WoczynGMOP_2021_poziome

18 września 2021 – XIV Spotkanie GMOP diecezji kaliskiej w Wołczynie – zaproszenie i program

Kochani Czciciele Ojca Pio,

– po roku bez naszego wołczyńskiego spotkania chcemy na nowo spotkać się w Wołczynie i podziękować Bogu przez Ojca Pio za jego Opatrzność – opiekę nad nami. W tym roku spotkanie jest szczególne, gdyż zaprosiliśmy na spotkanie gospodarza diecezji – ks. Biskupa Damiana Bryla, który będzie przewodniczył koncelebrowanej Mszy świętej o godz. 14.00 oraz skieruje do nas Słowo Boże. Proszę się zorganizować do wyjazdu (chociaż delegacja).

W czasach, gdy brakuje „rąk do pracy” mam jedną prośbę, aby wesprzeć naszych gospodarzy – wspólnotę wołczyńską i aby organizator wyjazdu pozbierał po 20 zł od uczestnika i przy punkcie powitalnym w szkole – przekazał je osobom rejestrującym przybyłe grupy z diecezji. Będzie to nasz mały udział w organizację spotkania i przygotowanie obiadu dla wszystkich uczestników spotkania w Wołczynie. Dziękuję za zrozumienie mojej prośby.

Proszę, aby organizator z parafii (animator lub ksiądz asystent) – zgłosił ilość osób danej grupy do poniedziałku, 13 września br. włącznie na mój nr tel. 602-306-494.

Zapraszamy serdecznie i oczekujemy na spotkanie

ks. Krzysztof Śliczny wraz ze wspólnotą wołczyńską

Twoja intencja

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email