csds5
Author picture

Dzień poświęcony Domowi Ulgi w Cierpieniu

Święto Miłosierdzia zostało ustanowione, aby jeszcze ściślej zjednoczyć Grupy Modlitwy Ojca Pio z Domem Ulgi w Cierpieniu, ziemskim dziełem upragnionym przez naszego Założyciela. 5 maja (lub w innym dniu uzgodnionym z asystentem duchowym) Grupa spotyka się na wspólnej modlitwie podczas Mszy Świętej, by modlić się w intencji Domu Ulgi w Cierpieniu i Grup Modlitwy. Celebracja eucharystyczna może zakończyć się odczytaniem „Modlitwy w intencji Domu Ulgi w Cierpieniu”.

Twoja intencja

Udostępnij ten wpis: