W tobie nadzieja

  2. Święty Ojcze Pio, proszę wstaw się do naszego miłosiernego Boga o uzdrowienie mojego męża Rysia i przyjaciółki Bożenki. Jezu ulituj się nad nami.

 116. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana, aby jeszcze raz przebaczył ludziom ich grzechy, aby pozwolił naukowcom wynaleźć lekarstwo i bezpieczną szczepionkę na koronawirusa, aby ludzie zaczęli normalnie żyć. Proszę Cię także o zdrowie dla moich bliskich tj. dla mojego wnuka,syna, córki, zięcia, męża, oraz dla mnie.

  1. Święty ojcze Pio proszę ciebie o pomoc żebym dostała pracę i żeby mój narzeczony Tomek znalazł dobra pracę i żebyśmy wzięli ślub i byli szczęśliwi

 117. Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet. By obdarzał mnie czystą miłością. By dziewczyny mieszające mu w głowie znalazły inną drogę życia

 118. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana o zdrowie dla mnie, aby w końcu to moje ciśnienie się unormowało.

 119. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana o zdrowie dla mojej rodziny tj. dla mojego wnuka, syna córki, zięcia, męża i dla mnie. Proszę aby miała więc sił do wykonywania domowych prac.

 120. Św Ojcze Pio proszę o łaskę pojednania między Magdą a mną . Proszę o przemianę jej serca, o uzdrowienie jej z gniewu. O odnowienie na nowo przyjaźni między nami.

 121. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana o zdrowie dla mojej rodziny tj. dla mojego wnuka, syna córki, zięcia, męża i dla mnie.

 122. Proszę o modlitwę w intencji mojej relacji z ważną mi osobą. O opiekę i błogosławieństwo Boga, aby ta relacja się rozwijała i przetrwała trudny dla nas czas. Bóg zapłać

 123. Święty ojcze Pio błagam pomóż mojemu jedynemu synowi Łukaszowi całkowicie wrócić do zdrowia . Proszę ulecz wszystkie komórki w jego organizmie które ojcze potrzebują twojego cudownego uzdrowienia . Ojcze proszę całym sercem spraw aby na zawsze zagościł u syna optymizm a depresja niech na zawsze odejdzie . Ojcze pomóż synowi poszukać miłość życia , dziewczynę z którą będzie mógł założyć cudowną kochającą się rodzinę . Ojcze Pio najdroższy miej nas w opiece w każdej chwili naszego życia . Mama

 124. Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o cud uzdrowienia dla mojej mamy Anny dodaj jej sił i wiary że wyjdzie z tego i o to żeby nie załamała się dowiadujac się o śmierci męża; Kochany Ojcze Pio zlituj się nad nami i nie pozwól żeby odebrano nam oboje rodziców w tym samym czasie , błagamy Cię

 125. Św. ojcze Pio proszę o mocną wiarę, dar skupienia się na modlitwie, o rozpoznawanie woli Bożej, o to bym wyszła z depresji i wszelkich bóli ciała, szumów usznych, abym mogła służyć Bogu na Jego chwałę. Proszę o opiekę nad moimi dziećmi i mężem. Św. Ojcze Pio pomóż mi iść drogą świętości.

 126. Św ojcze Pio proszę nadal i nieustannie o uzdrowienie Marcina. Stan jego zdrowia jest krytyczny. Koronawirus zniszczył płuca, nie chcą podjąć pracy. Jest bardzo źle. Jest już trzeci tydzień w śpiączce farmakologicznej. Podłączony jest pod aparat ECMO, żeby płuca się zregenerowały i zaczęły pracować. Teraz znów jakieś bakterie się wdały, dostaje antybiotyk. Dzisiaj pogorszyły się inne parametry. Tu tylko może pomóc Cud Boży. Proszę ojcze św Pio o wstawiennictwo w intencji jego uzdrowienia. Boże ratuj go, uczyń cud uzdrowienia. Błagamy.

 127. Św ojcze Pio proszę Cię o cud uzdrowienia Marcina, chorego na koronawirusa. Leży w śpiączce farmakologicznej pod respiratorem i aparatem E C M O i na dodatek jeszcze stwierdzono obecność bakterii. Pluca jego sa tak zniszczone przez wirusa, że nie pracują. Błagam Cię ojcze Pio o uzdrowienie Marcina, by płuca się zregenerowaly i zaczęły pracować, by wyszedł z tego bardzo krytycznego stanu i wyzdrowial. Proszę, błagam.

 128. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana o zdrowie dla mnie, aby w końcu opuściły mnie wszystkie bóle pleców, aby mogła normalnie chodzić.

 129. Panie Jezu, Mamo Boża, Święty Ojcze Pio tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień i żebym nie straciła pracy i nie straciła uprawnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem. Karolina L, lat 31, Piekoszów.

 130. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana o zdrowie dla mnie , aby te bule pleców znikły, ponadto proszę o zdrowie dla moich najbliższych tj. dla mego wnuka, mego syna, mojej córce, mojego zięcia, mojego męża. Proszę także aby wyniki mojego męża były dobre.

 131. Święty Ojcze Pio proszę Ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana o zdrowie dla mnie , aby te bule pleców znikły, ponadto proszę o zdrowie dla moich najbliższych tj. dla mego wnuka, mego syna, mojej córce, mojego zięcia, mojego męża.

 132. Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo do Naszego Pana , o zdrowie dla mojego męża i dla mnie, a także dla mojego wnuka, moich dzieci i zięcia.

 133. Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo do Naszego Pana , o zdrowie dla mojego męża i dla mnie, abyśmy odzyskali w pełni siły do pracy i do pomocy przy pilnowaniu naszego wnuka .

 134. Święty ojcze Pio proszę o wstawiennictwo do Naszego Pana , o zdrowie dla mojej rodziny i dla mni, aby ten korona wirus nas ominął. Ponadto pozwól naukowcom wynaleźć szczepionkę, lub lekarstwo, które by pomagało w leczeniu tej choroby.

 135. O znalezie dobrego kandydata kawalera na męża Ali,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny oraz o zdrowie,zgodę,opiekę SW O Pio,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi,KS Kazika,s.zakonnych Eugeni i s.Tomiry

 136. Sw Ojcze Pio proszę Cię poukladaj zycie moich dzieci Emilii i Damiana po Bożemu rozdarte między złem a dobrem, błagam ratuj ich przed pokusami szatana

 137. Święty ojcze Pio proszę o wstawiennictwo do Pana Naszego o zdrowie dla mojego męża Wojciecha, oraz o zdrowie dla mojej rodziny tj. syna, wnuka, córki, zięcia, a także dla mnie.

 138. Święty ojcze Pio proszę ciebie o wstawiennictwo do Pana Naszego o zdrowie dla mojego męża Wojciecha. Ponad to proszę o zdrowie dla moich bliskich dla mnie.

 139. Święty ojcze Pio proszę ciebie o wstawiennictwo do Pana Naszego o zdrowie dla mojego męża. Aby wyzdrowiał i aby to było przeziębienie, a nie koronawirus.

 140. Święty Ojcze Pio proszę Cię o odbudowanie i umocnienie mojej relacji z Piotrem. Proszę o odnowienie naszego kontaktu. Spraw żebyśmy byli razem i założyli szczęśliwą rodzinę

 141. Święty ojcze Pio proszę ciebie o wstawiennictwo do Naszego Pana,aby moja córka wyzdrowiała. aby nie miała koronowirusa. Także proszę o zdrowie dla mojej rodziny, aby epidemia nas ominęła.

 142. Pokorny i umiłowany Ojcze PIO ! Prosimy, naucz nas pokory serca, abyśmy zostali zaliczeni do grona prostaczków z Ewangelii, którym Ojciec obiecał objawić tajemnice swego Królestwa.

 143. Sw. Ojcze PIO, powierzamy Ci nasze troski i prosimy o wstawiennictwo u Pana, byśmy dzięki Bożej dobroci otrzymali łaski o których gorąco pragniemy Ośmieleni przykładem Twojej ufności do Boga, prosimy również wstawiaj się w naszych intencjach, prosimy o łaski zdrowia w tym łaski ochrony przed korona wirusem dla wszystkich oraz zgody w rodzinie .

 144. św. Ojcze PIO, powierzamy Ci nasze błagania o to, byś ofiarował nas Dziewicy Pośredniczce Łask, abyśmy otrzymali od Pana wieczne zbawienie
  Ośmieleni przykładem Twojej ufności do Boga, prosimy wstawiaj się w naszych intencjach, prosimy o łaski zdrowia dla wszystkich oraz zgody w rodzinie, w tym łaski ochrony przed korona wirusem .

 145. Święty ojcze Pio proszę ciebie o wstawiennictwo do Pana Naszego o zdrowie dla mojego wnuka, syna, córki męża, zięcia, oraz dla mnie. Ochroń nas przed zakażeniem koronowirusem.

 146. Święty ojcze Pio proszę ciebie o wstawiennictwo do Pana Naszego o zdrowie dla mojej rodziny tj. dla mojego syna , wnuka, córki, męża, zięcia, oraz dla mnie. Ochroń moją rodzinę przed zarażeniem koronowirusem.

 147. Św. Ojcze PIO, Ty który jesteś naszym przyjacielem , pocieszycielem naszych dusz, pomocą dla nas grzeszników, powierzamy Ci nasze dusze, by stały się zdolne do udźwignięcia całego cierpienia, które nosimy w sercach. Ośmieleni przykładem Twojej ufności do Boga, prosimy wstawiaj się w naszych intencjach, prosimy o łaski zdrowia, głównie łaski ochrony przed korona wirusem dla wszystkich oraz zgody w rodzinie

 148. Św. Ojcze PIO, błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy byli w stanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecać je Bogu, aby poprzez nie przygotował dla nas miejsce w życiu wiecznym. Ośmieleni przykładem Twojej ufności do Boga, prosimy wstawiaj się w naszych intencjach, prosimy o łaski zdrowia w tym łaski ochrony przed korona wirusem dla wszystkich oraz zgody w rodzinie .

 149. Św. Ojcze PIO, broń nas przed złym duchem, kieruj nasze kroki na drogi pokoju i naucz nas żyć w prawdzie i wolności dzieci Bożych. Prosimy wypraszaj dla nas potrzebne łaski, zgodne z wolą Bożą.

 150. Św. Ojcze PIO, broń nas przed złym duchem, kieruj nasze kroki na drogi pokoju i naucz nas żyć w prawdzie i wolności dzieci Bożych. Błagamy Cię wstawiaj się za nami i wypraszaj potrzebne łaski, zgodne z wola Bożą.

 151. Proszę o gorącą modlitwę pełną wiary w intencji uzdrowienia z choroby i powrotu ze szpitala dla ks. Grzegorza – Ojcze Pio uproś temu Kapłanowi łaskę u Syna Bożego.

 152. Św. Ojcze PIO, w imię miłości, która przepełniała Twoje życie , wyjednaj nam w niebie dar zdrowia i zgody w rodzinie o które Cię z ufnością prosimy. Wyjednaj nam również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 153. Św. Ojcze PIO, pozwól nam, którzyśmy Ciebie osobiście nie spotkali, abyśmy stali się Twoimi duchowymi dziećmi.
  Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 154. Św. Ojcze PIO, wspieraj nas w godzinie walki i próby, a jeśli upadniemy, spraw, abyśmy doświadczyli radości płynącej z sakramentu pojednania. Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 155. Św. Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie dla całej naszej rodziny, a szczególnie dla Mamy. Niech nabierze sił i dojdzie do siebie. Proszę, miej nas w swojej opiece.

 156. Ojcze PIO spraw aby powróciło działanie prawidłowe hormonów układu rozrodczego,przysadki mózgowej które straciłam w wyniku krwotok czwartkowego . Nie mogę otrzymać terapi hormonalnej poniewaz nie wykonano następnymi z implantami do loży operacyjnej piersi,nie mam ubezpieczenia,pieniędzy siły chodzeniu,tracę wzrok. Ojcze PIO ześlij dobrych uczynnych profesorów ktorzy mnie pomogą.

 157. Św. Ojcze PIO, daj nam spojrzenie wiary, abyśmy potrafili od razu rozpoznawać w ubogich i cierpiących oblicze samego Jezusa. Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 158. Ojcze Pio, błagam Cię o wstawiennictwo u Boga i wyproszenie łaski uwolnienia mojej rodziny od złego sąsiada. Błagam ratuj nas

 159. Św. Ojcze PIO, bądź w niebie naszym patronem, a gdy wzywamy Twojego potężnego wstawiennictwa u tronu Bożego miłosierdzia , uproś nam przebaczenia grzechów, łaskę zjednoczenia z Jezusem Chrystusem w Eucharystii. Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 160. Prosze O łaskę poznania dobrego chłopaka, z którym stworze Szczęśliwy dom i rodzine. Aby moje oczy i serce go rozpoznały. Bym umiała się otworzyć na ta znajomość. Prosze bym jeszcze mogła się zrealizować jako dobra żona i matka.

 161. Św. Ojcze PIO, powierzamy Ci nasze dusze, aby stały się zdolne do udźwignięcia całego cierpienia, które nosimy w sercach. Prosimy otocz nas swoją opieką, chroń nas przed podstępami szatana. Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 162. Św. Ojcze PIO, kto zdoła zliczyc tych wszystkich , którzy przez Ciebie otrzymali pociechę i pomoc. Dlatego pełni ufności uciekamy się do Ciebie i prosimy o wstawiennictwo u Boga w tych wszystkich sprawach , które Ci dziś przedstawiamy. Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

  1. Święty Ojcze Pio spraw aby mój Tata Jerzy wyzdrowiał który przeszedł dwa udary mózgu i padaczki po udarowe. Bardzo go Kocham i nie chce żeby cierpiał. Bardzo Cię proszę pozwól mu nadal cieszyć się życiem i małymi kroczkami żeby był taki jak wcześniej.

 163. Ojcze Pio zaczy sie kobtrole Pokucj,Urzedu Sjarbowego wieku osob mnie szukaja pieniedzy,ktorych nie mam.Nikt nie daje mnie piniędzy sprzedałem złote pierścionki .Pozostało mnie pieniędzy na klilka pyralginow. Nie mam siły chodzić uciska tak mocno w móżdżku żyła,że tracę przytomność oraz oddech.Żeby bolą oraz kości. Spraw aby profesorowie mnie operoowali,wspomagali w pracy naukowej.

 164. Wybaw Ojcze Pio Grzegorza ,Marka,Adama,Jadwige,Celine, Darka od bezradności,bezkarności,odpowiedzialności za swoja bezczynność kłamstwa, obłude, lekkomyślnie mnie afirujac klamliwymi miłośnikami , darczyńcami. Nie oslepiaj ich obłuda komornik,bank lekarze wszyscy żądają ode mnie pieniędzy na konieczne operacje. Policja poszukuje pieniędzy, dokumentów,tożsamości.

 165. Sw.Ojcze Pio prosze Cie w intencji blagalnej o powrot do zdrowia dla syn a.
  W intencji znalezienia dobrej pracy dla niego i Twoja pomoc w odbyciu stazu, zawodowego,w zdaniu egzaminu motoryzacyjnego.Jak tez dopomoz mu znalezc dobra wspolmazonke.Pogom wystepki nieprzyjaciol naszych/alkoholika/.
  Amen..

 166. Św. Ojcze PIO, przed złem broń nas, pod płaszcz Twojej opieki pomóż nam chronić się zawsze i wszędzie. Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 167. Szczęść Boże, proszę o modlitwe o uzdrowienie z przełyakniem, z lęków, klaustrofobii, zranien wewnętrznych… Dziękuję . Odwdzięczam się swoimi modlitwami. Z Bogiem.

 168. Św, Ojcze PIO, naznaczony świętymi znakami Męki naszego Zbawiciela, Ciebie wybrał Bóg, abyś w naszych czasach na nowo ukazał potęgę i cuda Bożej miłości. Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 169. Otocz nas swoją opieką, chroń nas przed podstępami szatana, a przede wszystkim wstawiaj sie u Najwyższego , byśmy oczyszczeni z grzechów, wytrwale kroczyli ścieżkami dobra.
  Wyjednaj nam również w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 170. Ojcze PIO sprawiły dni i lata Martynki kochanej córeczki dawały szczęście,miłość,mądrość,środki finansowe.Wczoraj Pan określający się profesorem z PŁ. dowiedział sie,sezachowanie Marka z UM bylo pozorowaniem, probowaniem mnie oraz fakt ,iz Marek chciał przypodobać Martynke i zawrzeć związek małżeński ze mną.Jednakże kilka miesięcy później okazało sie,iż chętnie mnie wraz z kolegami lekarzami okaleczal i zabijał przy studentach,koleżankach,itd..

 171. Św. Ojcze Pio dziękuję Ci za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski dla mojej Siostry. Proszę Cię Ojcze o cud uzdrowienia mojej Mamy, o pomyślne wyniki badań, zdrowie dla niej i opiekę.

 172. Św, Ojcze PIO, naznaczony świętymi znakami Męki naszego Zbawiciela, Ciebie wybrał Bóg, abyś w naszych czasach na nowo ukazał potęgę i cuda Bożej miłości.
  Wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 173. Św. Ojcze PIO, przekaż nam serdeczne przywiązanie do Maryi, Matki Jezusa i naszej matki..
  Wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 174. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie relacji pomiędzy Łukaszem a Izą . Ojcze pomóż im obojgu być razem tak prawdziwie już na zawsze . Najcudowniejszy ojcze proszę o opiekę i o łaskę zdrowia dla mojej mamy siostry Sylwi i Gosi .

 175. Św. Ojcze PIO, zwróć swój łaskawy wzrok na nas, którzy zaliczamy się do Twoich czcicieli i polecamy się Twojemu wstawiennictwu u Boga.
  Wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 176. Ojcze Pio najdroższy proszę o opiekę dla mojego jedynego syna Łukasza . Błagam cię ojcze o cudowne uzdrowienie dla Łukasza . Proszę całym sercem . Ojcze spójrz na nas jak ojciec na swoje dzieci bądź naszym opiekunem w każdej chwili naszego życia . Dziękuję za wszystko dobro . Mama Łukasza

 177. Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie, moich dzieci, wnuka i męża, oraz pomóż mojego brata wnuczce Juli w maturalnej poprawce z matematyki.

 178. Św. Ojcze Pio, pomóż nam, byśmy modlili się niestrudzenie i byli pewni tego, że Bóg wie , czego nam potrzeba, zanim jeszcze Go o to poprosimy.

 179. Ojcze Pio zwracam się z prośbą o dodanie sił-uzdrowienie mojego ANTOSIA, który ma problemy z oddychaniem. Wstaw się u Najwyższego Pana za nim, bo to takie skromne i pobożne dziecko.Nigdy nie prosi dla siebie. Zawsze najważniejsze dla niego jest dobro i zdrowie innych.Ojcze Pio uzdrów jego ciało, umysł i duszę. Pozwól mu cieszyć się życiem w zdrowiu.

 180. Św. Ojcze PIO, towarzysz nam w ziemskiej pielgrzymce do szczęśliwej ojczyzny, do której również my mamy nadzieje dojść, aby na wieki kontemplować chwałę Ojca, Syna i Ducha Świętego. Wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 181. Pokorny i umiłowany Ojcze PIO ! Prosimy, naucz także nas pokory serca, abyśmy zostali zaliczeni do grona prostaczków z Ewangelii, którym Ojciec obiecał objawić tajemnice swego Królestwa. Wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 182. Ojcze PIO, powierzamy Ci nasze troski i prosimy o wstawiennictwo u Pana, byśmy dzięki Bożej dobroci otrzymali łaski o które gorąco prosimy. Wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 183. Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Donaty . O uzdrowienie ją z nowotworu. O wyjście z sytuacji w jakiej się znalazła. O dar życia wiecznego dla jej bliskich.

 184. Ojcze PIO czekam na,wsprrcie finansowej od mądrych przestojnych mężczyzn .Grzegorz odmawia mnie od wielu lat wszelkiej pomocy,finansowej.Mogę,stracić życie oraz mieszkanie i dom od mnie zadłużania przez lekarzy ZUS,spółdzielnie brakiem operacji,umorzeń zobowiązań.Bicia mnie przez Grzegorza,Adama,Jadwigę po mojej głowie i twarzy mam połamaną prawą rękę.

 185. Proszę o modlitwę o nawrócenie Gabrieli, o wsparcie dla niej w ciężkiej chorobie i ulgę w cierpieniu, łaskę jeszcze długiego życia; uzdrowienia, jeśli Bóg zechce, a także o ochronę przed skutkami przekleństwa.

 186. Bardzo proszę o modlitwę. Mam jedno oko, które coraz słabiej widzi – trzy zabiegi laserowe nie przyniosły skutku. Czeka mnie kolejny zabieg 8 września. A ja muszę dojeżdżać do pracy i pracować . Potrzebuję, aby widzieć.
  Błagam o pomoc, polecam się Jezusowi Miłosiernemu, aby usłyszał mój głos. Powierzam mu tę sprawę – Jezu Ty się zajmij !
  Proszę o wstawiennictwo i modlitwę. Św. Ojcze Pio zanieś do Jezusa moją prośbę.

 187. Powierzamy Ci nasze błagania o to, byś ofiarował nas Dziewicy Pośredniczce Łask, abyśmy otrzymali od Pana wieczne zbawienie. Wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 188. O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.

 189. Swiety Ojcze Pio prosze Cie o powot do zdrowia oraz o pomoc w pogromieniu wystepkow nieprzyjaciol/S.E.T.M.E./.alkoholika/.wymierzonych we mnie i w moje dzieci. oraz/ R.J.R./Oddal ich od nas.
  Dziekuje bardzo.

 190. Św. Ojcze PIO, Ty który jesteś naszym przyjacielem , pocieszycielem naszych dusz, pomocą dla nas grzeszników, powierzamy Ci nasze dusze, by stały się zdolne do udźwignięcia całego cierpienia, które nosimy w sercach.

 191. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Przez Twoje oddanie Bożej Matce proszę wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 192. Czekam Ojcze Pio na spotkanie z szczęściem miłością od Darka i Matka takie wołania i modlitwy wiary wnosili obok mnie osoby w Łodzi z wiarą w Twojego silnego oblicza Ojca PIO,w pokorze liczac na łaski od Ojca PIO dovro ludzkie,Boga,lekarzy -profesorów którzy operują mnie.

 193. Z powodu utraty pracy w zakladzie pracy ktirego pracodawca pobił,nie płacił pieniędzy ani składek.Ochronę mnie przed złym Ojcze PIO proszę,pracę naukową,dobroc i wyróżnienie od profesorów,uczelni. Wykonanie operacji raka piersi onkoplastyki impkantow w lożę piersi,operację barku prawneo,serca laski od Twojego zesłania szczęścia i miłości od mężczyzn.Proszę Ciebie Ojcze Pio.

 194. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Prosimy, w imię miłości , która przepełniała Twoje życie wyjednaj nam w niebie potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 195. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Prosimy wstawiaj się za nami u Boga ,bądź naszym orędownikiem i wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 196. Ojcze Pio proszę o łaskę pocieszenia mego syna Łukasza , błagam o cudowne uzdrowienie . Najdroższy Ojcze dla ciebie nie ma rzeczy nie możliwych błagam cię całym sercem miej litość i miłosierdzie dla mojego syna . Proszę o opiekę w każdej chwili życia . Mama Łukasza

 197. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Prosimy wstawiaj się za nami u Boga , abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjąć nasze bóle. Prosimy Cię również, wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 198. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Prosimy módl się za nami w naszych intencjach. Prosimy Cię , wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 199. Z okazji 17 urodzin Martynki prześlij Ojcze PIO dar szczęścia,miłości, wiedzy,pieniędzy na wszystko co najlepsze dla Martybki.Prosi Ciebie Ojcze PIO mana Edyta.

 200. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Ośmielony przykładem Twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w naszych intencjach. Prosimy Cię , wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 201. Ojcze Pio proszę o wsparcie w każdej chwili mego życia . Proszę o wybaczenie moich błędów przeszłości . Błagam o łaskę zdrowia i opiekę dla mojego syna Łukasza .

 202. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Błagamy Cię, wstawiaj się za nami, byśmy w naszych trudnych sprawach zdrowotnych , które przedstawiamy Bogu, przyjęli z wiarą Jego wolę. Prosimy Cię również , wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 203. Ojcze Pio proszę o opiekę i uzdrowienie dla mojego syna . Najdroższy Ojcze wspomagaj i prowadź Łukasza w każdej chwili życia . Ojcze podaruj mu jasność umysłu aby podejmował dobre decyzje zgodne z wolą bożą . Błagam o błogosławieństwo na każdy dzień .

 204. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Błagamy Cię, módl sie , aby cały lub chrześcijański zjednoczył się w jednej wierze , by poczuł się jedną wielką rodziną Bożą. Prosimy Cię również , wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 205. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Błagamy Cię, o wstawiennictwo , aby niewierzący zostali nawróceni , aby wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swoich sercach. Prosimy Cię również , wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 206. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Błagamy Cię, uproś nam u Boga wielką troskę i miłość, jakimi Ty darzyłeś dusze w czyśćcu cierpiące. Prosimy , aby nasze cierpienia i modlitwy przyczyniły się do skrócenia ich mąk .Prosimy Cię również , wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 207. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy nauczyli się słuchać naszego Anioła Stróża, który zawsze jest gotów być naszym przewodnikiem i podpowiada nam, jak walczyć z grzechem. Prosimy Cię również , wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 208. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Błagamy Cię, módl się za nami, do Najświętszej Maryi Panny. Przekaż w Jej ręce szczery żar za nasze grzechy i modlitwy o poprawę. Prosimy Cię również , ,wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 209. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy z Twoją pomocą i z pomocą wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do porzucenia grzechu oraz wytrwania w wierze aż do naszej śmierci. Prosimy Cię również , ,wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 210. Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, by operacja odnośnie złamania obojczyka nie była konieczna, by ból ustał i mogła znów ruszać ręką i podnosić swoje wnuki.
  Amen

 211. Prośba o modlitwę w intencji osoby, którą bardzo kocham o uwolnienie od nałogu, o jasność umysłu i docenienie szans otrzymanych od innej osoby, by teraz on otworzył swoje serce dla tej osoby i dał jej szansę, jak ona jemu i to nie raz, a nie uciekał przed tym co na prawde czuje. By pokochał mnie na nowo.

 212. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Błagamy Cię,módl się za nami, abyśmy byli w stanie przyjmować i pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecać je Bogu ..Prosimy Cię ,wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

  i

 213. Ojcze Pio, dziękuję za pośrednictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Prosimy Bądź w niebie naszym patronem, a gdy wzywamy Twojego potężnego wstawiennictwa u tronu Bożego miłosierdzia , uproś nam przebaczenie grzechów, łaskę zjednoczenia z Jezusem Chrystusem w Eucharystii i radość trwania w Kościele Świętym .Prosimy Cię ,wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

  i

 214. Ojcze Pio proszę o łaskę pojednania między Marią a mną. O przemianę jej serca, o uzdrowienie jej z gniewu. O odnowienie na nowo przyjaźni między nami.

 215. Ojcze Pio proszę o łaskę pojednania między Marią a mną . O przemianę jej serca, o uzdrowienie jej z gniewu. O odnowienie na nowo przyjaźni między nami.

 216. Ojcze Pio, dziękuję za wstawiennictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Przez Twoje oddanie Bożej Matce, prosimy Cię ,wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 217. Św. Ojcze Pio, moja siostra będzie miała teraz operację, proszę Cię o opiekę nad nią, ochraniaj ją i strzeż, aby powróciła do zdrowia i pełni sił. Proszę Cię Ojcze o szczęśliwy przebieg operacji. Pomóż mojej siostrze Ojcze.

 218. Ojcze Pio proszę o dar małżeństwa dla mojego syna Łukasza . Ojcze błagam Cię całym sercem wspomagaj nas w każdej chwili naszego życia .

 219. w. Ojcze Pio, dziękuję za wstawiennictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Bądź naszym orędownikiem u Pana Boga i prosimy Cię ,wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 220. Św. Ojcze Pio, dziękuję za wstawiennictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Bądź z nami w naszych doświadczeniach : prosimy Cię ,wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem. Ufamy miłości Bożej.

 221. Św Ojcze Pio proszę o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów , o utrzymanie się w mojej obecnej pracy. Proszę o poznanie odpowiedniego mężczyzny z którym będę szczęśliwa.

 222. Św. Ojcze Pio, dziękuję za wstawiennictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Ośmielony przykładem Twojej ufności wobec Boga, prosimy Cię ,wypraszaj dla nas potrzebne łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie oraz również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 223. Św. Ojcze Pio, dziękuję za wstawiennictwo w otrzymanych od naszego Boga łaskach.
  Prosimy Cię, wstawiaj się za nami , byśmy w naszych trudnych sprawach , które przedstawiamy Bogu, przyjęli z wiarą Jego wolę. Wyproś proszę również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 224. Ojcze Pio błagam usłysz moją prośbę o zdrowie dla mojego syna Łukasza . Proszę ulecz go całego w cudowny sposób . Uproś uleczenie wszystkich najmniejszych zakamarków całego organizmu Łukasza . Ojcze Pio proszę opiekuj się moim synem Łukaszem zawsze w każdej chwili jego życia . Proszę Ojcze prowadź go prostą drogą . Podaruj Ojcze anioła stróża . Dziękuję za wszystko .

 225. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
  Prosimy Cię, zwróć swój łaskawy wzrok na nas , którzy zaliczamy sie do Twoich czcicieli i polecamy się Twojej opiece. Wyproś proszę również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 226. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zdrowie dla mnie, aby moje wyniki były prawidłowe.

 227. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
  Módl się, aby lud chrześcijański zjednoczył się w jednej wierze, by poczuł się wielką rodziną.. Wyproś proszę również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 228. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
  Błagamy Ciebie o wstawiennictwo, aby niewierzący zostali nawróceni, aby wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swoich sercach. . Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 229. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
  Błagamy Cię za chorych i cierpiących, by mogli być uzdrowieni, jeżeli tak jest wola Boża. Spraw , by mogli dziękować za to Bogu i wychwalać Go na zawsze. . Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 230. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem do Pana Naszego. Proszę aby moje badania nie wykazały czegoś groźnego.
  Wyproś również dla nas łaskę o uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 231. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
  Błagamy Cię, uproś nam u Boga wielka troskę i miłość , jakimi Ty darzyłeś dusze w czyśćcu cierpiące. Prosimy , aby nasze cierpienia i modlitwy przyczyniły się do skrócenia ich cierpień. Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 232. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem do Pana Naszego. Dziękuję, że mój zięć Marcin wyzdrowiał,
  Wyproś również dla nas łaskę o uniknięcia zarażenia korona wirusem. .

 233. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem do Pana Naszego. Poproś o zdrowie dla mojego zięcia Marcina, aby było to tylko przeziębienie, a nie korona irus.j.
  Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 234. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
  Błagamy Cię, módl się za nami, do Najświętszej Maryi Panny. Przekaż w Jej ręce szczery żal za nasze grzechy i modlitwy o poprawę. Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 235. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
  Błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy z Twoją pomocą i z pomocą całego wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do porzucenia grzechu oraz wytrwania w wierze aż do końca naszych dni. Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 236. Kochani, błagam o modlitwę o uzdrowienie Doroty z nowotworu mózgu. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie, a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Prosi Małgorzata

 237. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy byli w stanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecać je Bogu. Wypraszaj równie dla nas łaski zdrowia i zgody w rodzinie.
  oraz łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 238. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Pokorny i umiłowany Ojcze PIO! prosimy naucz nas pokory serca, abyśmy zostali zaliczeni do grona prostaczków z Ewangelii , którym Ojciec obiecał objawić tajemnice swego Królestwa.
  Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 239. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Przez Twoje oddanie Bożej Matce, proszę Cię o pomoc i wypraszaj dla nas łaski zdrowia i zgody w rodzinie.
  Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 240. Ojcze Pio najdroższy błagam o łaskę uzdrowienia mojego jedynego syna Łukasza w cudowny sposób . Proszę ojcze uzdrów wszystkie komórki zakamarki w organizmie Łukasza które potrzebują cudownego ozdrowienia . Ojcze proszę spójrz z ojcowską miłością na nas i pomóż . Proszę bádź nam tatą błagam usłysz ojcze moje wołanie i wysłuchaj .Mama Łukasza

 241. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. W imię miłości , która przepełniała Twoje życie, wyjednaj nam w niebie łaski zdrowia i zgody w rodzinie.
  Wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 242. DROGI BOŻE ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW OJCA PIO PROSIMY CIĘ O WYPEŁNIENIE SIĘ WOLI BOŻEJ W ŻYCIU TATY, JEŚLI JEST TWOJĄ WOLA, ABY WYZDROWIAŁ Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ PROSIMY CIĘ O UZDROWIENIE JEGO DUSZY I CIAŁA. AMEN

 243. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Módl się za nami, gdy wytrwale błagamy Boga o łaski zdrowia i zgody w rodzinie.
  Wyjednaj dla nas łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 244. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Wstawiaj się za nami u Boga, abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjąć nasz ból i uproś nam łaski zgodne z Jego wolą.
  Wyjednaj dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 245. Św Ojcze Pio proszę o łaskę pojednania między Magdą a mną. Proszę o przemianę jej serca, o uwolnienie jej z gniewu. O odnowienie na nowo przyjaźni między nami.

 246. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. módl się za nami w naszych trudnościach i uproś nam u Jezusa łaski zgodne z jego wolą.
  Wyjednaj dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem

 247. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Wstawiaj się za nami, byśmy w naszych trudnych sprawach, które przedstawiamy Bogu, przyjęli z wiarą Jego wolę.
  Wyjednaj dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 248. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Módl się aby cały lud chrześcijański. zjednoczył się w jednej wierze, by poczuł się wielką Bożą rodziną.
  Wyjednaj dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 249. Święty Ojcze Pio Błagam Cię o modlitwę wstawienniczą w intencji zdrowia mojej ukochanej żony Dominiki . W zeszłym roku zdiagnozowano u niej czerniaka złośliwego . Proszę Cię z całego serca wymódl łaskę zdrowia dla niej i możliwość wychowania naszych wspaniałych dzieci Julkę Ksawerego i Hanię

 250. Święty Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla mnie, oraz moich bliskich tj. dla męża, wnuka, syna, córki i zięcia. Ponadto pomóż mojemu synowi w karierze, aby dostał w końcu obiecany awans.

 251. Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Gracjana. O uwolnienie go z alkoholizmu. O wyjście z sytuacji w jakiej się znalazł.

 252. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy Cię o wstawiennictwo , aby wszyscy niewierzący zostali nawróceni, aby wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swoich sercach.. Wyjednaj dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 253. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy Cię za chorych i cierpiących , by mogli być uzdrowieni, jeśli jest taka wola Boża. Spraw, by mogli dziękować za to Bogu i wychwalać Go na zawsze. Wyjednaj również dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 254. Część Boże.Święty Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie ciała i duszy dla mojego męża. Dozwól nam , abyśmy stali się także Twoimi duchownymi dziećmi, byśmy mogli otrzymać od Boga potrzebne łaski, zgodne z jego wolą.

 255. Swiety Ojcze Pio prosze Cie o zdrowie i wybawienie Marii i jej dzieci oraz rodziny od zla i nienawisci ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/.
  W intencji blog.Twojego w pomyslnym rozwiazaniu naszych spraw/:zawodowych,ekonomicznych,zdanie egzaminu przez syna,o pomyslna tranzakcje,o uchronienie od epidemii/.O dobrych przyjaciol.
  Dziekuje bardzo.

 256. SW Ojcze Pio błagam o opiekę nad rodziną. Proszę o zdrowie, radość dla mamy i brata. Aby bratu udało się rozwinąć biznes. Proszę abyśmy byli zdrowi. Proszę abym zdobyła kolejny stopień, o akceptację prac, jasność umysłu oraz dobrego męża a także dom.

 257. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Dozwól nam , abyśmy stali się także Twoimi duchownymi dziećmi, byśmy mogli otrzymać od Boga potrzebne łaski, zgodne z jego wolą. Wyjednaj również dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 258. Św. Ojcze Pio dziękuję dla mojej rodziny za otrzymane łaski i proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga za mnie, abym była zdrowa.

 259. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy Ci, módl się za nami , abyśmy nauczyli się słuchać naszego Anioła Stróża, który zawsze jest gotów być naszym przewodnikiem i podpowiada nam , jak walczyć z grzechem.. Wyjednaj również dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 260. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy Ci, módl się za nami do Najświętszej Maryi Panny. Przekaż w Jej ręce szczery żal za nasze grzechy i modlitwę o poprawę. Wyjednaj również dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 261. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy Ci, módl się za nami , abyśmy z Twoją pomocą i z pomocą całego wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do porzucenia grzechu oraz wytrwania w wierze aż do godziny naszej śmierci.. Wyjednaj również dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 262. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy Ci, módl się za nami , abyśmy byli w stanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecać je Bogu, aby poprzez nie przygotował dla nas miejsce w życiu wiecznym. Wyjednaj również dla nas dary zdrowia i zgody w rodzinie, jak również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 263. 1. O dobre, pobożne i szczęśliwe życie dla Klaudii i Natanielka, o uwolnienie od złych ludzi, zwłaszcza od Mateusza I jego rodziny, o dobrego męża dla Klaudii i tatę dla Natanielka.
  2. o uwolnienie od nałogów dla Roberta i Małgorzaty oraz Arkadiusza.
  3. O nawrócenie dla Wandy, Roberta, Małgorzaty i Klaudii. Amen.

 264. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Przez Twoje oddanie Bożej Matce, prosimy o pomoc w naszych potrzebach- wyjednaj dla dary zdrowia i zgody w rodzinie . Prosimy wyproś również łaskę uniknięcia zarażenia korona wirusem.

 265. Najdroższy ojcze Pio błagam o cud uzdrowienia dla mojego syna Łukasza . Proszę ojcze bądź przy nim zawsze proszę opiekuj się i wzmocnij . Spraw ojcze aby dostrzegł piękno i radość życia . I pomóż ojcze Łukaszowi troszkę uwierzyć w siebie .Ojcze błagam usłysz mnie i wysłuchaj . Mama Łukasza

 266. Najdroższy ojcze dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych masz ogromną moc . Błagam cię całym sercem o uzdrowienie mojego jedynego syna Łukasza . Proszę uzdrów wszystkie komórki w jego organizmie . Błagam ojcze Pio spójrz na Łukasza z ojcowską miłością i uzdrów go w cudowny sposób . Proszę otaczaj go opieką w każdej chwili jego życia . Prosi cię ojcze Pio mama Łukasza .

 267. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. W imię miłości , która przepełniała Twoje życie, prosimy wyjednaj nam w niebie dary zdrowia i zgody w rodzinie . Prosimy wyproś również łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 268. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy , módl się za nami,gdy wytrwale błagamy Boga o łaski zdrowia i zgody w rodzinie. Prosimy wyproś również łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 269. Moja matka Jadwiga bił mnie po tyle głowy twarzy i czekał kiedy zabije, Adam nagrywał jak mnie Jadwiga P. bije to utraty życia.Grzegorz mówił kiedy dosyć , czekał Grzegorz na sofie czarnej kiedy bijąca Jadwiga zmęczy sie mnie wybije oko i krew zacznie płynąc z mózgu od pękającej czaszki. Ojcze Pio oby ich więzień Adam , Jadwigę i Grzegorza nie ominął oraz wszystko co z bólem związane. Niech cierpią tyle ile mnie okaleczyli okradli z pieniędzy zniszczyli narządy wewnętrzne.

 270. Św. Ojcze Pio, proszę żeby ten tydzień w pracy był spokojny i żeby nic złego się nie wydarzyło. Dopomóż mi, proszę… Nie opuszczaj w potrzebie.

 271. Święty Ojcze Pio, proszę o żywą wiarę dla mnie i moich dzieci. Kochany Ojcze Pio, proszę wstawiaj się w nich intencjach do Pana, szczególnie o uzdrowienie moich napięć i lęków utrudniających normalne połykanie. Pomóż mi też rozeznać wolę Bożą.

 272. Św Ojcze Pio proszę o łaskę pojednania między Marią a mną. Proszę o przemianę jej serca, o uzdrowienie jej z gniewu. O odnowienie na nowo przyjaźni między nami.

 273. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy bądź naszym orędownikiem u Boga, gdy prosimy o łaski zdrowia i zgody w rodzinie. Prosimy wyproś również łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 274. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy bądź z nami w naszych doświadczeniach, abyśmy ufali miłości Bożej. Prosimy wyproś również łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 275. Święty Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u Boga i wyproś mi łaskę uzdrowienia relacji z Piotrem. Nie pozwól mu poślubić innej kobiety. Połącz nasze drogi tak abyśmy mogli być razem. Pomóż nam pokonać wszystkie przeszkody i trudności w zbudowaniu poważnej relacji. Prowadź nas i ratuj naszą znajomość. Proszę spraw żeby to nie był koniec naszej relacji. Wyproś mi możliwość odnowienia kontaktu i spotykania się. Proszę także o uzdrowienie duszy i serca Piotra. Spraw aby dopuścił do serca uczucia do mnie i przestał je zwalczać.

 276. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy wstawiaj się za nami, abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjmować nasze bóle i uproś nam łaski zdrowia i zgody w rodzinie. Prosimy wyproś również łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 277. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Módl się za nami w naszych intencjach – łaski zdrowia i zgody w rodzinie- które Ci przedkładamy. Prosimy wyproś również dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 278. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Ośmieleni przykładem Twojej ufności wobec Boga, prosimy o wstawiennictwo w naszych intencjach – łaski zdrowia i zgody w rodzinie- które Ci przedkładamy. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 279. W moich intencjach i za moich bliskich św. p. Piotr, Sławomir, Tomasz, Szymon, Konrad, Sebastian, Beatrycze, Franciszek, Aleksander, Sebastian, Józefina, Zenon Sławomir, Sebastian, Paweł, Łukasz, Jan, Antoni Dominik, żyjących Józef, Józefina, Grzegorz, J., S., W., i za mnie.

 280. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy, wstawiaj się za nami , byśmy w naszych trudnych sprawach , które przedstawiamy Bogu, przyjęli z wiarą Jego wolę. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 281. w intencji o uzdrowienie Izy, Basi, Gabrysi, o dar rozeznania woli Bożej w ich życiu oraz światło Ducha Św i ochronę przed złem dla nich i ich rodzin

 282. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy, prosimy broń nas przed złym duchem, kieruj nasze kroki na drogę pokoju i naucz nas żyć w prawdzie i wolności dzieci Bożych. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 283. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy, bądź w niebie naszym patronem, a gdy wzywamy Twego potężnego wstawiennictwa u tronu Bożego miłosierdzia, uproś nam przebaczenia grzechów, łaskę zjednoczenia z Jezusem Chrystusem .Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 284. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy, przekaż nam Twoje serdeczne przywiązanie do Maryi, Matki Jezusa i naszej Matki. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 285. Kochany Ojcze Pio proszę o uzdrowienie z nagłej choroby ciężkiego ataku trzustki Grzegorza, pomóż mu i ulecz go.

 286. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy, bądź w niebie naszym patronem, a gdy wzywamy Twojego potężnego wstawiennictwa u tronu Bożego miłosierdzia, uproś nam potrzebne łaski.. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 287. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Powierzamy Ci nasze błagania o to, byś ofiarował nas Dziewicy Pośredniczce Łask, abyśmy otrzymali od Pana wieczne zbawienie. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 288. Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Norberta. O uzdrowienie go z alkoholizmu. O wyjście z sytuacji w jakiej się znalazł.

 289. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy, przed złem broń nas, pod płaszcz Twej opieki pomóż nam chronić się
  zawsze i wszędzie. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 290. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy, pomóż nam , byśmy modlili się niestrudzenie i byli pewni tego,że Bógwie,czego nam potrzeba, zanim jeszcze Go o to poprosimy. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 291. Boże Ojcze proszę w imię Pana Jezusa i za wstawiennictwem Św. Ojca Pio o zdrowie, przebaczenie grzechów, potrzebne łaski Ducha Świętego i błogosławieństwo w każdej sprawie dla rodzin:Jana, Ireny, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Julii, Joanny, Damiana, Anety, Janusza i Kamila.

 292. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Powierzamy Ci prośby o łaski dla nas i dla osób nam drogich. Powierzamy Ci nasze dusze, by stały się zdolne do udźwignięcia całego cierpienia, które nosimy w sercach. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 293. O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę opiekę SW O Pio Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali Joli Krzyśka,Zuzi,KS Kazimierza

 294. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Prosimy otocz nas swoją opieką , chroń nas przed podstępami szatana, a przede wszystkim wstawiaj się u Najwyższego , byśmy oczyszczeni z grzechów, wytrwale kroczyli ścieszkami dobra. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 295. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Przez Twoje oddanie Bożej Matce,prosze Cię o pomoc w naszej potrzebie, wyproś dla nas łaski zdrowia i zgody w rodzinie o które CIę z ufnością prosimy. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 296. Święty Ojcze Pio proszę Cię wstaw się za mojego wnuka Mikołaja aby zagoiła się jego stopa, aby nie cierpiał.

 297. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy ,w imię miłości , która przepełniała Twoje życie, wyjednaj nam w niebie. łaski zdrowia i zgody w rodzinie o które CIę z ufnością prosimy. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 298. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy , módl się za nami, gdy wytrwale prosimy Boga o łaski zdrowia i zgody w rodzinie.. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 299. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagam ,bądź naszym orędownikiem u Boga , gdy prosimy o łaski zdrowia i zgody w rodzinie. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 300. Proszę Cię Ojcze Pio daj nam wszystkim zdrowie chleb i pracę i moim dzieciom i wnukom zdrowie chleb i pracę. I daj abyśmy oboje z Ryśkiem byli zdrowi doczekali do spokojnej starości i mogli wychwalać Jezusa i czcić Matkę Najświętszą. Pomóż Ojcze Pio aby wybory na prezydenta Polski wygrał Andrzej Duda

 301. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagam ,wstawiaj się za nami, abyśmy mogli z godnością przyjąć nasze bóle Bądź z nami w naszych doświadczeniach życiowych , trudnych chwilach, abyśmy ufali miłości Bożej. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 302. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagam , módl się za nami i proszę o wstawiennictwo w naszej intencjach , zdrowia i zgody w rodzinie. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 303. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem .Ośmielony przykładem Twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w naszej intencjach , zdrowia i zgody w rodzinie. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 304. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem .Błagamy CIę ,wstawiaj się za nami , byśmy w naszych trudnych sprawach , które przedstawiamy Bogu, przyjęli z wiarą Jego wolę. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 305. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem .Błagamy CIę , broń nas przed złem , pod płaszcz Twojej opieki pomóż nam chronić się zawsze i wszędzie. Módl się za nami teraz i w godzinie śmierci. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 306. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem .Błagamy CIę o wstawiennictwo, aby niewierzący zostali nawróceni, aby wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swoich sercach.. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 307. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem .Dozwól nam , abyśmy stali się Twoimi duchowymi dziećmi.NIech za Twoją opieką, przywództwem i pomocą otrzymamy łaskę od Boga, byśmy mogli spotkać Go przy bramach nieba w dzień naszej śmierci.. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 308. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem .Módl się ,aby cały lud chrześcijański zjednoczył się w jednej wierze, by poczuł się wielką rodziną.. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 309. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem .Proszę Cię, o zdrowie dla mnie i moich bliskich.

 310. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy Cię, za chorych i cierpiących , by mogli być uzdrowieni, jeśli jest tak wola Boża.. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 311. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy Cię, módl się za nami ,do Najświętszej Maryi Panny. Przekaż w Jej ręce szczery żal za nasze grzechy i modlitwy o poprawę, aby imię nasze zostało wpisane do księgi życia wiecznego. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 312. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy Cię, módl się za nami , abyśmy z Twoją pomocą i z pomocą całego wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do porzucenia grzechu oraz wytrwanie w wierze aż do godziny naszej śmierci. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 313. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem. Błagamy CIę, módl się za nami , abyśmy byli w stanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecać je BOgu , aby poprzez nie przygotował dla nas miejsce w życiu wiecznym. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 314. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem. Przed złem broń nas, pod płaszcz Twojej opieki pomóż nam chronić się zawsze i wszędzie, w dobrym i uczciwym życiu umacniaj nas , w ostatniej godzinie naszego życia doczesnego pojednaj nas w miłości z Bogiem, a także módl się za nami teraz i w godzinę śmierci naszej. Prosimy wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 315. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem,Przez Twoje oddanie Bożej Matce proszę CIę o pomoc w naszych potrzebach. Wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 316. Ojcze Pio uwolnij mnie od Adama, Ewy, Jadwigi, Grzegorza oraz jego pracowników śmiejących sie z mojego kalectwa, braku piersi, oka, nogi, nosa, itd.. , Celiny i Renaty podłości stręczycielstw z noszenia ich mnie bicia,spychania popychania z schodów, w mieszkaniu, domu ograbiania z pieniędzy z w domu , LIDL, mieszkaniu tramwaju, Super-Pharm .Zmuszania do płacenia długów nasienia brzmienia nadanych przez nich win ,biedy, okaleczania mnie. Znęcania sie nad moim kalectwem i robienia pośmiewiska przez sąsiadki i sąsiadów ludzi na ulicy w sklepie. Oczekiwania przez lekarzy i lekarki pielęgniarki z Barlickiego , ICZMP w Łodzi , WAM ,że będę żyła bez pieniędzy i operacji w bólu kalectwie cierpieniu i upokorzeniu. Marnego żywotu nie poczciwych zamiarów tych osób wobec mnie zmuszania mnie do znoszenia bólu cierpienia zdradzania przez Grzegorza jako jego prawa do niszczenia mnie i okaleczania. Daj mojej córce szczęście miłość pieniądze jak dłużej tak nie pożyje mdleje i spadam z schodów z powodu bólu braku sił wyczerpana brakiem operacji i podłością lekarek, ludzi rodziny. Spraw aby natychmiast wykonali profesorowie operację chirurgię piersi ( pierś jest sina piekąca obumiera z implantami , neurochirurgiczną (krew z nosa policzków i czoła wypływa z żył podczas snu ucisku rozwarstwiającego sie naczynia uszkodzonego w móżdżku , ortopedyczną ( bark boli opada nawet podczas próby ruchu,.

 317. Święty Ojcze Pio wstaw się za nas do Naszego Pana aby ochronił moją rodzinę od epidemii, a także pomóż wszystkim cierpiącym, a najbardziej siostrom zakonnym z Chełmna które zaraziły się koronawirusem .

 318. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem,W imię miłości , która przepełniała Twoje życie, wyjednaj nam w niebie dar zdrowia dla całej rodziny, o który Cię z ufnością proszę. Wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 319. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem,Bądź naszym orędownikiem u Boga, gdy prosimy Cię o łaski zgodne z Jego wolą. Wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 320. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem,Bądź z nami, w naszych doświadczeniach trudnych czasów. Wyproś także dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 321. Sw. Ojcze Pio, prosze Cie o laske zdrowia dla naszej ciezko chorej mamy. Pomoz jej wrocic do zdrowia z tego krytycznego stanu.

 322. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem,Wstawiaj się za nimi i uproś nam u Jezusa łaski wytrwania w dobrym abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjąć wolę Bożą. Wyproś także dla nas łaskę o uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 323. Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Donaty. O uzdrowienie ją z nowotworu. O wyjście z sytuacji w jakiej się znalazła.

 324. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem,Ośmielony przykładem Twojej ufności wobec Boga, proszę modlitwę w naszych intencjach. Wyproś także dla nas łaskę o uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 325. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem, proszę o spokój i zdrowie dla mojej rodziny . Wyproś dla nas łaskę o uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 326. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Święty Ojcze PIO, wstawiaj się za nami,abyśmy w naszych trudnych sprawach , które przedstawiamy Bogu, przyjęli z wiarą Jego wolę. Błagamy, wyproś dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 327. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Święty Ojcze PIO, obdarowany ranami Zbawiciela, przez te święte rany uproś nam przebaczenie grzechów. Błagamy, wyproś dla nas łaskę uniknięcia zarażenia koronawirusem ..

 328. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy Cię , módl się , aby cały lud chrześcijański zjednoczył się w jednej wierze, by poczuł się wielką Bożą rodziną . Dozwól abyśmy stali się Twoimi duchowymi dziećmi. . Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 329. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy Cię o wstawiennictwo , aby niewierzący zostali nawróceni, aby wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swych sercach. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 330. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy CIę, za chorych i cierpiących,by mogli być uzdrowieni, jeśli jest taka wola Boża. Spraw, by mogli dziękować za to Bogu i wychwalać Go na zawsze. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 331. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy CIę, uproś nam u BOga wielką troskę i miłość, jakimi darzyłeś dusze w czyśćcu cierpiące.Prosimy, aby nasze cierpienia i modlitwy przyczyniły się do skrócenia ich mąk czyśćcowych. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 332. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy CIę, módl się za nami, abyśmy nauczyli się słuchać naszego Anioła Stróża, który zawsze jests gotów być naszym przewodnikiem i podpowiadać nam, jak walczyć z grzechem. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 333. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy CIę, módl się za nami, do Najświętszej Maryi Panny, przekaż w Jej ręce szczery żal aaz nasze grzechy i modlitwy o poprawę. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 334. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem . Błagamy CIę, módl się za nami, abyśmy z Twoją pomocą i pomocą całego wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do poczuczenia grzechu oraz wytrwania w wierze aż do godzinę naszej śmierci. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 335. Św. Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane od Naszego Pana łaski za Twoim wstawiennictwem, proszę o spokój i zdrowie dla mojej rodziny w Dniach Świąt Wielkanocnych. Alleluja Pan zmartwychwstał.

 336. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem oraz za łaskę wyzdrowienia wnuczki Wiktorii. Pomóż nam, abyśmy modlili niestrudzenie i byli pewni tego że Bóg wie, czego nam potrzeba, zanim jeszcze Go o to poprosimy.. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 337. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem oraz za łaskę wyzdrowienia wnuczki Wiktorii. Przez Twoje oddanie Bożej Matce
  prosimy wyjednaj nami w niebie dar łaski zdrowia dla całej rodziny. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 338. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem oraz za łaskę wyzdrowienia wnuczki Wiktorii. W imię miłości, przepełniła Twoje życie, wyjednaj nami w niebie dar łaski zdrowia dla całej rodziny. Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 339. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga łaski za Twoim wstawiennictwem oraz za łaskę wyzdrowienia wnuczki Wiktorii. Prosimy, bądź naszym orędownikiem u Boga,aby wysłuchał nasze prośby. . Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem .

 340. Święty Ojcze Pio wstaw się za nas do Naszego Pana aby ochronił moją rodzinę od epidemii, a także pomóż wszystkim cierpiącym.

 341. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga za Twoim wstawiennictwem łaski .Prosimy, bądź naszym orędownikiem u Boga,i wypraszaj potrzebne łaski zgodne z jego wolą . Błagamy również o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem oraz wyzdrowienia wnuczki Wiktorii.

 342. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga za Twoim wstawiennictwem łaski .Prosimy, wstawiaj się za nami u Boga,i wypraszaj potrzebne łaski zgodne z wolą Bożą. Błagamy o wyproszenie łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem oraz wyzdrowienia wnuczki Wiktorii.

 343. Ojcze Pio uwolnij mnie od Adama, Ewy, Jadwigi, Grzegorza , Celiny podłości stręczycielstw z noszenia ich mnie bicia, ograbiania z pieniędzy, długów nasienia brzmienia nadanych przez nich win ,biedy, okaleczania mnie. Marnego żywotu nie poczciwych zamiarów tych osób wobec mnie zmuszania mnie do znoszenia bólu cierpienia zdradzania przez Grzegorza jako jego prawa do niszczenia mnie i okaleczania .

 344. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga za Twoim wstawiennictwem łaski .Prosimy, wstawiaj się za nami u Boga,abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjąć nasze bóle i uproś nam łaski zdrowia oraz łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 345. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga za Twoim wstawiennictwem łaski .Prosimy, módl się za nami w naszych trudnościach i uproś u Pana Jezusa łaski wytrwania w dobry oraz łaski uniknięcia zarażenia koronawirusem.

 346. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga za Twoim wstawiennictwem łaski .Ośmieleni przykładem Twojej ufności wobec Boga, prosimy o modlitwę w naszych intencjach, które Ci przekładamy. Prosimy wyjednaj nam łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem naszej rodziny i całego świata koronawirusem.

 347. Proszę o modlitwę w intencji abym pokochał Boga,o świętą wytrwałość w łasce Bożej,o przymnożenie wiary,o mądrość,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny a także dla Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę powstania z nałogu dla mojej cioci oraz dla taty Justyny i kolegów Daniela i Marcina,żebym znalazł sobie dobrą żonę i przyjaciół,o dobrego męża dla Justyny,aby Bóg uzdrowił moją seksualność,o błogosławieństwo finansowe,aby koledzy Paweł i Paweł się pogodzili.o łaskę szczerego żalu za popełnione grzechy,o przerwanie więzów samotności,o łaskę wdzięczności za otrzymane łaski,o łaskę zbawienia dla nas,aby moja relacja z Jezusem się poprawiła.

 348. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane od naszego Boga za Twoim wstawiennictwem łaski .Wstawiaj za nami byśmy w naszych trudnych sprawach , które przedstawiamy Bogu, przyjęli je z wiarą Jego wolę.. Prosimy wyjednaj nam łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem naszej rodziny i całego świata koronawirusem.

 349. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Powierzamy Ci prośby o łaski dla nas i dla osób nam drogich. Powierzamy Ci nasze dusze, by stały sie zdolne do dźwigania całego cierpienia , które nosimy w sercach.. Prosimy również wyjednaj nam łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem naszej rodziny i całego świata koronawirusem.

 350. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Przekaż na Twoje serdeczne przywiązanie do Maryi Matki Jezusa i naszej Matki. Towarzysz nam w ziemskiej pielgrzymce do szczęśliwej ojczyzny, do której również my mamy nadzieję dojść. Prosimy również wyjednaj nam łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem naszej rodziny i całego świata koronawirusem.

 351. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Módl się, aby cały lud chrześcijański zjednoczył się w jednej wierze, by poczuł się wielką Bożą rodziną.. Prosimy również wyjednaj nam łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem naszej rodziny i całego świata koronawirusem.

 352. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Błagamy Cie,dozwól nam, abyśmy stali się Twoimi duchownymi dziećmi . Niechaj za Twoją opieką , przywództwem i pomocą otrzymamy łaskę od Boga. Prosimy również wyjednaj nam łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem naszej rodziny i całego świata koronawirusem.

 353. Proszę o modlitwę w intencji zmarłej Wandy o łaski Miłosierdzia Bożego i pokoju wiecznego w przyszłym świecie amen.

 354. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Błagamy Cie,o wstawiennictwo, aby niewierzący zostali nawróceni, aby wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swoich sercach. . Prosimy również wyjednaj nam łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem nas i całego świata koronawirusem.

 355. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Błagamy Cie, za chorych i cierpiących,by mogli być uzdrowieni, jeśli taka jest wola Boga, a ich dusze by odzyskały przyjaźń z Bogiem i dary Ducha Świętego.. Prosimy również wyjednaj nam łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem nas i całego świata koronawiruse

 356. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Błagamy Cie, uproś nam u Boga wielką troskę i miłość, jakimi Ty darzyłeś dusze w czyśćcu cierpiące. Prosimy =, aby nasze cierpienia i modlitwy przyczyniły się skrócenia mąk czyśćcowych. Prosimy również wyjednaj nam ;łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem nas i całego świata koronawiruse

 357. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Błagamy Cie, módl się za nami abyśmy nauczyli się słuchać naszego Anioła Stróża, który zawsze jest gotów być naszym przewodnikiem i podpowiada nam, jak walczyć z grzechem.. Prosimy również wyjednaj nam ;łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem nas i całego świata koronawirusem.

 358. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Błagamy Cie, módl sie za nami do Najświętszej Maryi Panny przykazując Jej ręce szczery żal za grzechy i modlitwy o poprawę. Prosimy również wyjednaj nam ;łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem nas i całego świata koronawirusem.

 359. Św Ojcze Pio !
  Pokornie proszę za Twoim wstawiennictwem o odzyskanie zdrowia dla mnie i dla taty . O siły do pracy ,nauki i sprzątania.Postaw na mojej dobrego człowieka ,z którym stworzę rodzinę ,prawdziwych przyjaciół i pokieruj do wspólnoty religijnej.Opiekuj się nami.
  Czcicielka

 360. Sw o. Pio dziekuje za laski jakie wyprosiles dla mojej mamy, prosze Cie opiekuj sie nia, uprosz udrowienie chorego serca, oczu, zabierz bol i chorobe puchniejacych nog, reumatoidalnego zapalenia stawow, dziekuje Ci za to ze mama jest pogodniejsza, upros potrzebne sily do zycia codziennego

 361. Święty Ojcze Pio,Ty jesteś od dawna jednym z moich ulubionych Świętych,proszę Cię o pomoc.
  w moich intencjach, sprawach.
  Proszę,o cud miłosierdzia Bożego,
  o skuteczną ochronę przed koronawirusem,wszelką chorobą,
  złem dla mnie,dla mojej Rodziny,dla wszystkich Polaków i całego Świata.
  Proszę,o cud miłosierdzia Bożego uwolnienie,uzdrowienie z moich chorób
  i bardzo dobra odporność.
  Proszę o dar dobrego zdrowia dla mojego Ojca.
  Proszę,o cud miłosierdzia Bożego,we wszystkich trudnych dla mnie sprawach.
  Proszę o moc Ducha Świętego,we mnie, we wszystkich moich intencjach
  i w całym moim życiu.
  Proszę Święty Ojcze Pio,skoro jesteś cudotwórca od spraw wszelakich,
  to zadbaj o mnie i o moje sprawy,
  zadbaj o moje życie.Święty Ojcze Pio,
  Ja Cię proszę,we wszystkich moich intencjach i już dziękuję Bogu i Tobie,
  za spełnienie w moich intencjach.
  Niech to się wszystko stanie na chwałę Bożą.
  Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

 362. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Błagamy Cie, módl się za nami , abyśmy z Twoją pomocą i pomocą całego wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do porzucenia grzechu oraz wytrwania w wierze aż do godziny naszej śmierci. Prosimy również wyjednaj nam ;łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem nas i całego świata koronawirusem.

 363. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. Błagamy Cie, módl sie za nami , abyśmy byli wstanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecac je Bogu. Prosimy również wyjednaj nam ;łaski zdrowia dla całej rodziny oraz łaski uniknięcie zarażeniem nas i całego świata koronawirusem.

 364. Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawienie się do Naszego Pana za moich bliskich tj, za mego wnuka, syna, córkę męża, zięcia oraz za mnie, aby uchronił nas od zarażenia koronawirusem. Proszę Cię czuwaj nad nami i opiekuj się nami. Ponadto ochroń od zarazy nasz naród.

 365. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski od naszego Boga. . W imię miłości , która przepełniała Twoje życie, proszę wyjednaj nam ;łaski zdrowia dla całej rodziny oraz uniknięcie zarażeniem nas i całego kraju koronawirusem.

 366. Św.o. Pio proszę o wstawiennictwo w intencji Błogosławieństwa i opieki Bożej oraz zdrowia rodziców ,siostry z dziećmi,Adama i Ani.
  Ochroń nas przed wirusem,a także Polskę i świat.Dziękuje za otrzymane łaski.

 367. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Prosimy módl się za nami ,gdy wytrwale błagamy Boga o łaskę zdrowia
  oraz uniknięcie zarażeniem nas i całego kraju koronawirusem.

 368. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Prosimy bądź z nami w aktualnie trudnych czasach, módl się za uniknięcie zarażeniem nas i całego kraju koronawirusem.

 369. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Prosimy bądź z nami w aktualnie trudnych czasach, za uniknięcie zarażenia koronawirusem.

 370. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Prosimy módl się za w naszych aktualnie trudnych czasach, za uniknięcie zarażenia koronawirusem.

 371. Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawienie się do Naszego Pana za moich bliskich tj, za mego wnuka, syna, córkę męża, zięcia oraz za mnie, aby uchronił nas od zarażenia koronawirusem. Proszę Cię czuwaj nad nami i opiekuj się nami.

 372. Święty Ojcze Pio błagam cię chroń nas przed koronawirusem zwłaszcza rodziców, siostrę, szwagra, męża i mnie, proszę o zdrowie dla nas, miej nas w swojej opiece

 373. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Ośmieleni przykładem Twojej ufności wobec Boga, prosimy o wstawiennictwo w naszych intencjach o zdrowie dla całej rodziny i zgodę w niej.

 374. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Wstawiaj się za nami, byśmy w naszych trudnych sprawach , które przedstawiamy Bogu , przyjęliśmy z wiarą Jego wolę.

 375. w. Ojcze Pio proszę Cię o wstawienie się do Naszego Pana za moich bliskich tj, za mego wnuka, syna, córkę męża, zięcia oraz za mnie, aby uchronił nas od zarażenia koronawirusem. Proszę Cię czuwaj nad nami i opiekuj się nami.

 376. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Pomóż nam, byśmy modlili się niestrudzenie i byli pewni tego, że Bóg wie,czego nam potrzeba, zanim jeszcze Go o to poprosimy. Naucz nas także pokory serca, abyśmy zostali zaliczeni do grana prostaczków z Ewangelii, którym Ojciec obiecał objawić tajemnice swego królestwa .

 377. Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawienie się do Naszego Pana za moich bliskich tj, za mego wnuka, syna, córkę męża, zięcia oraz za mnie, aby uchronił nas od zarażenia nas koronawirusem. Proszę Cię czuwaj nad nami i opiekuj się nami.

 378. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Błagamy Cię, wypraszaj dla nas łaski zgodne z wolą Bożą. Módl się aby cały lud chrześcijański zjednoczył się w jednej wierze, by poczuł się jedną wielką rodziną.

 379. Panie Boże za wstawiennictwem Św. Ojca Pio proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla Jadwigi, o zdrowie psychiczne dla Piotra Doroty i Marka, aby Pan czuwał nad nami w rodzinie.

 380. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Błagamy Cię, dozwól nam, abyśmy stali się Twoimi duchowymi dziećmi. Niech za Twoją opieką, przywództwem i pomocą otrzymamy łaski od Boga.

 381. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Błagamy Cię o wstawiennictwo , aby niewierzący zostali nawróceni, aby wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swoich sercach.

 382. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Błagamy Cię za chorych i cierpiących , by mogli być uzdrowieni, jeśli jest taka wola Boga a ich dusze by odzyskały przyjaźń z Bogiem i dary Ducha Świętego.

 383. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Błagamy Cię , uproś nam u Boga wielką troskę i miłość, jakimi Ty darzyłeś dusze w czyśćcu cierpiące. Prosimy , aby nasze cierpienia i modlitwy przyczyniły się do skrócenia ich mąk czyśćcowych.

 384. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Błagamy Cię , módl się za nami abyśmy nauczyli się słuchać naszego Anioła Stróża,który zawsze jest gotów być naszym przewodnikiem i podpowiada nam, jak walczyć z grzechem.

 385. Święty Ojcze Pio bardzo proszę o opiekę i pomoc dla Kingi i Michała oraz ich dzieci. Proszę Ojcze uwolnij ich od wszelkiego złego, nawróć na właściwą drogę. O to samo proszę dla Karoliny i Pauliny oraz ich rodzin. Dziękuję. Bóg zapłać za modlitwy.

 386. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo u naszego Boga w otrzymywanych łaskach. Błagamy Cię , módl się za nami do Najświętszej Maryi Panny. Przekaż na Jej ręce szczery żal za nasze grzechy i modlitwy o poprawę.

 387. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych łaskach od naszego Boga . Błagamy Cię , módl się za nami, abyśmy z Twoją pomocą i pomocą całego wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do porzucenia grzechu oraz wytrwania w wierze aż do godziny naszej śmierci.

 388. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Błagamy Cię , módl się za nami, abyśmy byli w stanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecać je Bogu.

 389. Św. Ojcze Pio błagam Cię o łaskę powrotu do zdrowia dla mojej ukochanej Siostry Marzenki. Proszę Cię czuwaj nad nią i opiekuj się nią podczas pobytu w szpitalu.

 390. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Proszę przez Twoje oddanie Matce Bożej wypraszaj potrzebne nam łaski, głównie zdrowia i zgody w rodzinie.

 391. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Proszę wyjednaj dla nas dar łaski o które wytrwale i z ufnością prosimy.

 392. Św. Ojcze PIO, proszę wstaw się do naszego Boga, o zdrowie dla mojego syna Łukasza, oraz o zdrowie dla mnie oraz mojej rodziny.

 393. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Bądź naszym orędownikiem u Boga, gdy prosimy o łaski zdrowia i zgody w naszej rodzinie.

 394. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Bądź z nami w naszych doświadczeniach, problemach zdrowotnych i rodzinnych, abyśmy ufali miłości Bożej.

 395. Św. Ojcze PIO, proszę wstaw się do naszego Boga, o szczęśliwy powrót z zagranicy mojego syna Łukasza, oraz o zdrowie dla mnie oraz mojej rodziny tj. mojego wnuka Mikołaja, córki Angeliki, syna Łukasz, męża Wojciecha i zięcia Marcina.

 396. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Wstawiaj się za nami u Boga, abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjąć ból i uproś nam łaskę zdrowia i zgody w rodzinie.

 397. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Módl się z nami w naszych trudnościach i uproś nam u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym, prosimy wypraszaj dla nas łaski zdrowia i zgody w rodzinie.

 398. W intencji uzdrowienia i uwolnienia od zła dla Jana ,Justyny i Grażyny. O prowadzenie i siły do pracy dla Grażyny ,pomocnych ludzi . O dobre wyniki badań krwi , usg i mamografii ,prawidłową rehabilitację nogi Grażyny i potrzebne dla wszystkich łaski.Bóg zapłać prosi Grażyna

 399. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Ośmieleni przykładem Twojej ufności wobec Boga, prosimy o wstawiennictwo w naszych intencjach, które Ci przekładamy: prosimy o łaski zdrowia i zgody w rodzinie.

 400. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych od naszego Boga łaskach. Prosimy, wstawiaj się za nami w naszych trudnościach i potrzebach, które przedstawiamy Bogu, byśmy przyjęli z wiarą Jego wolę.

 401. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych łaskach. Prosimy, daj nam spojrzenie wiary, abyśmy potrafili od razu rozpoznawać w ubogich i cierpiących oblicze samego Boga.

 402. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych łaskach. Módl się, aby cały lud chrześcijański zjednoczył się w jednej wierze, by poczuł się wielką Bożą rodziną.

 403. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych łaskach. Błagam Cię,abyśmy stali Twoimi duchowymi dziećmi. Niech za Twoją opieką, przywództwem i pomocą otrzymamy łaskę od Boga, byśmy mogli Go spotkać przy bramach nieba w dzień naszej śmierci.

 404. Św. Ojcze PIO, błagam o łaskę miłości, szczęścia i bezpieczeństwa u boku mojego ukochanego Rafała oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego upragnionego dzieciątka. Błagam o wstawiennictwo.

 405. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymywanych łaskach. Błagam Cię, o wstawiennictwo, aby niewierzący zostali nawróceni a wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swoich sercach, a ci którzy postępują drogą wierności,aby trwali na drodze do zbawienia.

 406. Św. Ojcze PIO
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymaniu dla nas łask. Błagamy Cię za chorych i cierpiących, by mogli być uzdrowieni, jeśli taka jest wola Boża, a ich dusze by odzyskały przyjaźń z Bogiem i dary Ducha Świętego.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór .

 407. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymaniu dla nas łask. Błagam Cię, uproś nam u Boga aby chronił moją rodzinę i mnie przed wszystkimi chorobami. Ponadto Proszę Cię o modlitwę za mojego syna o awans w pracy,

 408. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymaniu dla nas łask. Błagamy Cię, uproś nam u Boga wielką troskę i miłość, jakimi Ty darzyłeś dusze w czyśćcu cierpiące. prosimy, aby nasze cierpienia i modlitwy przyczyniły się do skrócenia ich mąk czyśćcowych.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór .

 409. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymaniu dla nas łask. Błagamy Cię, módl się za nami abyśmy nauczyli się słuchać naszego Anioła Stróża, który zawsze jest gotów być naszym przewodnikiem i podpowiada nam, jak walczyć z grzechem.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór .

 410. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymaniu dla nas łask. Błagamy Cię, módl się za nami do Matki Maryi Panny. Przekaż w Jej ręce szczery żal za nasze grzechy i modlitwy o poprawę , aby imię nasze zostało wpisane do księgi życia wiecznego.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór .

 411. Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mnie z raka piersi i kości a także o uzdrowienie fizyczne,psychiczne i duchowe.
  Ewa

 412. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymaniu dla nas łask. Błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy z Twoją pomocą i z pomocą całego wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do porzucenia grzechu oraz wytrwania w wierze aż do godziny naszej śmierci.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór .

 413. Błagam cię Ojcze Pio wyproś mi u Pana Boga łaskę powrotu mojego chłopaka , abyśmy się pogodzili i porozmawiali , aby zadzwonił i nie zrywał naszej przyjaźni , aby Maryja miała go w opiece

 414. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymaniu dla nas łask. Błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy byli w stanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpienia tu na ziemi oraz polecać je Bogu, aby poprzez nie przygotował dla nas miejsce w życiu wiecznym.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór .

 415. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach, prosimy w imię miłości, która przepełniała Twoje życie, wyjednaj nam w w niebie łaski zdrowia i zgody w rodzinie.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 416. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach, prosimy módl się za nami, gdy wytrwale błagamy Boga o łaski zdrowia i zgody w rodzinie.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 417. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.błagamy Cię bądź z naszymi doświadczeniami, abyśmy ufali miłości Bożej.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 418. O znalezienie Ali dobrego kawalera kandydata na męża ,o zmianę Krzyska postępowania względem rodziny,oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Joli,Ali,Krzyśka,

 419. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Błagamy Cie, wstawiaj za nami u Boga, abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjąć nałożone nas krzyże i uproś nam łaski zdrowia i zgody w rodzinie.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 420. Ojcze Pio, dziękuję Ci i proszę o wstawiennictwo w sprawie po ludzku niemożliwej, proszę Cię o łaskę potomstwa.

 421. Bardzo proszę,o dalszą modlitwę,
  o uwolnienie,uzdrowienie mnie z mojej choroby.Wczoraj skończyłam swoje nowenny,prosząc o cud w trudnych dla mnie sprawach.Poszłam do lekarza
  i dowiedziałam się,że to mogła być martwica.Wieczorem znowu dostałam,takich a nie innych objawów
  i wszystko się zgadza.Bardzo proszę
  o modlitwę,to są początkowe objawy
  a chodzi o moją twarz.
  Bardzo też proszę o uwolnienie od wszelkiego ducha choroby i od wszelkich przekleństw.Proszę o skuteczną ochronę przed ludźmi,którzy złorzeczą i skuteczną ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
  JEZU UFAM TOBIE!
  Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

 422. Drogi Św. Ojcze Pio, błagam Cię o łaskę zdrowia dla mnie. Proszę, żeby lekarz postawił dobrą diagnozę i mi pomógł. Proszę o zdrowie i pokój dla całej naszej rodziny.

 423. Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym, która dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
  Ratuj mnie bo bardzo cierpię z tego powodu, postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.

 424. Święty Ojcze Pio. Proszę wstaw się za mną do Pana Boga. Tak bardzo pragnę zostać matką.,lecz nie moja ale Twoja wola niech się stanie.Panie.

 425. Święty Ojcze Pio tak bardzo pragnę urodzić dziecko. Z całego serca proszę Cię wstaw się za mną do Pana Boga .Ale nie moja, lecz Twoja wola Panie niech się stanie .

 426. Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 427. Ojcze Pio, prosze Cie o laske zdrowia. Dopomoz mi w moich bolach stawow i spraw abym mogla nadal poruszac sie samodzielnie. Dziekuje Ci za kazdy dzien.

 428. Bardzo prosze o cud uzdrowienia dla Ksiedza Pralata Mariana Rajchela.
  Bardzo prosze o cud,w intencji uwolnienia, uzdrowienia mnie z mojej choroby.
  Bog zaplac.Sylwia Wojtowicz

 429. Proszę o modlitwę za Darię, która związała się z dużo starszym, żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej oczy i serce na prawdę, a Matka Boska niech doprowadzi, by poznała kogoś wartościowego. Ojcze Pio dopomóż w błaganiach…

 430. Św. Ojcze Pio proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej Mamy. Ulecz jej emocje, unormuj ciśnienie i cholesterol, ulecz jej tętnice i żyły.

 431. Św.Ojcze Pio dziękuję za pomyślne leczenie mojego taty za cofnięcie się przerzutow dziękuję że czuwałes nad nim dziękuję za Twoją opiekę nad naszą rodziną ufam Tobie

 432. Ojcze PIO błogosławieństwo w życiu, pracy , nauce, zdrowiu leczeniu operacyjnym dla mnie Marynki, Marka , Darka .Wierzę w ich miłość, dobroć mądrość i prawdę . Czekam na czyny służące mojej poprawie życia .

 433. Święty Ojcze Pio proszę wstaw się do Pana Boga o zdrowie dla mnie
  i mojej rodziny, oraz o spokojne noce i dnie dla mnie i mojej rodziny.

 434. za Karolinę – o czyste myśli i słowa, o pokorę i skruchę w jej sercu, o uwolnienie od działania złego ducha. I o nawrócenie dla Małgorzaty i Bogdana.

 435. św. ojcze Pio proszę cię o pomyślne leczenie i powrót do zdrowia i godną pracę i pozytywne zaliczenie egzaminu praktycznego i pomyślność w moim utrapieniu i dobrego chłopaka.

 436. Proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża Piotra, o prawidłowe wyniki badań szpiku a także o uzdrowienie jego kolana.Jeśli wolą Bożą jest zabieg -o szczęśliwy jego przebieg.Jezu,Ty się tym zajmij!

 437. Proszę o zdrowie dla siebie, o uzdrowienie moich relacji z najbliższymi (zwłaszcza z moimi dziećmi) oraz o przełamanie wszelkich więzów zła w mojej rodzinie. Dziekuję serdecznie za wszystkie łaski.

 438. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem św Ojca Pio aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 439. Święty Ojcze Pio bardzo proszę wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę dobrej pracy i spraw Panu Bogu widomych.

 440. Kochany Ojcze Pio! Proszę Cie o Twoją nieustającą opiekę dla mnie i moich najbliższych. Błagam o pomyślne wyniki badań i trafne diagnozy.

 441. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Módl się za mnie, gdy wytrwale błagam Boga o łaskę zdrowia i zgody dla całej rodziny.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 442. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Bądź moim orędownikiem u Boga , gdy proszę o łaskę zdrowia i zgody w rodzinie.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 443. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Bądź ze mną w moim doświadczeniu i problemach zdrowotnych , abym ufał miłości Bożej.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 444. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  wstawiaj za mną u Boga, aby mógł z godnością chrześcijańską przyjąć mój ból , i uproś nam łaskę zdrowia i zgody w rodzinie.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 445. O dobre zakończenie spraw procesowych , o dar rozeznania dla Wysokiego Sądu. O Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodzicow i siostry z dziećmi. O uzdrowienie mojego życia i serca.

 446. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Módl się za nas,za nasze trudności i problemy i uproś nam u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 447. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Ośmielony przykładem Twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji – o laskę zdrowia i zgody w rodzinie- którą Ci przedkładam.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 448. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Wstawiaj się za mną , bym w naszej trudnej sprawie, zgody w rodzinie, którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 449. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Pomóż nam , byśmy modlili się niestrudzenie i byli pewni tego , że Bóg wie, czego nam potrzeba, zanim jeszcze Go o to poprosimy.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 450. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Módl się , aby cały lud chrześcijański zjednoczył w jednej wierze, by Kościół był latarnią naszego zbawienia pośród burz życia.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 451. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Dozwól nam, którzyśmy Ciebie osobiście nie spotkali, abyśmy stali się Twoimi duchownymi dziećmi. Niechaj za Twoją opieką , przywództwem i pomocą otrzymali łaskę od Boga, byśmy mogli Go spotkać przy bramach nieba w dzień naszej śmierci.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 452. św. Ojcze Pio prosze o łaskę odwagi do dokonywania dobrych zmian w moim życiu, o światło Ducha świętego na moje życie i na moje powołanie, żebym poszła w dobrym kierunku i odrzuciła niepotrzebne rzeczy, które oddalają mnie od realizowania Bożej woli w moim życiu, o znalezienie pracy zgodnej z moim powołaniem.

 453. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Módl się za nami,gdy wytrwale błagamy Boga o łaskę zdrowia i zgody w rodzinie.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 454. Z całego serca proszę o modlitwę za mojego Tatę, o powrót do zdrowia po ciężkiej operacji i ustąpienie powikłań. I dużo sił fizycznych i psychicznych

 455. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Błagamy Cię za chorych i cierpiących , cy mogli być uzdrowieni , jeśli taka jest wola Boża, a ich dusze by odzyskały przyjaźń z Bogiem i dary Ducha Świętego. Spraw, by mogli dziękować za to Bogu i wychwalać Go na zawsze.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 456. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Błagamy Cię, uproś nam u Boga wielką troskę i miłość ,jakimi Ty darzyłeś dusze w czyśćcu cierpiące . Prosimy, aby nasze cierpienia i modlitwy przyczyniły się do skrócenia ich cierpień.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 457. OJCZE PIO
  blagam pomoz rozwiazac wszystkie wezly.pomoz abym wygrala pieniadze i miala na wszystkie problemy ktore mam i zebym wyszla z tgrudnych brakow pieniedzy,zebym dostala pomoc od rodzicow i pozyczke z pracy,blagam pomoz bo ja juz nie mam sily,tym brakiem pieniedzy,litosci,daj sily i opiekuj sie moja rodzina

 458. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Błagamy Cię, módl się za nami się za nami , abyśmy nauczyli się słuchać naszego Anioła Stróża, który zawsze jest gotów być naszym przewodnikiem i podpowiada , jak walczyć z grzechem.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 459. św. Ojcze Pio proszę cię wspomagaj mnie w potrzebie i spraw żebym związała się z tym jedynym chłopakiem i łaskę lepszej pracy i zaliczenie ważnego egzaminu i potrzebne łaski.

 460. Św Ojcze Pio proszę o łaskę metanoi oraz pokój, pojednanie i przebaczenie dla Sylwii, Sabiny, Beaty, Jacka, Romana, Kamili, Piotra, Piotra, Joanny, Grzegorza, Stefana, Wioletty, Teresy, Reginy, Marty, Andrzeja, Elżbiety, Oskara, Estery, Stanisława, Adriana, Arkadiusza, Aliny, Janusza, Jana, Kazimiery, Christosa, Zofii, Kamila, Gniewko, Lucjana, Amelii, Gracjana, Szymona, Wojciecha, Zuzanny, Łukasza, Tomasza, Mateusza, Grażyny, Barbary, Radosława, Radosława, Roksany, Aleksandry, Marka, Magdaleny i Renaty oraz Dagmary. Dziękuję – Chrześcijanka

 461. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Błagamy Cię, módl się za nami się za nami do Najświętszej Maryi Panny. Przekaż w Jej ręce szczery żal za nasze grzechy i modlitwy o poprawę, aby imię nasze zostało wpisane do księgi życia wiecznego.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 462. Święty Ojcze PIO,
  Z serca dziękuję za wieloletnią opiekę i prowadzenie do Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Jego Niepokalanej Matki Bożej Maryi .Dzisiaj proszę Cię
  Św.Ojcze PIO o wstawiennictwo w intencji o łaskę dobrej pracy oraz o pozytywną decyzję w sprawie Bogu wiadomej. Oddana Anna.

 463. Ojcze Pio Ciebie prosimy o zbawienie,uwolnienie,nawrocenie
  Mikolaja,Tomasza.rodzenstwa z rodzinami.W intencjach Ani,Tomasza
  O Boze Blogoslawienstwo i opieke.O uwolnienie od przeklenstw w
  rodzinie,przodkach.Za Tomasza w 60 rocznice urodzin,za Alicje w 80 rocznice urodzin ,za Beate w 55 rocznice urodzin.Za Ele,rodzine o opieke Boza.O Boze Milosierdzie dla rodziny
  Milczarskich,Saternus,Sikorow,Szkarlat,Szydlowskich,Za Marie Szpyrka o uwolnienie z nalogow,zdrowie, za rodzine Kielak,Radomskich,Lasota,Kazmierkowskich,Algiert,Litwin,o
  Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.

 464. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Błagamy Cię, módl się za nami, abyśmy z Twoją pomocą i z pomocą całego wojska anielskiego mogli otrzymać siłę do porzucenia grzechu oraz wytrwania w wierze aż do godziny naszej śmierci.
  Janusz z Tarnowskich Gór

 465. Święty Ojcze Pio w odmawianej Nowennie prosiłam Cię o łaskę nawrócenia, zerwania z grzechem i przystąpienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania dla męża Leszka, naszych dorosłych dzieci i zięcia. Błagam Cię ratuj moją rodzinę. Amen.

 466. Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz pomyślne badania. Za wszystkie otrzymane dotąd łaski dziękujemy.

 467. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Błagamy Cie, módl sie za nami, abyśmy byli w stanie przyjmować i w pokorze znosić małe i duże krzyże i cierpliwie tu na ziemi polecać je Bogu, aby poprzez nie przygotować dla nas miejsce w życiu wiecznym.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 468. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Bądź moim orędownikiem u Boga, gdy proszę o łaski zdrowia i zgody w rodzinie.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 469. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Bądź za mną w moich doświadczeniach zdrowotnych, abym ufał miłości Bożej.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 470. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Wstawiaj się za nami u Boga, abyśmy mogli z godnością chrześcijańską przyjąć nasz ból i uproś nam łask zdrowia i zgody w rodzinie.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 471. Św. Ojcze PIO,
  dziękujemy za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Módl się za nami w naszych problemach zdrowotnych i uproś nam u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 472. Św. Ojcze PIO,
  dziękuję za wstawiennictwo w otrzymanych łaskach.
  Ośmieleni przykładem Twojej ufności do Boga, prosimy wstawiaj się w naszych intencjach, prosimy o łaski zdrowia dla wszystkich oraz zgody w rodzinie.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 473. św. Ojcze Pio proszę cię o zdrowie i dobrą pracę i zaliczenie egzaminu praktycznego i potrzebne łaski i tego jedynego chłopaka.

 474. Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo i o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę o nawrócenie mojego męża Piotra i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej. Uwolnij mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inną kobietą.

 475. Św. O. Pio proszę o łaskę pozytywnego i sprawiedliwego zakończenia spraw procesowych przeciwko siostrze. O Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla siostry z dziećmi oraz dla rodziców. O uleczenie mojego serca i życia.

 476. Ojcze św Pio proszę Cię o zdrowie dla mnie i dobre wyniki z badań gastroskopii i kolonoskopii
  O zachowanie od raka udaru zawału serca wszelkich gozów chorób układu krążenia nerek żołądka jelit kręgosłupa nóg i głowy płuc i gardła oczu i uszu chorób kobiecych i chorób skóry otyłości nerwicy cukrzycy i ciśnienia
  Ojcze Pio uwolnij mnie od nich i moich bliskich 🙏🙏🙏🙏

 477. Św. Ojcze PIO,
  dziękuję za wyproszone dla nas łaski.
  Wstawiaj się za nami, byśmy w naszych trudnych sprawach, które przedstawiamy Bogu, przyjęli je z wiarą Jego woli.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 478. Ojcze Pio prosze o uzdrowieniei pomoc w trudnych losach mojej rodziny prosze o uzdrowienie dla mojego taty mamy i szwagra.Blagam niech przyjdzie pomoc dla nas i chorych.

 479. św. Ojcze Pio proszę cię o zdrowie i łaskę lepszej pracy i łaskę zaliczenia egzaminu zawodowego z obu części i normalność i prawdziwą miłość.

 480. św. Ojcze Pio proszę cię o Błogosławieństwo w leczeniu i w powrocie do zdrowia i dobrą pracę i opiekę w niej i łaskę zaliczenia egzaminu praktycznego i potrzebne łaski i tego jedynego chłopaka .

 481. Św. Ojcze PIO, dziękuję za opiekę nad naszą rodziną, za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę nie ustawaj w wyjednaniu dla nas łaski zgodnych z wolą Bożą.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór

 482. Św. Ojcze PIO, dziękuję za opiekę nad naszą rodziną, za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę nie ustawaj w wyjednaniu dla nas łaski zgodnych z wolą Bożą.
  Prosi Janusz z Tarnowskich Gór