sign

List Księdza Krzysztofa do GMOP z diecezji kaliskiej

„Wojna przeciwko Wam, moja droga, już się toczy i dlatego musicie czuwać każdej godziny, stawiając mocny opór, kierując oczy wiary zawsze na Boga Zastępów, który walczy za Was i z Wami. Musicie mieć nieograniczoną ufność w Bożą dobroć i wiarę w to, że zwycięstwo jest pewne.”

Czcigodni Kapłani-asystenci, Drodzy animatorzy oraz Bracia i Siostry należący do Grup Modlitwy Ojca Pio 

         To słowa zachęcające do bezgranicznego zaufaniu Panu Bogu skierowane przez Ojca Pio do duchowej córki, Raffaeliny.

         Kochani w tym czasie zmagania o dobro, w czasie troski o zdrowie i życie, czasu zamętu w odróżnianiu dobra od zła, polecam Was w mojej modlitwie.

         W najbliższą sobotę kończę czas nadzoru sanitarnego i obiecuję w tym ostatnim dniu kwarantanny złożyć Ofiarę Mszy Świętej w Waszych intencjach.

         W tym roku ze względu epidemii nie odbyły się nasze spotkania: diecezjalne w Wołczynie, czuwanie ogólnopolskie w Krakowie-Łagiewnikach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku dojdzie do organizacji tych spotkań. Ufam jednak, że jako duchowe dzieci Ojca Pio trwacie ile tylko sił i odwagi w sercach w Waszych wspólnotach parafialnych, karmiąc się Słowem Bożym i Ciałem Chrystusa. Bierzmy do ręki RÓŻANIEC: wspólnotowo, rodzinnie i osobiście, a może nawet nie wypuszczajmy go z ręki – Maryja nas ochroni i pomoże przetrwać różne zawieruchy, także niewiarę w świecie.

         Zachęcam Was szczególnie trwających na kwarantannach domowych do słuchania audycji zamieszczonych na naszej diecezjalnej stronie www.ojciecpio.kalisz.pl w zakładce -> św. Ojciec Pio -> audycje.

                                           Modlę się za Was wszystkich i proszę o modlitwę

ks. Krzysztof Śliczny, diecezjalny asystent Grup Modlitwy Ojca Pio

Twoja intencja

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email