ZAPROSZENIE I PROGRAM SPOTKANIA GRUP MODLITWY OJCA PIO W KALISZU

Drodzy Kapłani - Asystenci i Drodzy Animatorzy
Grup Modlitwy Ojca Pio!

Pokój i dobro!

W Roku 100. rocznicy stygmatyzacji i 50. rocznicy śmierci św. Ojca Pio pragnę Was serdecznie pozdrowić i zaprosić na kolejne 11. Spotkanie Czcicieli i Grup Modlitwy Ojca Pio. Spotkanie ze względu na ogłoszony przez papieża Franciszka Rok św. Józefa, wyjątkowo nie odbędzie się w Wołczynie, ale odbędzie się w sobotę, 27 października br. w Sanktuarium Narodowym św. Józefa w Kaliszu. Tematem spotkania będzie hasło: "Promieniowanie ojcostwa w życiu św. Józefa i Ojca Pio". Podczas naszego spotkania będzie także możliwość skorzystania z bogactwa książek i publikacji o św. Ojcu Pio, gdyż przyjedzie z Krakowa Wydawnictwo Braci Kapucynów "Serafin".

PROGRAM SPOTKANIA:

9.30 - 10.00 "Przesłanie roku rocznic Ojca Pio" - br. Roman Rusek, kapucyn, krajowy asystent GMOP

10.00 - 10.20 Modlitwa przez przyczynę Ojca Pio - ks. Michał Świgoniak i kaliskie GMOP

10.20 - 10.30 "Ojcostwo według św. Józefa i św. Ojca Pio - różnice i podobieństwa" - ks. Krzysztof Śliczny, diecezjalny asystent GMOP

10.30 - 12.00 Historia Sanktuarium św. Józefa, modlitwy za Jego przyczyną i konferencja o św. Józefie

12.00 MSZA ŚWIĘTA

13.00 Zupa z kotła i zakończenie spotkania

Tyle grup i indywidualnych pielgrzymów dotarło w tym roku do św. Józefa w Kaliszu. Nie może tam nas zabraknąć - duchowych dzieci Ojca Pio. Planowaną liczbę osób z grupy, które mają zamiar przyjechać do Kalisza, proszę zgłosić do środy, 24 października włącznie pod mój numer tel. kom. 602-306-494.


Polecam nasze spotkanie wstawiennictwu św. Ojca Pio i oczekuję

ks. Krzysztof Śliczny, diecezjalny asystent Grup Modlitwy Ojca Pio