„Ocalona z piekła” – świadectwo nawróconej modelki za przyczyną Ojca Pio

{gallery}goledzinowska.jpg{/gallery}
Nastoletnia Ania Golędzinowska, przyciągnięta ofertą pracy w agencji modelek, w 1999 roku wyjechała do Włoch. Na miejscu okazało się, że dostała się w ręce międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej handlującej żywym towarem. Choć już w na warszawskim Żoliborzu poznała życie ulicy i narkotyki, postanowiła stamtąd uciec. Ucieczka się udała, a przestępcy zostali postawieni przed sądem. Przeczytaj historię dziewczyny i obejrzyj ROZMOWĘ Z ANIĄ I JEJ PRZYGODĘ Z OJCEM PIO

Marzenia o karierze modelki nie opuszczały Ani. Trafiła do włoskiej telewizji. A potem na wybieg dla modelek. Uczestniczyła w kampaniach takich marek, jak: Italian Fashion, Pianegonda, Masca, Byblos, Cerutti, Moda Mare Positano, Irge, Bozart, Brelil Profesional, Sportland, Garelli. Marzyła dalej o karierze aktorki. Zapisała się nawet na zajęcia z aktorstwa w szkole Il Faro, a potem w The Actor’s Academy w Mediolanie. Również w tym środowisku pojawił się alkohol, narkotyki i przypadkowy seks. To, od czego wcześniej uciekła.

Pewnego dnia coś w niej pękło. Był to przełomowy moment jej życia. We śnie spotkała człowieka ubranego na brązowo, który przyglądał jej się z politowaniem. Postać nie znikła nawet po zapaleniu światła. Widzenie pozostało w pamięci na zawsze. Po ośmiu latach odkryła, że był to Ojciec Pio.

Od 2011 roku Ania mieszka w Medjugorie we wspólnocie maryjnej oddającej się milczeniu i pracy. Sprzedała cały swój majątek. Wraz z ojcem Renzem Gobbim założyła ruch Czyste Serca.

Swoje życie opisała w książce ?Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki”.

[Artykuł przekazany ze strony www.glosojcapio.pl]

Twoja intencja

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email