96cba9244d7f9076720df00586971bd0_XL

Zaproszenie na Czuwanie z Ojcem Pio w Krakowie Łagiewnikach – 12/13 czerwca br.

Informacje:

– Recepcja czynna jest od godz. 17-tej przy filarach przed wejściem do bazyliki. Tam każdy powinien odebrać folder z programem i modlitwami. Liderów grup prosimy o zgłaszanie ilości osób oraz nazwę parafii, z której pochodzą. W recepcji można zapisać się na płytę z czuwania.

– Przy recepcji jest czynna księgarnia wydawnictwa Serafin oraz manufaktura kapucynów, gdzie można nabyć najnowsze książki oraz środki lecznicze.

– Również przy recepcji Poczta Polska rozprowadza znaczek pocztowy z podobizną św. Ojca Pio.

– Od godz. 19.00 do 23.00 w dolnej bazylice odbywa się spowiedź święta. Kilkunastu spowiedników jest do waszej dyspozycji

– W dolnej części bazyliki Dzieło Pomocy św. Ojca Pio częstuje uczestników czuwania ciepłymi napojami, na które serdecznie zapraszamy, szczególnie w czasie przerw w czuwaniu. Napoje są gratisowe. Przypominamy, że w samej bazylice nie spożywamy posiłków.

– Toalety są dostępne w dolnej części bazyliki

– W po lewej stronie bazyliki znajduje się punkt medyczny, gdzie są obecne dwie pielęgniarki.

– Transmisja z czuwania dostępna będzie na stronie www.Miłosierdzie.pl. Jest to strona TV Miłosierdzie.

– Czuwanie jest transmitowane także przez Radio Pio na częstotliwości 104,4.

– Jak w poprzednich latach, po Apelu Jasnogórskim bracia klerycy zbiorą składkę na potrzeby organizacyjne czuwania, natomiast składka na Mszy św. jest przeznaczona na potrzeby sanktuarium.

– Podczas czuwania towarzyszy nam zespól Charisma. Od 19.00 do Mszy świętej będzie można składać prośby przy figurze św. Ojca Pio umieszczonej po prawej stronie ołtarza.

Twoja intencja

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email